Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2723. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
57.732
Cevap
368
Favori
2.584.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27212722272327242725
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Servis kayıtları elimde mevcut. Toplamda 6 bakım yapıldı. Fren hidroliği değişimi söz konusu değil. Fabrika çıkışı balataları 85 bin kilometrede özel serviste değiştirdiğimde de böyle bir hatırlatma yapmadılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unusual_pscho

belki bilirsin mbu dan ayrılan Metin usta var bornova 2. sanayide kendi yerini açtı ..
    onu aradım gittim yanına sağolsun 2 litre fren hidroliği koydu 100 tl, arka sileceğide değiştirdi 20 tl klima temizliği aynı arkadaşların dediği gibi çok gerekli olmasa da ben yaza girerken yapılması gerektiği taraftarıyım diyince onuda yaptırmadım ..
    4 lastik servis lassa önerdi onun fiyatı tek lastik 720 tl dedi
    Metin usta ben lassa kesinlikle önermiyorum good year veya mıchein öneriyorum dedi hatta ordaki lstikçi arkadaşından fiyet aldı lastik başına 570 tl dedi ..
    İzmirde olan arkadaşlara burdan tavsiyem bakım harici araca serviste müdehale ettrmesinlen inanın tam bir soygun olmuş servis işi ..
    bu arada lastik olarak bilen arkadaşlar hangisini önerirsiniz acaba ..

Alıntıları Göster
    evet biliyorum.
    ben gitmedim ama genelde arkadaşalar orda yaptırıyor malzemelerini kendileri alıp bakımları.
    ben eski aracı götürdüğüm ustama götürüyorum artık.
    lassa kullanan duymadım. anlaşması olduğu markayı önermiş direkt. metin ustanın önerdiği markaları kullanan çok.
    Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 ü almıştı arkadaşlar 17 inç için 18 i de var. öneri gelmeze bir bak fiyatlarına.

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    Eyvallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makyajlı Leon sahibi arkadaşlar. Göstergeniz Renkli mi? Renksiz mi?

Bilgi verirmisiniz?
  • Kıdemli Yarbay kullanıcısına yanıt
    Hocam ıslak yol tutuş E sınıfı. Mantıken kış lastiğinin daha yüksek olması gerekmez mi?

• primacy 4 205 55 16 kullaniyorum. micheilin energy plusdan gectim. 15bin km oldu. islak zemin performansi guzel lakin kuru zeminde energye nazaran daha cok patiye düşmeye başladim. 4 kanalli olmasi sebep oluyor diye dusunuyorum ve aşınma direnci energye gore daha düşuk bence. 1400 e almistim.

• virgull V kullanıcısına yanıt
    valla hocam ne diyeyim ilginçmiş.. siz yazinca gene baktim internette dayanim ömrü 2 3 yil yaziyor..

• D. Targaryen kullanıcısına yanıt
    Maalesef tüm notları yüksek lastiklerin fiyatı da yüksek oluyor. Fiyat performans olarak değerlendirmek gerek.

• ARkadaşlar selamlar ..
    çok kararsızım yardımlarınıza ihtiyacım var ..
    2016 eurolig beyaz 36250 kö de aracım var , diğerlerinden farkı kış paketi mevcut araçta ön iki koktukta ısıtma var ..
    satma düşüncem oldu 127500 yazdım malum siteye arayan arayana en son 126 verdi arkadaş anlaştık ama sorunda burda acaba satmasam mı demeye başladım ..
    yerine ne alıcam, alırsam üzerine para koyma durumu iyice düşğnmeye bqşladım ..
    siz olsanız ne yaparsınız ?
    Bu arada ilgili sitede yüksek km li muadilleri 128/130 gibi ilanda ..
    Ne yapsam bilemedim var mı yardımcı olmak isteyen ?

• Fr.BJK kullanıcısına yanıt
    Renksiz

• unusual_pscho kullanıcısına yanıt
    Marka model fark etmeksizin konuşuyorum. Alacağın araç belli ve almaya maddi olarak hazır değilsen aracını satma hocam, yoksa ortada kalır birkaç ay bekler piyasanın yükselişini izler o arada sinirleniri bozarsın. Birçok arkadaşım bu durumda şuan, araçlarını iyi paraya sattıklarını düşündüler fakat şuan istedikleri araçları istedikleri fiyata alamıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escanor_ -- 19 Kasım 2019; 7:58:0 >
  • valaa hocam çok enteresan bir piyasa var anlamadım ..
    126 bine bi arkadaşla anlaştım daha sonra alacağım araç sahibiyle görüştüm adam beni beklerken satmış, birde eşimin sağlık sorunları sebebiyle İzmir e gidip gelme durumum vardı onun için cayar gibi oldum ..
    o arada hadi dedim zaten caymak üzereyim ilanı 130bine çıkarttım ..
    1-2 saat geçmedi biri aradı, benim de satasım yokya dedim benim aracım çok temiz pazarlık yok neyse o dedim ;
    adam tamam abi yazdıkların dışında bişi yoksa Ankaradan gelip alıcam kapora yollımıyım mı dedi ;)))
    şok oldum ..
    sora diğer arkadaş aradı vs. vs. uzar gider muhabbet..
    vazgeçtim satmaktan ikisinede durumu açıkladım ..
    ama şunu anladım piyasa çok değişik günlük 3-5 bin oynuyo, anlamadım ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: unusual_pscho

valaa hocam çok enteresan bir piyasa var anlamadım ..
    126 bine bi arkadaşla anlaştım daha sonra alacağım araç sahibiyle görüştüm adam beni beklerken satmış, birde eşimin sağlık sorunları sebebiyle İzmir e gidip gelme durumum vardı onun için cayar gibi oldum ..
    o arada hadi dedim zaten caymak üzereyim ilanı 130bine çıkarttım ..
    1-2 saat geçmedi biri aradı, benim de satasım yokya dedim benim aracım çok temiz pazarlık yok neyse o dedim ;
    adam tamam abi yazdıkların dışında bişi yoksa Ankaradan gelip alıcam kapora yollımıyım mı dedi ;)))
    şok oldum ..
    sora diğer arkadaş aradı vs. vs. uzar gider muhabbet..
    vazgeçtim satmaktan ikisinede durumu açıkladım ..
    ama şunu anladım piyasa çok değişik günlük 3-5 bin oynuyo, anlamadım ..
    malum site araç piyasasını allak bullak etti.
    tok satıcı çok aracı yüksek yazıyor. sıfır araç alıp o gün ilana koyanlar bile var aldığından pahalıya.
    yada senin koyduğun fiyata pert kayıtlı araç koyanda oluyor.
    senin ikincide başına gelen gibi. temiz diyip pert yada heryeri vuruk araçlara denk gelen. fiyata bakmıyor temizse alıp geçiyor.

@lymph in dediği gibi kafanda marka model bütçe belirlemeden satma aracını. şumu bumu derken ipin ucu kaçabilir.

• unusual_pscho kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam eskiden parası olan konuşurdu şimdi arabası olan konuşuyor piyasa ilginç bir hal aldı.
    Bir de @josh-r ın dediği gibi; 500bin ağır hasar kayıtlı aracın neredeyse tamamı sarı sitede, temizini bulan 3e5e bakmıyor artık.

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    aynen arkadaşlar benimde aklıma o geldi ..
    araç ilanı sahibinden, amatör fotoğraf çekimleri , aracım stok hiç oynanmamış, km orjinal ..
    millet temiz araca hasret ..
    aslında alacağım araç satılmasaydı 3 e 5 e bakmayıp 126 bine anlaştığım arkadaşa verecektim aracı ama nasip değilmiş hem ona hem bana ..
  • Seat Leon Dizel Fr paket araç satın aldım ÖTV muaf bir şekilde nasipse perşembe yada Cuma günü aracı teslim alıcam.Seat sürüş modu sadece benzinli motorlar da mı var ?
    Nelere dikkat etmem gerekiyor arabada

• tacimmüdür kullanıcısına yanıt
    “Kilid koruyucu kapak, Aracınızın kilid bölümüne geçen mekanizmayı pas,kireç ve krozyondan korur,
    aracınıza daha şık ve estetik ve bir görünüm sunar.”

Böyle demiş açıklamada çok da gerek yok bence. Dekoratif daha çok.

• arkadaslar makyajli kasa mk3 style leonum var ,gunduz ledi gece fari açınca da yansin kapanmasın isiyorum ama var m bi yolu,

• quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

ARKAdaşlar bune ne işe yarıyorhttps://urun.n11.com/diger/seat-leon-4lu-kilit-koruyucu-kapak-seat-leon-fr-leon-cupra-r-P228108749?icid=990009_prudsys_favorites&recId=k3fwdhpp-ixbnkdp3iyw-S.W_FAV-0eyz94g
    ordaki vidaları kapatıp daha iyi görsel sağlayan kapak. çeşitleri var (krom seat fr falan yazanları). gözünüze takılıyorsa lıp takabilirsiniz.
    yoksa @Ozann nın da dediği gibi gerek yok.

• 
Sayfa: önceki 27212722272327242725
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.