Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2571. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
57.734
Cevap
368
Favori
2.584.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25692570257125722573
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamma hocam tesekkur ederim servisteki bayan castrol ekleyin demisti sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krc58

Arkadaslar servise 50 gun surem var 2. Bakik icin ancak aracata yag seviyesini kontrol edin yaziyor servise gittim biraz ekleme yapin yaga sıkıntı olmaz dediler kendileri ekleyecekti zamanim olmadigi icin bekleyemedim. Ekleme yapsam biraz marka farkeder mi 5w40 ekleyecegim.

1 aya kadar opsiyon var.. yag seviyesi c nin altina dustu ise litrelik 5 30 yag alin.. mayis ayinda ayni durumu ben yasamistim.. 350-400ml e yakin yag koydum.. 15 gun sonra servise gittim.. problem cikmadi.. yarim litre yagdan fazla koymayin demisti serwis..

• spacemonkey kullanıcısına yanıt
    Hocam, sensörün markasını ve nerden aldığınızı paylaşır mısınız?
  • Kasko teklifi hala çok çıkıyor ya :(
  • Yikamaci arabanin icinden resimdeki gibi bir parca bulmus.aradim bulamadim nereye ait bu parça

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

• xyz35 kullanıcısına yanıt
    Paspas bglnti noktasi olabilirmi

• virgull V kullanıcısına yanıt
    Hocam. Ekteki konuda paylastimm

https://forum.donanimhaber.com/park-sensoru-onerisi--128545013#128558817

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacemonkey

Hocam. Ekteki konuda paylastimm

https://forum.donanimhaber.com/park-sensoru-onerisi--128545013#128558817

hocam hayırlısı olsun
    kazasız belasız kullanın
    tamponun sensör takıldıktan sonraki halini bir kaç fotosunuda paylaşırsanız
    park sensörü düşünen arkadaşlar için faydası olur.
    kullanımında sıkıntı olmadığınıdan bahsetmişsiniz. görüntü olarakta görürse arkadaşlar fazla para harcamadan sizin gibi güzel bir park sensörüne sahip olabilirler.

teşekkürler şimdiden.
    iyi günler...

• Arkadaslar merhaba oncelikle 2.sorum.olacak makyajli leon fr ve excelence arasinda gark varmi sekil.ve jant konusunda siz hangi donanimi tavsiye edersiniz birde 1.4.tsi 150dsg 102 bin tl olab leon fr veya exelence yakit ne gercek pompada kullanablariniz tavsiye edermi ?

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    Buyur hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: spacemonkey

Buyur hocam

teşekkürler hocam
    gayet güzel olmuş.
    kazasız belasız sürüşler tekrardan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fensinn

Arkadaşlar aracım 12bin km'de 1.2 TSI Dsg performansı çok düştü kalkışlarda gaza dokununca hemen gitmiyor eskisi gibi şahlanmıyor , birde yokuş çıkarken (İzmir sabuncu belini bilen bilir ) araç çok bağırıyor kafam uyuşuyor resmen.Yazın serviste bakımı yapılmıştı sorun ne olabilir

Yakıt aldığınız yeri değiştirin hocam çekiş kaybı hissediyorsanız ama bayırda aracım bayılıyor çıkamıyor diyorsanız serviste turbonuza baktırın kaçak olabilir bir yerde..
  • quote:

Arkadaslar servise 50 gun surem var 2. Bakik icin ancak aracata yag seviyesini kontrol edin yaziyor servise gittim biraz ekleme yapin yaga sıkıntı olmaz dediler kendileri ekleyecekti zamanim olmadigi icin bekleyemedim. Ekleme yapsam biraz marka farkeder mi 5w40 ekleyecegim.

Aman hocam yağın markası ve modeli çok önemli aynı marka yağ ve modelinden koyun genelde leonda Castrol 5W 30 kullanıyorlar.. Aynı sorun başıma geldi ben de litrelik aldım doldurdum.. eğer ki uyarı veriyorsa 250 ml - 500ml civarı doldurun isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: action16

quote:

Orijinalden alıntı: Pis@gor

Tanesi 400 tl idi n11 den aldım. Kupon, kredi kartı kampanyası vs yaklaşık 1450 tl civarına geldi 4 lastik.

Bugün Aldım 205 50 17 Nokian WR D4 1750 tl 5 Taksit

Hocam ben Nokian WR D4 aldım Geçen kasım da 10 ay önce nokian ın sayfasından bir bayiye ulaştım yeni lastik için anlaştım 950TL ye taktırma + balans dahil satın aldım.. 10 ayda bu kadar fiyat fark etti mi yahu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrahgms

quote:

Aman hocam yağın markası ve modeli çok önemli aynı marka yağ ve modelinden koyun genelde leonda Castrol 5W 30 kullanıyorlar.. Aynı sorun başıma geldi ben de litrelik aldım doldurdum.. eğer ki uyarı veriyorsa 250 ml - 500ml civarı doldurun isterseniz.

Uyari kesildi ama ben castrol edge 5w40 aldim 300 ml civari ekledim hocam tesekkur ederim tavsiye icin

• quote:

quote:

quote:

Tanesi 400 tl idi n11 den aldım. Kupon, kredi kartı kampanyası vs yaklaşık 1450 tl civarına geldi 4 lastik.

Hayırlı olsun, kazası belasız, güzel günlerde kullanın...

Çok Teşekkürler... Dileklerimiz aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi action16 -- 21 Eylül 2017; 19:38:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrahgms

quote:

quote:

Hocam ben Nokian WR D4 aldım Geçen kasım da 10 ay önce nokian ın sayfasından bir bayiye ulaştım yeni lastik için anlaştım 950TL ye taktırma + balans dahil satın aldım.. 10 ayda bu kadar fiyat fark etti mi yahu?

Valla Hocam Bilemiyorum Sizin Ölçü Aynımı... Belki zorunlu Hale Geldigi İçin Böyledir Fiyatlar Bilemiyorum

• Arkadaşlar 2016 başında trafiğe çıkan bugün 41bin km olan tdi dsg leon aracımda 2 gündür vitesi p konumuna alın aracı terk edin diye bir uyarı alıyorum. Var mı başına gelen sebebini veya çözümünü bilen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #Erdem# -- 22 Eylül 2017; 9:17:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: #Erdem#

Arkadaşlar 2016 başında trafiğe çıkan bugün 41bin km olan tdi dsg leon aracımda 2 gündür vitesi p konumuna alın aracı terk edin diye bir uyarı alıyorum. Var mı başına gelen sebebini veya çözümünü bilen

hocam
    birkaç yerde daha okudum sorunu ama aracım manuel olduğu için takip etmedim açıkçası konuyu
    http://www.seatclubturkey.com/leon-mk3-5f-2013-gunumuz-/67931-seyir-esnasinda-hata-araci-konumuna-getirip-terk-ediniz.html
    başlığı bir incele istersen baya bir yazışma var işine yarayabilir.

• arkadaşlar aracımın garantisi yeni bitti. tüm bakımlarını (15-30-45) serviste yaptırdım. ön balatalarımın 6-7 bin daha gideceği söylendi ama balata için servise girmek istemiyorum. dışarıda değiştirtmem iyi niyeti vs bozar mı sizce?
  • 
Sayfa: önceki 25692570257125722573
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.