Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2720. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
57.730
Cevap
368
Favori
2.584.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
17. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 27182719272027212722
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de alıyorum aynı hatayı. Aracın gidişini etkileyen bir durum değil. Yani işin sonunda şanzımanı elinize almazsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • D. Targaryen kullanıcısına yanıt
    BİLİYORUM HOCAM HATA ALMAYA BAŞLAYINCA BAYA ARAŞTIRDIM GİDİŞİNİ ETKİLEYEN BİR DURUM DEĞİL AMA SON ZAMANALARDA İYİCE ARTMAYA BAŞLADI KILLANMAYA BAŞLADIM SORUCAM BAKALIM ÇOK KÜLFETLİ BİŞİ DEĞİLSE HALLETTİRİCEM GİTMİŞKEN..
  • unusual_pscho kullanıcısına yanıt
    Periyodik bakımlar için yetkili servise gidiyorsan, büyük ihtimalle iyi niyet garantisinden DSG vites mekanizması değişimi yapılıyor. Benim araç için 1 ay önce; 3. yıl bakımında gittiğimde değişim ve güncelleme yapıldı. Sadece servis ücreti alındı. Normalde mekanizmanın maliyeti 6.000 TL gibi rakam çıkardılar. Sadece 300 TL servis ücreti ile halledildi. Ayrıca parçanın da 2 yıl garantisi var.
  • adegerlier A kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam aklımda bulunsun ..
  • Beyler kış geliyor. Kışlık lastik fiyatları da inanılmaz yüksek. Almışken 4 mevsim mi alsam diyorum, fikriniz nedir? Kışlık yada 4 mevsim tavsiyeniz nedir bir de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler kış geliyor. Kışlık lastik fiyatları da inanılmaz yüksek. Almışken 4 mevsim mi alsam diyorum, fikriniz nedir? Kışlık yada 4 mevsim tavsiyeniz nedir bir de

• quote:

Orijinalden alıntı: juxtance

Beyler kış geliyor. Kışlık lastik fiyatları da inanılmaz yüksek. Almışken 4 mevsim mi alsam diyorum, fikriniz nedir? Kışlık yada 4 mevsim tavsiyeniz nedir bir de
    Hem michelin crossclimate, hem goodyear 4 season kullandım. İkisi de iyi lastikler ama ciddi karlı havalarda istediğinizi alamıyorsunuz. Birde yazlıklar kadar sessiz değil. Ben bu yıl nokian wr d4 aldım. İkinci el, 2017 tarihli, sadece geçen yıl 3000 km kullanılmış. Sahibinden gittim inceledim aldım. 4 adedi 800 TL. Sıfırı 1600 TL civarlarında.
  • juxtance kullanıcısına yanıt
    4 mevsim micheilin aicaklik degerlerine bakin. eksi 10 derexe +20 derece diye biliyorum.

• Son zamanlarda dizel fiyatı alan oldu mu?

• hasantalha H kullanıcısına yanıt
    Tdi dsg style icin 135.500tl teklif almistim, 2-3 hafta oldu sanirim.

• gettekno G kullanıcısına yanıt
    Hocam yokuş kalkış desteğinden bahsediyorsunuz sanırım, araba belli bir süreye kadar sizin için fren yapıyor kaymaması için. Start stop sistemiyle entegre olduğunu düşünmüyorum ama. Full fren yapıp durduktan sonra her kalkışta otomatik devreye giren bir sistem.
  • Son zamanlarda artık dizel yerine benzinli motor tercih edilir oldu. Leon'da benzinli versiyonu daha pahalı? Dizeli alınır mı ne dersiniz?
  • Therocqula kullanıcısına yanıt
    Bence de yokuş kalkıştan dolayı oluyor da, düz yolda olması beni uyuz ediyor. Düz yolda ayağımı debraj dan çektiğim anda yürümesini bekliyorum fakat araba bekliyor bi süre. Fakat kullandıkça şunu fark ettim, debraj la beraber tatlı gaz verince o tutma olayını yapmıyor sanki, emin olmam için bi süre daha denemem lazım.

• Mayıs 2018 çıkışlı leonum var. Son zamanlarda kapı içlerinden sesler geliyordu bugün doğuş oto kartala götürdüm aracı. Garanti kapsamından çıkarmak için bahane bulamazlar diyordum ama buldular sağolsunlar.
    Araçta film varmış o yüzden bu işlemi ancak 225tlye yapabilirlermiş. Dedim film takılırken döşeme sökülmüyor ki ne alakası var? Yine klasik cevap prosedür böyle maalesef.
    Bugün böyle davranan firma yarın dsg için iyi niyet kapsamından da çıkarır aracı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escanor_ -- 26 Ekim 2019; 10:1:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewr

2015 2016 manuel 1.2 tsilar 80 85
    otomatikler 90 dan fazla satabilen ii fiyata satmis olur..
    Ciddi olmamazsın.

2015 100 bine dayanmış Leon'dan kalitesiz araçlar bile 80 binin üzerinde

Ben 2016 Otomatik 100 bin e olmaz dedim arayıp duruyor devamlı
  • Arkadaşlar merhaba, 2016 tdi leonum var ankarada yaşayan leoncular yardımcı olabilir mi? Araçta aşırı yakıt tüketimi var kafayı yiyeceğim. Ankara leoncularını yardıma bekliyorum.

• merhaba aracın sol farı su alıyor bunu iyi niyet garantisi ile yaptırabilir miyiz doğuştan? Böyle birşey başına gelen var mı nasıl bir yol izleyebiliriz

• aradım bulamadımda park sensörünün sesi nasıl kısılıyordu 5f te
  • Merhaba hocam. Bende de 2016 tdi var ve ankaradayım:) yakıt tüketimine aşırı demişsiniz. ortalama kaç gösteriyor tüketimi. birde fazla yakıt tüketimi deyince akla ilk bakımları geliyor hava filtresi falan.. tamdır herhalde ama yinede sorayım dedim.
  • Hocam tek kapı yalıtımı için istedikleri fiyat mı 225 TL?
  • 
Sayfa: önceki 27182719272027212722
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.