Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2686. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
57.730
Cevap
368
Favori
2.584.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26842685268626872688
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arac kamerasi park kiti baglamak icin asagidaki gibi bir aparata ihtiyacim var. Boyut olarak bizim araca uygun olan hangisi acaba? Aracim 2017 Dizel DSG.

Tesekkurler.

https://s.click.aliexpress.com/e/b3w0rAcg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sefa kullanıcısına yanıt
    Hocam ayni arac var bendede. Ben sokup baktim mini ve standart olan sigorta boyu var sigorta kutusunda.Resimdeki 5a lik. Dusuk amperliker mini yuksek amperliler standart boydu sanirim. Ben o yuzden iki boydanda sipars verdim 2 gun once.

• Lazim olur belki baska birilerine diye arac ici ve disindaki sigorta kutusunun resmi.

• sncsnc kullanıcısına yanıt
    yaptiginiz baglantiyida video cekip paylasabilirmisiniz ürünler gelince ?

• dewr kullanıcısına yanıt
    Hocam kamera icin park kiti almadim daha. Powerbank a baglayip kullanmayi dusunuyorum bir sureligine. Yerli bir uretici arkadas park kiti yapiyor. Onun cikmasini bekliyorum. Bu sebeple biraz zaman alacaktir benim sigorta baglantim. Ama yapinca mutlaka haber veririm.

• Aracımı satıyorum arkadaşlar. Ekpertiz yapıldı. Bir problem yok. Ekspertiz yapmadan, DOD ilana koymuyor zaten.

• Arac ici kamera montajini alttaki yabanci seat forumunda resimli olarak paylasmislar. İsinize yarar belki.

https://forums.seatcupra.net/index.php?threads/diy-hardwire-dashcam-installation.415052/

• sncsnc kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Bu direk montaj yapmış, ben viofo'nun park kiti ile montaj yapacağım bu yüzden uygun sigortaları bulmam gerekiyor. Yani 1 adet araç kapalı dahi olsa çalışan (4lü sigortası vb.) bir adette sadece marşa basıldıktan sonra çalışan sigortaya ihtiyacım var. Kontrol kalemi ile test edip bunları bulacağım önce. Sonra sırası ile park modu ve normal mod olarak bağlantı yapacağım.
  • Sefa kullanıcısına yanıt
    Evet hocam size ayrica surekli enerji olan sigortada lazim, fikir vermesi icin paylastim.Resimdeki sari 20 amperlik sigorta cakmaklik sigortasiymis sanirim. İngilizceniz iyiyse sayfanin sonlarina dogru bakin belki park modu kablosu icin sigorta onermislerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sncsnc -- 7 Ocak 2019; 21:2:14 >
  • Arkadaşlar arabaya yakın zamanda lastik alan var mı ? Lastiklerin değişim zamanı geldi öneriniz var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Bu da linki;
    https://www.dod.com.tr/arac-detay/SEAT/LEON/182600038
    hayırlısı olsun hocam
    umarım daha iyileri içindir satışınız.

özel değilse birşey sormak istiyorum.
    dod a sattınızmı aracı yoksa satmaları içinmi bıraktınız. dod satış işleri nasıl oluyor hiç bilmiyorumda.
  • 1.2 tsi larda tarih olmuş artık seçenek olarak yok yeni fiyat listesinde.
    manuel olarak 1.4 tsi 125 hp lik kalmış. aynı zamanda tek 1.4 tsi
    1.4 tsi da 1.5 tsi a yerini bırakmış yeni listede.
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam. Dod almıyor. Aracılık ediyor. Satıcıdan, araba satılınca bir miktar komisyon alıyor. Bir de ekspertiz yapmaları için peşin para veriyorsunuz. Ekspertizi yapıldıktan sonra ilana koyuyor. Alıcıya yük binmiyor yani. Garantili alışveriş olduğu için bu masraflara razı geldim. Alıcıya da bu masraflarımı yansıtmadım. Bir iki zararımız olsun temiz olsun. Sıfır Sedan ya da suv araba alacağım. O yüzden satıyorum.
    Bu sene yeni kasa Leon çıkmayacakmış. O yüzden 1.5'i getirmiş olabilirler. Ama araç bulmak zor. 2018 Model diyor farkındaysanız.
  • 2. elde 1.2 tsilarin fiyatlari artacaktir

• quote:

Sağolun hocam. Dod almıyor. Aracılık ediyor. Satıcıdan, araba satılınca bir miktar komisyon alıyor. Bir de ekspertiz yapmaları için peşin para veriyorsunuz. Ekspertizi yapıldıktan sonra ilana koyuyor. Alıcıya yük binmiyor yani. Garantili alışveriş olduğu için bu masraflara razı geldim. Alıcıya da bu masraflarımı yansıtmadım. Bir iki zararımız olsun temiz olsun. Sıfır Sedan ya da suv araba alacağım. O yüzden satıyorum.
    hayırlısı olsun tekrardan hocam
    anladığım kadarıyla araç satılanakadar dod ta kalacak.
    siz dışardan müşteri bulursanız gene komisyonlarını alacaklar.

• quote:

Bu sene yeni kasa Leon çıkmayacakmış. O yüzden 1.5'i getirmiş olabilirler. Ama araç bulmak zor. 2018 Model diyor farkındaysanız.
    çıkmaması normal daha yeni makyajlandı araç .
    1.2tsi, 1.4tsi, 1.6tdi motor üretimi bitti hocam
    audi ve vw de bayadır gelmiyor. son kalanları muhtemelen leonlarda kullandılar yeni motorlar leonlarlada gelmeye başladı.
    Sağolun hocam. Alıcıya yük yok ama ben bulursam yine Dod'a yönlendireceğim.
    Golf 8'in Haziran ayında üretimine başlanacak. Leon'la aynı zamanda olması gerekiyordu. İkisi de aynı zaman çıktı. Aynı zamanda makyajlandı. Firmanın satış politikası olsa gerek. 1.5 Golf hali hazırda var ancak Türkiye piyasasında yok.
  • 
Sayfa: önceki 26842685268626872688
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.