Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2651. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
57.708
Cevap
368
Favori
2.583.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26492650265126522653
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ona da dikkat ediyorum. Seramik kaplama yapan firmanın önerdiği yerde yıkatıyorum.
  • Hayırlı olsun hocam. İyi günlerde kazasız belasız kullanalım hepimiz İnşallah. 1.0 Eco TSI 115 HP'lik motoru, hususi düşük hacimi yeren arkadaşıma test ettirdim. Ama ona bayii'nin dışında çay içmesini söyledim. Arabayı ben hazırlatırım dedim ve test süresi boyunca, 1.4 ECO TSI 150HP kullandığını zannetti. Dedim nasıl? Uçuyor dedi. Dedim kullandığın araba 1.0
  • pc_ P kullanıcısına yanıt
    Yerine göre değişir hocam. Benim yaptırttığım yer, kurallara uyduğunuzda 5 yıl gider dedi. Zaten gidip gitmeyeceği belli olur. Arabanın parıl parıl parlaması kalmaz, kaplama giderse. O yüzden güvenilir yere yaptırmak en mantıklısı. Bir sürü YouTube'da videolar var.
  • Benden daha iyi biliyorsunuzdur belki arkadaşlar ama bilmeyenler olursa diye yazmak istiyorum; Turbo motorlu araçları, ilk çalıştırdığınızda ve stop etmeden önce 1DK'ya yakın rölantide bekletin. Turbonun yağlama yapması gerekiyor.
  • Önce cam güneşliği konusunda tavsiye verecek var mıdır?
    Park halinde göğüs bölgesini koruyabilecek ürün bakıyorum ama ya küçük geliyor ya dar.
  • silversmith S kullanıcısına yanıt
    nerede yaptırdınız hocam siz? bir de araç içi ve torpidoyu kendim silmek istiyorum önereceğiniz ürünler var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chips

Önce cam güneşliği konusunda tavsiye verecek var mıdır?
    Park halinde göğüs bölgesini koruyabilecek ürün bakıyorum ama ya küçük geliyor ya dar.
    ben bu ürünü kullanıyorum gayet başarılı katlayıncada çok az yer kaplıyor.
    https://tr.aliexpress.com/item/Folding-Jumbo-Front-Rear-Car-Window-Sun-Shade-Auto-Visor-Windshield-Block-Cover/32602885684.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dsQnXQF

• pc_ P kullanıcısına yanıt
    Eskişehir ASiL. Hocam araba içinde kimyasal madde kullanmayın. Ya da sağlığa zararlı maddeler içermeyen ürünleri kullanın. Ben, kalabak suyuyla nemlendirilmiş yumuşak bakteri tutmaz özellikte bir bezle siliyorum. Çünkü burnum hassas. En ufak bir kimyasalda hemen hapşırıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silversmith -- 30 Temmuz 2018; 13:16:49 >
  • Boşverin ya şu video'yu izleyin.

https://www.youtube.com/watch?v=NyqQEvpC60w
  • chips kullanıcısına yanıt
    Hocam hala kullanıyorum solma veya delinme olmadı . Fabrikadan gelen paspasları hiç kullanmadım desem yeridir.

• quote:

Orijinalden alıntı: djinn_inc

Arkadaşlar merhaba, şağıdaki bagaj havuzunu alayım mı, sizler hangi marka kullanıyorsunuz acaba?
    https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/seat-leon-bagaj-havuzu-2013-sonrasi-bod-356999412

Aşağıdaki ürünleri de sipariş ettim bakalım gelsin fotoğraf paylaşırım.

https://www.aliexpress.com/item/maizhi-3-Buttons-Remote-Car-Key-Case-Cover-for-VW-Golf-7-mk7-Skoda-Octavia-A7/32848474749.html
    https://www.aliexpress.com/item/8pcs-Universal-Invisible-Car-Door-Handle-Scratches-Automobile-Shakes-Protective-Vinyl-Protector-Films-Car-Handle-Protection/32832674658.html
    hocam
    bende s dizayn var bagaj havuzu olarak şekli aynı sizin paylaştığınız linktekiyle
    ama bagaj havuzu alacak arkadaşlar

resimde kırmızı ile işaretlediğim yerleri olan ürün almasını tavsiye ediyorum linkte paylaştığınız ve sdizayn ürününde o bölgeler açıkta kalıyor.

not : resimdeki ürün başka bir araç için uyumlu rafi edebilmek için kulllandım

ayrıca ufak dokunuşları seviyorsanız

https://tr.aliexpress.com/item/car-styling-Fit-For-Seat-FR-leon-ibiza-Altea-Alhambra-Accessories-Stainless-Steel-Sticker-Car-Styling/32890453721.html?spm=a2g10.search0104.3.267.40fc3973KbPdIW&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_4_10152_10151_10065_10344_10068_10342_10343_10340_10341_10696_313_10084_10083_10618_10307_10869_10868_10059_100031_10103_10624_10623_10622_10621_529_10620,searchweb201603_46,ppcSwitch_5&algo_expid=0d728060-e818-4e82-a9fd-7cad312ee39b-36&algo_pvid=0d728060-e818-4e82-a9fd-7cad312ee39b&priceBeautifyAB=0

https://tr.aliexpress.com/item/Set-of-3pcs-pedals-pedal-caps-Set-For-VW-Golf-GTI-7-VII-A3-8V-Leon/32289617240.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4d4yMBSR

bu ürünlerede göz gezdirebilirsiniz.

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    Pedal setini aldım ama öylece bekliyor 😁

Servise rica ettim takamayiz yasak dediler. Nerde taktirabikirim acaba bir fikriniz var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pis@gor

Pedal setini aldım ama öylece bekliyor 😁

Servise rica ettim takamayiz yasak dediler. Nerde taktirabikirim acaba bir fikriniz var mi?
    basit hocam pedal setinin takılması
    youtube ta çok video var.
    zor olan ayak dayamanın takılması ben 3d paspas kullandığımdan almadım ayak dayamayı.
  • Pis@gor kullanıcısına yanıt
    Pedal setini kendiniz 10 dakikada takabilirsiniz hocam. Ayak dayama kısmını sökmekle uğraşmayın bu arada. Ayak dayama kısmını kanırtınca çıkıyor kendisi. Tırnaklı zaten korkmayın. İzlediğim videolarda hep sökmeye uğraşıyorlardı. Kanırtıp çıkarmak daha kolay.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maybach Music

Pedal setini kendiniz 10 dakikada takabilirsiniz hocam. Ayak dayama kısmını sökmekle uğraşmayın bu arada. Ayak dayama kısmını kanırtınca çıkıyor kendisi. Tırnaklı zaten korkmayın. İzlediğim videolarda hep sökmeye uğraşıyorlardı. Kanırtıp çıkarmak daha kolay.
    "Ayak dayama kısmını sökmekle uğraşmayın bu arada. " dediğiniz, sanırım soldaki (çamurluk tarafındaki) kapağın sökülmesini kastediyorsunuz. Onu sökmeden de takılabiliyor mu?
  • Arkadaşlar bagaj içindeki kapak ses yapıyor nasıl çözeriz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: fensinn

Arkadaşlar bagaj içindeki kapak ses yapıyor nasıl çözeriz ?
    Açılır kapakta ki kısım mı ses yapıyor? yoksa bagaj kapağının kilidinin olduğu dikey kısımda ki büyük parça mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: albertocontador

Açılır kapakta ki kısım mı ses yapıyor? yoksa bagaj kapağının kilidinin olduğu dikey kısımda ki büyük parça mı?

Alıntıları Göster
    Bagajın içindeki açılır siyah kapak hocam çukurlarda ve Arnavut kaldırımda ses yapıyor

• chips kullanıcısına yanıt
    En soldaki pedal olmayan kısım hocam. Onu sökmeniz gerek ama videolarda vs kaput mandalını falan sökerek yapıyorlar. Onlara gerek kalmadan direk ayak dayamayı kanırtarak sökebiliyorsunuz onu kastettim

• 
Sayfa: önceki 26492650265126522653
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.