Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2715. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
57.708
Cevap
368
Favori
2.583.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27132714271527162717
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gerçekten fazla çıkarmışlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rbcntechnic R kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam 2016 45 binde

• quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

3 sene önce 2015 model Fluence direksiyon kutusu için 4000 TL servis fiyat çıkardı. Araç dışarıda bakım yapıldı diye garantiye sokmadılar

Alıntıları Göster
    valla internetten baktim parca fiyatina 5000 civari buldum. oda uyumlumu bilemiyorum. diger servislere fiyat sordum 10500 malzeme parasi cektiler doğuş dahil.

sct forumunda 2016 model tdi bir aracin servia disindaki direksiyon kutusu macerasini okuduktan sonra 2015 57 bindeki arac icin kabul edilebilir dedim. Gidince ayrintili olarak sorucam..

bu arada 1.2 tsi manuel şanzuman sistemi 43bin tl imiş :) arada onuda ogrendik

duzgun yapsinlarda..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam aaraç uyarı veriyor bakıma 3 gün kaldı diye 1 ay sonra bakım yaptırsam birşey olur mu birde ne kadar süre bakım yaptırmayınca garaqntiden atıyorlar
  • tacimmüdür kullanıcısına yanıt
    servisinizi arayin size garanti disi kalmamasi icin goturmeniz gereken son tarihi soylerler. ortalama bakim zamani arti 2 ay maksimum. km degeride onemli. 60bin bakimiysa 60bini gecmemis olmak gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: dewr

servisinizi arayin size garanti disi kalmamasi icin goturmeniz gereken son tarihi soylerler. ortalama bakim zamani arti 2 ay maksimum. km degeride onemli. 60bin bakimiysa 60bini gecmemis olmak gerekiyor.
    aradım 1 ay opsiyon var dediler
    benim haziran sonuydu gwcen hafta verdim servise. 1 haftadir ikame arac var bende. otomatik 1.2 tsi.. araci sevdim ama benim manuelden daha fazla yakio istanbul ici.. yada alisamadigimdan.. bilemedim.. ama rahatlik had safhada ondan suphem yok..

• quote:

benim haziran sonuydu gwcen hafta verdim servise. 1 haftadir ikame arac var bende. otomatik 1.2 tsi.. araci sevdim ama benim manuelden daha fazla yakio istanbul ici.. yada alisamadigimdan.. bilemedim.. ama rahatlik had safhada ondan suphem yok..
    İKAME Aracı kim verdi hocam
    servis verdi.. her bakim oncesi arac istiyorum ücretsiz.

• quote:

servis verdi.. her bakim oncesi arac istiyorum ücretsiz.
    her servis veriyor mu bende istesem verirler mi
    bilemiyorum servisinizle gorusmenizde fayda var.

• Merhaba. Ben de 2 gün önce 2018 tdi excellence alarak aranıza katıldım. Şimdilik her şey çok güzel.

Aldığım kişi lastiğin birini dağ yolunda yarıp çıkma lastikle değiştirmek zorunda kalmış. Bu lastiği değiştirmem gerekiyor. Üzerindeki diğer 3 lastik (Turanza 225 45 91w) 25000 km yaptı. 4.yu de bu lastikten almak mantıklı geldi ama AB değerleri kötü görünüyor bu lastiğin. Ne tavsiye edersiniz?

Bir de sıfır lastik almak yerine ikinci el 20-40 bin km arası yol yapmış lastik alsam sanki 4 lastiği daha eşit tutarım. Buna ne dersiniz?

• juxtance kullanıcısına yanıt
    Hocam iki tane sıfır kaliteli lastik al, 300 300=600 lira yapar kafan rahat olur. Lastik işi şakaya gelmez, 2.el falan riske girme bence. Marka diye sorarsan hankook ventus prime 3
    Edit; yeniler öne :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escanor_ -- 31 Ağustos 2019; 10:17:34 >
  • Merhaba. Önleri beraber değiştir diyorsunuz yani? On arka farklı olması sıkıntı mıdır

Sıkıntı olmaz, önlerdeki veya arkalardaki lastiklerin farklı olması sıkıntı. Ani frenlemede sağa veya sola çekebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escanor_ -- 31 Ağustos 2019; 11:28:4 >
  • Lastik seçenekleri nelerdir tavsiye ettiğiniz? Net bir şekilde ventus prime 3 mu?

• Lastik ne tavsiye ediyorsunuz? Sanki Michelin Primacy 4 çok başarılı gibi? Bir de goodyear eagle f1 asymmetric 3? Ne düşünüyorsunuz denediniz mi?
    Saydığın markalarda güzel, hepsi birinci sınıf lastik.

• Arkadaşlar, Leon FR için yakın zamanda fiyat alan oldu mu?

Standart donanıma hayalet gösterge, cam tavan dahil mi?

Bir de 150'lik TSI motor, 115'lik TDI'den pahalı görünüyor, kaçırdığım bir nokta mı var?
  • SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

Arkadaslar ufak bi kaza gecirdim.Arka tampona çarptılar.Tampon onarımı icin ne tavsiye edersiniz boyasiz duzeltilebilir mi?Yetkili yada ozel servis hangisine vermeliyim.

• 
Sayfa: önceki 27132714271527162717
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.