Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2704. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Car Lover Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
57.694
Cevap
368
Favori
2.581.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27022703270427052706
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fensinn

Şu an 16 inç Style jantlar var arabamda.Sizce 17 ya da 18 inç e geçmeli miyim ? Acaba ne kadar bir maliyeti olur ?
    araç ney hocam.
    16-17 arası 100 km yarım litre benzin farkediyor. artıyor yakış (1.2 tsi için)
    jantları orjinal çıkma olarak bulursanız 3000 - 4000 arası lastiklerle size maliyeti olur muhtemelen.
    elinizde kalan 16 jant ve lastiği satıp maliyeti azaltabilirsiniz.
    lastik değiştirmeye yakın yaparsanız daha avantajlı olabilir sizin için. nasıl olsa lastik alacağınız için.
    bir miktarda konfor kaybnız olur 17 inç te.
    tamamen zevk ve bütçe meselesi. ben benim aracın jantlarını değiştirmiştim FR ın orjinal 17 inç jantıyla.
    diğer jantın çakması çok alırken dikkat etmeniz lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

araç ney hocam.
    16-17 arası 100 km yarım litre benzin farkediyor. artıyor yakış (1.2 tsi için)
    jantları orjinal çıkma olarak bulursanız 3000 - 4000 arası lastiklerle size maliyeti olur muhtemelen.
    elinizde kalan 16 jant ve lastiği satıp maliyeti azaltabilirsiniz.
    lastik değiştirmeye yakın yaparsanız daha avantajlı olabilir sizin için. nasıl olsa lastik alacağınız için.
    bir miktarda konfor kaybnız olur 17 inç te.
    tamamen zevk ve bütçe meselesi. ben benim aracın jantlarını değiştirmiştim FR ın orjinal 17 inç jantıyla.
    diğer jantın çakması çok alırken dikkat etmeniz lazım.

Alıntıları Göster
    Araç 1.2 tsı hocam 16 inç var lastik değişiminde 17 takmayı düşünüyorum 2.el 17 inç uyguna bulabilir miyim ? Siz sıfır mı aldınız ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fensinn

Araç 1.2 tsı hocam 16 inç var lastik değişiminde 17 takmayı düşünüyorum 2.el 17 inç uyguna bulabilir miyim ? Siz sıfır mı aldınız ?

Alıntıları Göster
    2. el aldım bende hocam.
    lastikler genelde bitik oluyor ilanlarda. ben aldığım araçtan jantlar sökülürken üzerindeki lastikleride söktürtmüştüm lastikçiye. bitikti lastikler ama satan lastikli diye satıyordu :)

birde daha öncede dediğim gibi
    SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

bu jantın replica sı çok var piyasada dikkat edin. benim replicamı gerçekmi olduğunu ayıracak bilgim olmadığından.

bu jantı tercih ettim.

replica jant takmayın aracınızıa gerekirse 16 larla dvam edin. jant kıran çok var yollarımız berbat.
  • xyz35 kullanıcısına yanıt
    https://www.n11.com/magaza/fzrulman almıştım ancak şu an yok gibi. İletişime geçebilirsin.

NGK Seat Leon 1.2/1.4 TSi 4'lü Buji Takımı 2013-2017 PZKER7A8EGS uygun modeldir.
  • Kıdemli Yarbay kullanıcısına yanıt
    hocam sorayım satıcıya teşekkürler,kaça almıştın ?
  • Arkadaşlar selam hatasız boyasız 2014 110bin kmde 1.6tdi dsg led paket aracımın ederi nedir? satıp makyajlı benzinli alsam diye düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xyz35 kullanıcısına yanıt
    2018 'in Ağustosunda, 192 liraya almıştım.

Şu an baktım. N11 VE GG de tek satıyorlar. Set satan yok.
  • SEAT LEON MK3/5F ANA KONU
    arkadaşlar aracın ruhsatı bu.şimdi aracın muayene tarihi ne oluyo ? nette farklı tarihler var kafam karıştı bilen arkadaş yardımcı olursa sevinirim ..
  • unusual_pscho kullanıcısına yanıt
    sıfır araçlarda ilk tescil tarihinden itibaren 3 yıl, 2019 kasım vizeye girmeli..
    https://www.tuvturk.com.tr/arac-muayene-periyodlari.aspx

edit: düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thormentor -- 27 Mayıs 2019; 10:12:40 >
  • thormentor kullanıcısına yanıt
    benimde bildiğim o şekilde fakat bikaçyerde ruhsatın sağ alt köşesinde tarih var ondan itibaren 3 yıl denmiş hatta ceza yedim diyenler varda bende o tarih yok kaçırmayalım tarihi boşuna cezaya düşmeyelim diye yazmıştım ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: unusual_pscho

arkadaşlar aracın ruhsatı bu.şimdi aracın muayene tarihi ne oluyo ? nette farklı tarihler var kafam karıştı bilen arkadaş yardımcı olursa sevinirim ..
    Selam Cem
    diğer yaprakta ilk muayene geçerlilik süresi kısımı var
    orda yazıyor muayene tarihi.
    muayene tarihi aracın türkiyeye giriş tarihinden itibaren 3 yıl .
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    selam kardeşim.sayfanın diğer tarafında mı ?
  • quote:

selam kardeşim.sayfanın diğer tarafında mı ?
    4 yaprak değilmi senin ruhsat https://84.gostreamcdn.net/uploads/images/news/755x390-arac-ruhsat-sorgulama.jpg

bu tarafı solda yazıyor.

mesala benim araç 2015 9 ayda türkliyeye gelmiş. ben aracı 19 ocak 2016 tıda aldım.
    2018 9. ayda muayeneye soktum aracı.

ondan dedim senin aldığın tarih değil türkiyeye giriş tarihi önemli diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josh-r -- 27 Mayıs 2019; 11:7:20 >
    ruhsat şimdi yanımda değil arabada öğlen bakayım arka tarafında yazıyomu ama benm hiç dikkatimi çekmedi yazmıyosa nası öğrencezz ne zaman tr ye giriş yaptığını ?
  • quote:

ruhsat şimdi yanımda değil arabada öğlen bakayım arka tarafında yazıyomu ama benm hiç dikkatimi çekmedi yazmıyosa nası öğrencezz ne zaman tr ye giriş yaptığını ?
    mbu yu arıcaksın söylerler hemen .
    ben alırken mbu da söylemişlerdi şu tarihte vvizeye gircek diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josh-r -- 27 Mayıs 2019; 11:39:59 >
    ben aracı 1000 km deyken aldım mbu bilir mi ?
  • unusual_pscho kullanıcısına yanıt
    araç mbu dan mı alınma biliyormusun.
    gerçi sen bakımları mbu ya yaptırıryorsun. yoksa ruhsatta ara yardımcı olurlar.
    ruhsatın diğer tarafı bu şekilde, mbu dan öğrencez o zaman doğrumudur ..
  • quote:

ruhsatın diğer tarafı bu şekilde, mbu dan öğrencez o zaman doğrumudur ..
    4 yaprak yok mu ?
    benim ruhsat 4 yaprak . senin ki 2 yaprak
  • Anadolu yakasında parçaları alıp bakımını yaptırabileceğim bir yer biliyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 27022703270427052706
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.