Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2619. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
57.723
Cevap
368
Favori
2.584.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26172618261926202621
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

Satıştan kalkmış galiba. Başka satıcı var mı?

linkler sağlan hocam ama
    forum donanımaraya kendi linklerini atıyor adam aklııl çalışmıyor linkler malesef eskisi gibi
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-sahibinden-led-paketli-seat-leon-2016-kasim-son-fiyat-488565447/detay/
    böyle bir aracım var almayı düşünen olursa birde fiyat nasıl diğerlerine kıyasla uygun yazdım satılsın diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0nr8643

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-sahibinden-led-paketli-seat-leon-2016-kasim-son-fiyat-488565447/detay/
    böyle bir aracım var almayı düşünen olursa birde fiyat nasıl diğerlerine kıyasla uygun yazdım satılsın diye

Valla fiyatı çok uygun yazmışsınız kısa zamanda gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, önümüzdeki hafta perşembe aracımı alturdan teslim alacağım bende inşallah 2017 1.2 tsi style plus.. Teslim almadan önce dikkat etmem gereken birşey var mı sizce? Ayrıca full link sizce gerekli mi bayiden çıkartmadan onu da mı?

• Kıdemli Yarbay kullanıcısına yanıt
    T10 led yazın çıkıyor hocam.

Arkadaşlar led kapı eşiği takan var mı?

• Hayırlı günler arkadaşlar 2006 model seat Leonuö var triger şetini degıstırmek istiyorum önereceğiz marka varmı yardımcı olursanız sevınırım .

• barracudaa B kullanıcısına yanıt
    hocam aracınız hayırlı olsun, aracı çıkarmadan önce fiyat alın çünkü daha uygun oluyor diye duydum yeni araç alınca, benim ekran 6.5'' oldugu için hem usb değişti hem aktivasyon yapıldı, 8'' ekranlarda usb değişmesine gerek yok diye duydum tahmini olarak 300-400 tl arası bir rakama açılır, sırf haritalar ve spotify için bile açılır bence.
  • Aracımı severek kullanıyorum ama aracı aldığımdan bu yana çeşitli problemler yaşadım ve hepsi ''Kullanıcı Hatası'' olarak yorumlandı servis tarafından.

Aşağıda bu konuları şikayet var aracılığı ile dile getirdim;

https://www.sikayetvar.com/seat-leon-mk-3-2016-deri-vites-problemi

Şikayetvar'dan önce de mail olarak garanti birimine 3-4 kez bildirdim fakat sonuç alamadım.

Bu sorunları yaşayan ve çözen var mı aranızda?
  • qezgin kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Benim araç 150 bg act manuel. Şehir içi yakıt 6-6,5 lt civarı, fazla bi trafik yok bulunduğum şehirde.

Uzun süreli ortalamam 6 lt, sakin kullanımda fazla yakmıyor araç.

• 2015 1.2 Tsi dsg ile aranıza katılmış bulunuyorum.Uzun zamandır otomatik araç düşünüyodum emektar 207 satınca hafta içinde leona kara verip aldım.İlk izlenimlerim yokuşta aracın birazcık kafası karışıyo vites konusunda sanırım alışık değilim zamanla alışırım.Allah kaza bela göstermesin cümlemize.Gizli özellik açtırmak için enderelektroniği öneren var mı?Yaza doğru aynaları kaplatmayı düşünüyorum bu işlemi yapanların tecrübeleri nasıl acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozndnz

2015 1.2 Tsi dsg ile aranıza katılmış bulunuyorum.Uzun zamandır otomatik araç düşünüyodum emektar 207 satınca hafta içinde leona kara verip aldım.İlk izlenimlerim yokuşta aracın birazcık kafası karışıyo vites konusunda sanırım alışık değilim zamanla alışırım.Allah kaza bela göstermesin cümlemize.Gizli özellik açtırmak için enderelektroniği öneren var mı?Yaza doğru aynaları kaplatmayı düşünüyorum bu işlemi yapanların tecrübeleri nasıl acaba?

öncelikle hayırlısı olsun hocam
    kazasız berlasız sürüşler.

istanbuldasınız herhalde ender elektronik var beratvagcom var instagramda aratırsan çıkar sct forumundan. yada çinden kablo getirtip kendinde yapabilirsin.

sulu kaplama, plastidip , folyo ile kaplatan arkadaşlarım oldu ama genel kararları boyama.
    kapak çok kolay çıkıyor yerinden çıkartıp boyatabilirsin yada kendin sprey boyayla boyayabilirsin.
    genede kendi uygulama yapmış arkadaşlar daha iyi bilgi vereceklerdir.

ayrıca özel değil ise kaça maloldu araç size hocam almak yada satmak isteyen arkadaşlara a buçuk fikir vermesi açısından.

• Tsı motor uzun yolda tuketım olarak kıs-yaz farkedıyor mu ? Surus tarzıma gore 5.0-5.2lt yakmasını beklerken 5.5lt yaktı, yol boyu ortalama 0 dereceydı

• Beyler Sakarya da yaşayan varsa rica etsem PM atabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: masterap

Tsı motor uzun yolda tuketım olarak kıs-yaz farkedıyor mu ? Surus tarzıma gore 5.0-5.2lt yakmasını beklerken 5.5lt yaktı, yol boyu ortalama 0 dereceydı

Eder fark kış ayları yani soğuk havalarda çok yakar araçlar genel bir durum siz özel değil kullanmaya devam edebilirsiniz

• 2017 model FR bulma şansımız var mı bu aylarda bayilerde? Sıfır

• grey_fox kullanıcısına yanıt
    2-3 hafta önce izmir bornova vosmerde 1 fr 1 xcellence vardı. 109.900 TL’ye bırakmışlardı.

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-2017-seat-leon-1.6-tdi-style-dsg-115-hp-boyasiz-531124550/detay/

Arkadaşlar merhaba. İlandaki araç için 98.000 Tl' den anlaştık. Sizce rakam nasıl? Style pakete ek olarak led far, büyük ekran ve geri görüş kamerası mevcut.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • evet kış bitiyor kış lastikleri sökülecek ve yazlıkların ömrü dolduğu için yeni lastik alma arifesindeyim.

225 45 17 için ne önerirsiniz beklentim sessiz yumusak ama sağlam yani yanaktır balondur yapmayacak lastik bulmak bunun için optimum bişey arıyorum

2 lastik kafamda oluşturdum
    1 goodyear Eagle F1 Asymmetric3
    2 nokian zline

bunlarla ilgili yada bunlar dışında fikri tavsiyesi olan varsa alırım

• Merhabalar,

Full link aktivasyonunu geçen yıl kampanyalı olarak 400 liraya yaptıranlar olduğunu duymuştum. Birkaç servise sordum, fiyat yine 1100 liraya çekilmiş gibi. 400 liradan devam eden servis var mıdır bildiğiniz? Ya da kampanya yapınca duyurusu yapılır değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimaster

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-2017-seat-leon-1.6-tdi-style-dsg-115-hp-boyasiz-531124550/detay/

Arkadaşlar merhaba. İlandaki araç için 98.000 Tl' den anlaştık. Sizce rakam nasıl? Style pakete ek olarak led far, büyük ekran ve geri görüş kamerası mevcut.

şuanki liste fiyatı 124.800 TL
    Style Plus Paketi (Full LED Farlar, LED Ön Sis Farları + Geri Görüş Kamerası + Media System Plus) 4407 TL
    totalde 129207 TL % 6 indirim yapsalar (genelde en yüksek) 121454,58 TL ye gelir şuan sıfırı

bayileride arayıp fiyat alabilirsiniz

birde aracın trafiğe çıkış tarihini öğrenebilirseniz o zamanlarda araç alan arkadaşların fiyatıyla kıyaslarsınız ama dedikleri temizlikteyse dışarda işlem görmeyip garantisi devam ediyorsa iyi gibi fiyat hocam. (dsg var sonuçta)

ha bide 4 bin km sonra bakımda var ayrıca.

• 
Sayfa: önceki 26172618261926202621
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.