Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
54.487
Cevap
379
Favori
2.222.058
Tıklama
Giriş
    193 Mesaj
    slm. . istanbul anadolu yakasın da seat leon 2016 1.2 dsg arabamı götürebileceğim , düzgün bir , özel servis tavsiye edermisiniz. şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batar -- 28 Eylül 2019; 23:37:31 >

Yıkılmadık yıkılmayacagız özgür KARTAL

acer dizüstü almaz olaydım , kad. viking servisine vermez olaydım.
  • Teğmen
    175 Mesaj
    Arkadaslar merhaba.

2016 1.2 TSİ aracim var. Sizlere silecek su puskurtmesi hakkinda birsey sormak istiyorum.

Malum bizim sileceklerimiz 3 farkli delikten su püskürtüyor. Benim aracimda sag tarafta en sagdaki delik cama degil disari puskurtuyor.

Kirmizi isikta cami acik birini islatinca anladim :)

Bunun bir ayari var midir? Nasil duzeltilir? Bilgisi olan var mi?

Tesekkurler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    3951 Mesaj

merhaba

bizim araclar aynen dedigin gibi 3 nokta puskurtmeli.. bunu degistirebilirsin.. istersen herhangibir wv servise gidip yagmur puskurtme parcasini alabilirsin boylece sprey seklinde puskurtmeye sahip olursun veyahut aliexpressden temin edebilirsin.. ben aliexpressden almistim ama link ölü şuanda..

ayar kismina gelirsek.. puskurtmenin hemen ustunde puakurten kisimda vida gibi yukari asagi ayar yapmani saglayan mekanizma var.. ucu duz ufak tornavida ile ayar yapabilirsin istedigin gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mrzmn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    74 Mesaj

Hocam çok teşekkür ederim ilgin için.
    |
    |
    D. Targaryen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: mrzmn

Arkadaslar merhaba.

2016 1.2 TSİ aracim var. Sizlere silecek su puskurtmesi hakkinda birsey sormak istiyorum.

Malum bizim sileceklerimiz 3 farkli delikten su püskürtüyor. Benim aracimda sag tarafta en sagdaki delik cama degil disari puskurtuyor.

Tesekkurler.
    hocam kendiniz @dewr hocamın dediği gibi parçayı temin edip bizler gibi değiştirebilirsiniz.
    https://www.youtube.com/watch?v=Al_Mm9uxlM0

videoda hem parça kodu hemde nasıl yapıldığı ve sprey şeklini görebilirsiniz.

dikkat etmeniz gereken en önemli şey. kış pakediniz varsa bu başlıklar onlarda değişik ısıtmalı diye geçiyor.

https://www.youtube.com/watch?v=6g1jgiNWOlI

bu video dada onun değişimini anlatıyor.
    |
    |

2015 leonum var, park sensörü ve geri görüş kamerası mevcut değil. Geri görüş destekliyor mu aracım ve bunları taktırmak ne kadara patlar bana bilgisi olan var mı?

Küçük ekran varsa onlar kamerayı desteklemiyor hocam. Zaten çözünürlükten anlamanız lazım. Pek yeterli değil.

|
    |
    gettekno kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bir diğer sorum 2015 leon için, start stop açıkken ve trafikte stop durumundayken, harekete geçmek için debrajdan ayağımı tatlı tatlı kaldırıyorum fakat arabayı tutan bir şey oluyor. Sanki el freni çekili gibi ve 1 saniye sonra falan araba harekete geçiyor. Bunun sebebi ne olabilir sizce?

Aynı durum start stop kapalıyken olmuyor.

2017 Kasımda aldığım Leon benzinli aracım 2 sene sonra daha 10bin km'de su (antifiriz) eksiltmeye başladı eksilen kadarını aynı renk antifiriz ile tamamlayıp servise götürdüm. Doğuş Oto Çankaya servisi radyatörün delik olduğunu söyledi ve koyduğum antifirizin garantiyi bozduğunu belirttiler ama ne gariptirki neden antifiriz koyma ihtiyacı duydugumla hiç ilgilenmediler. Daha 10 bin km deki aracı kullanıcı hatası olduğunu söyleyip başlarından savdılar.4000tl fatura çıkardılar. Bu yapılan doğrumudur servis neden böyle mağdur ediyor, Bu konuda neler yapılabilir tük.hak.hey. başvuru yapacam, arabayı kendim yaptıracam mecbur. Tavsiyelerinizi beklkiyorum.

10 bin km olsa bile Bakımı daha önce yaptırdınız mı?

Ama radyatöre ne koyduğunuzdan çok fiziksel bir taş çarpması vb. Varsa garanti dışı sayılması muhtemel. Servis parçalara garanti veriyor ama tutupta taş geldi delindi diye de değiştirmiyor. Hortum vb olsaydı haklı olurdunuz.

Deliğe kaynak yapılır radyatör değiştirmeye gerek yok. 4000 lira az para değil.

Bu arada sevgili forum. istanbul anadolu ya da sakarya’da kendimiz yağ götürebildiğimiz yetkili servislerin bir listesi var mı? Ya da bildiğiniz varsa söylerseniz sevinirim.??? Keleşler kocaeli kabul etmiyor sanırım.

|
    |
    Dağ Mehmet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mrzmn

Arkadaslar merhaba.

Tesekkurler.
    Hocam benim de benzer sorunum vardı toplu iğne ile çözdüm. İğneyi suyu püskürten deliğe takıp yönünü oynatarak değiştirebiliyorsunuz.

|
    |

Orijinalden alıntı: batar

slm. . istanbul anadolu yakasın da seat leon 2016 1.2 dsg arabamı götürebileceğim , düzgün bir , özel servis tavsiye edermisiniz. şimdiden teşekkürler.
    2016 model DSG aracı özel servise götürerek aracını iyi niyet garantisinden çıkarırsın. Bu iyi niyet garantisi sadece DSG için değil diğer parçalar için de geçerli.

2016 Model aracımın 3. bakımı için yetkili servise 850 TL ( 4 taksit ) para ödedim. Kaliteli bir özel servisinde alacağı 400 450 TL civarında para.

400 TL için iyi niyet garantisinden çıkmanın ne gereği var.

Ayrıca aracını satacağın zaman iyi niyet garantin devam etmediği için çok sıkıntı çekersin
    |
    |

Orijinalden alıntı:

Arkadaşlar herkese selamlar.Aranıza 2017 model seat leon 1.4 ecotsi exelance alarak katıldım.Araç hakkında bi bilgiye sahip değilim.Yıllardır opel kullanıyordum şimdi değişme zamanı dedik ve seat a geçtik.Full link özelliğini ve gizli özellikleri sormak istiyorum.Bunları nasıl devreye geçirebiliriz.Bu konuda bilgi paylaşırsanız çok sevinirim
    Full linki İstanbul da 400 TL gibi rakama açıyorlar. Gizli özellikleride 50 TL gibi bir paraya istediğiniz özelliği aktif ettirebilirsiniz.

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

Full linki İstanbul da 400 TL gibi rakama açıyorlar. Gizli özellikleride 50 TL gibi bir paraya istediğiniz özelliği aktif ettirebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Full link özelliğini 400₺ ye açan yerin adını veya telefonunu verebilir misiniz?

|
    |

söylediklerine göre koyduğum antifiriz araçtakiyle kimsayasal tepki yapmış.oda radyatörü delmiş.bütün tanıdıklarıma sordum böyle şey olurmu diye,hiç biride olur demedi.sanki biz patlayıcı madde koyduk.alt tarafı aynı renk antifiriz koyduk.
    |
    |
    safahh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2017 model MK3 aracımda 2 seferdir yakıt almak için durduğumda depo kilitli kalıyor. Bİraz uğraşınca açılıyor. Dün baya uğraştırdı, yani artık müdahale gerkiyor.
    Garanti sürem 1 ay önce doldu, sizce servise götürüp göstereyim mi? Değişmesini iyi niyete sokarlar mı? Yoksa bu parça 500-600 tl tutuyor sanırım.
    Yoksa kendim söküp bakayım mı sıkıntı nedir diye?
    İşin enteresan tarafı bazen kilitli kalıyor bzen ise kapıları kilitlesem de depo açık kalıyor.
    Bu konuda deneyimi olan başına gelen arkadaş varsa yardımlarınızı rica ediyorum.
    |
    |
    Merhaba,

İmzamdaki aracımı istemeyerek de olsa nakit ihtiyacım nedeniyle satıyorum.

Sahibinden '734620965'

Orijinalden alıntı: adegerlier

Merhaba,

İmzamdaki aracımı istemeyerek de olsa nakit ihtiyacım nedeniyle satıyorum.

Sahibinden '734620965'
    Vaybe ben En Full olanını 100 bine az kalsın satacaktım hemde garantim 1 seneye yakın devam ediyor

Ben fiyatımı 110 Bin yapayım hemen

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

Vaybe ben En Full olanını 100 bine az kalsın satacaktım hemde garantim 1 seneye yakın devam ediyor

Ben fiyatımı 110 Bin yapayım hemen

Alıntıları Göster
    Yapmanda fayda var. Ben 100 Bin verene aracı vermedim.

Sizin araç 2016 model, valla 100 bin TL iyi para vermişler. Adam aynı aracı 93.500 TL'ye veriyor alan yok.

ilan no: 706330060
    |
    |
    adegerlier kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
son dakika
haberler
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.