Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2702. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
57.733
Cevap
368
Favori
2.584.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27002701270227032704
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevap için teşekkürler
    Serviste değiştiyseniz kaç lira tuttu marka bilginiz var mı
    Dışarda ise yine fiyat ve marka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dewr kullanıcısına yanıt
    Ben dikine koydum hocam öyle daha da az yer kaplıyor dene istersen.

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

• Arkadaşlar1.2 TSI 3.yıl bakımı yakın zamanda yaptıran var mı ? Ne kadar tutuyor hangi işlemler yapılıyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fensinn -- 1 Mayıs 2019; 9:18:37 >
  • iyi günler, forumda m. desire kırmızı ( L0x1 ) rötuş boyası hakkında verdiğiniz link açılmadı. aracımda hafif sürtme sonucu sol ön sis lambası üzerindeki bölgede ufak bir çizik var ama tokatta bu boyaya rötuş yapılamayacağı söylendi. yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hsn3387

iyi günler, forumda m. desire kırmızı ( L0x1 ) rötuş boyası hakkında verdiğiniz link açılmadı. aracımda hafif sürtme sonucu sol ön sis lambası üzerindeki bölgede ufak bir çizik var ama tokatta bu boyaya rötuş yapılamayacağı söylendi. yardımcı olursanız sevinirim.
    Aynı renk aracım desirede tamponunda ufak bi sürtük var bende rötuş boyası yaptıracaktım doğuş oto kartal olsun kendi boyacılarım olsun bu renk için rotuş boyası yapılamayacağını ancak lokal ondada sırıtabileceğini söylediler boya sedefli boya olduğundan en üst katında bir ilaç varmış o ilaç bu rengin derinliğini veren şeffaf bir katmanmış o sebeble rotuş yapılamakta o renge nazarlık olsun göze batmıyorsa elletmeyin
  • dsg şanzuman kullanan arkadaşlar bazen park halindeki araci R ye aldığımda araç ileri gidiyor bu neden olabilir 2016 model 15 000 km
  • dsg arızası ıle cok ugrasır mıyım 20.000 km de bir aracı alsak, yoksa tamamen bu iş sans mıdır
    ben astra k ile leon arasında cok kaldım
  • Arkadaşlar selamlar,

Bugün cam suyu koymak için aracım çalışırken kaputu açtığımda aşağıdaki parça motor tarafından bana doğru fırladı ve yere düştü. Tam olarak nedir anlayamadım. Bir fikri olan ya da bilen var mı?

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU
  • Arkadaşlar bugün bpden benzin aldım ve doğuş otonun %5 puan kampamyası için numaramı söyledim. Görevli bana artık doğuş oto ile istasyonlarının anlaşmasının bittiğini söyledi. Benim gibi bp kampanyasından yararlanıp bu şekilde cevap alan var mı? Bpye şikayet etmelimiyim?

• https://hizliresim.com/GmpZLZ
    Aynı hatayı alıyorum yetkilisi servis Malatya ve Diyarbakir ile görüşdüm, 1200 küsür fiyat çekiyor. Start Stop bazen devreye girmiyor.
    Ama tek marşda alıyor araç.
    Önümüzdeki hafta sonu randevu alır değiştiririm büyük ihtimal.

*Eco mod da çift silindir kapanıp EKO işareti çıkınca Şanzımandan sürtünme sesi geliyor hissedilir düzeyde, ama dsg sorunsuz çalışıyor geri kaçırma titreme ötme hiçbirşey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ch4ylak -- 7 Mayıs 2019; 21:49:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: krc58

Arkadaşlar bugün bpden benzin aldım ve doğuş otonun %5 puan kampamyası için numaramı söyledim. Görevli bana artık doğuş oto ile istasyonlarının anlaşmasının bittiğini söyledi. Benim gibi bp kampanyasından yararlanıp bu şekilde cevap alan var mı? Bpye şikayet etmelimiyim?
    bp bityeli çok oldu diye hatırlıyorum hocam.

zubizu shell kampanyası var baya uzun zamandır.

aracı kullandığım güzergah üzerinde sadece shell olduğundan. bp kampanyalarını pek takip etmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ch4ylak

https://hizliresim.com/GmpZLZ
    Aynı hatayı alıyorum yetkilisi servis Malatya ve Diyarbakir ile görüşdüm, 1200 küsür fiyat çekiyor. Start Stop bazen devreye girmiyor.
    Ama tek marşda alıyor araç.
    Önümüzdeki hafta sonu randevu alır değiştiririm büyük ihtimal.

*Eco mod da çift silindir kapanıp EKO işareti çıkınca Şanzımandan sürtünme sesi geliyor hissedilir düzeyde, ama dsg sorunsuz çalışıyor geri kaçırma titreme ötme hiçbirşey yok.
    hocam https://www.youtube.com/watch?v=p2Jji4kH9m0

videodaki gibi bir akü testi yap bir.
    s&s klima açıkken falan fazla durunca devredışı kalır.
    enerji yetmiyor diye aracı çalıştırır otomatik.

• Arkadaşlar kaput açma kolu bollaşmış başına gelen var mı ? Açınca geri gitmiyor kol
  • quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

bp bityeli çok oldu diye hatırlıyorum hocam.

zubizu shell kampanyası var baya uzun zamandır.

aracı kullandığım güzergah üzerinde sadece shell olduğundan. bp kampanyalarını pek takip etmiyorum.

Alıntıları Göster
    Hocam teşekkür ederim bp bitti ama önceden katılanlar halen %5ten yararlanıyor. Dün başka bir istasyona gittim onlarda yararlandım. Tamamen istasyonun keyfi uygulamasıymış. Bir daha da uğramam o istasyona.

• quote:

Orijinalden alıntı: krc58

Hocam teşekkür ederim bp bitti ama önceden katılanlar halen %5ten yararlanıyor. Dün başka bir istasyona gittim onlarda yararlandım. Tamamen istasyonun keyfi uygulamasıymış. Bir daha da uğramam o istasyona.

Alıntıları Göster
    doğrudur hocam.
    zaten kampanyaları yaparken geçerli istasyonlar diye belirtiyorlar genelde.
    birde zamlar yansımıyor bize genelde petrol şirketlerinin karlarından karşılattırılıyor.
    shell bile verdiği puanları baya düşürdü.
  • Arkadaşlar selam aracın far içinde kir ve çizik söz konusu
    Benden önceki sahibi tıklatmış önden
    Buna nasıl işlem yapılabilir
    2018 Leon led

• Leon fr için navigasyon tavsiyesi alabilir miyim?

• 15 model leon fr; cam suyu haznesi iç kısımda kalıyor dolum ağzı ve hortumun devamı gözükmüyor.
    ekrana uyarı veriyormu, yoksa nasıl kontrol ederim?
    Yağ düzeyi çubukta nasıl olmalı max-min ibaresi yok, nasıl kontrol etmeliyim (araç yatarken tüm yağ kartere çökeceği için kontak kapatıkdan sonra tahmini kaç dk beklemeliyim)
  • Ch4ylak kullanıcısına yanıt
    Slm, cam suyu bitince bitiyor uyari vermiyor ve agzina kadar doldursamda çünkü kisa zamanda bitiyor uyuz oluyorum kontak kapattikdan 30dk sonra yag cubugu cekmek yeterli oluyor ve yag seviyesi azalinca arac uyari veriyor yarim litre yag koyuyorsun takriben bakimdan 7bin-8bin km sonra yarim litre yag istiyor arac..cubugu cekince uca dogru 3cm lik girinti cikinti var asagisinda arac uyari veriyor, yarim litre ekliyorsun o girintinin ortasinda oluyor, girintinin en ustu max. Seviye zaten uzerine dahabyag ekleme, kolay gelsin..

• quote:

Orijinalden alıntı: Ch4ylak

15 model leon fr; cam suyu haznesi iç kısımda kalıyor dolum ağzı ve hortumun devamı gözükmüyor.
    ekrana uyarı veriyormu, yoksa nasıl kontrol ederim?
    Yağ düzeyi çubukta nasıl olmalı max-min ibaresi yok, nasıl kontrol etmeliyim (araç yatarken tüm yağ kartere çökeceği için kontak kapatıkdan sonra tahmini kaç dk beklemeliyim)
    yağ cubugunun ustunde harfler var.. en alt seviye sanirim c di.. kullanim kitapciginda hepsi yazmasi gerek.. 4 senedir arac bende sadece gecen sene C seviyesine dusmustu.. bu sene hic bakmadim bile..

• 
Sayfa: önceki 27002701270227032704
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.