Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2555. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
57.711
Cevap
368
Favori
2.583.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25532554255525562557
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sabah servisteydim açıkçası memnun kaldım bazıları dan dun iş yapıyor. Eskişehir Asil Oto satış ve servis olarak açıkçası memnun kaldım.

Dsg den tıkır tıkır yada rolantide bile olsa ses gelirse aracın egzsos ısı kalkanını tutan civatalar var bunların sürtmesinden kaynaklanıyormuş ses. Ustaya ben sesin Dsg kutusundan egzos ısı kalkanından yada egzos sprilinden geldiğini söyledim. Ben böyle bir karar veremiyorum siz nasıl veriyorsunuz dedi 😀 Benim dediğim yerden geldiğini söyledi tebrik etti 😀😀

Yanlız aracı kaldırdılar artık sağ torpido tarafından ses geliyor 😀😀 daha fazla kurcalatmayacağım.

Led ile ilgili biraz zaman lazım alışmanız lazım ayar en yüksekte zaten otomatk ayarlıyor dedi. Ona peki demek zorunda kaldım artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Video çekeceğim

• D. Targaryen kullanıcısına yanıt
    Dostum bende adana mavi bulvarda oturuyorum bizim araçlarda termometre ön tampon da oluyor gölgedeki sıcaklığı ölçdüğü için düşük çıkması normal birde her aracın ki değişik kalitede olabilir onların ki de yüksek ölçüyor olabilir dostum

• fensinn kullanıcısına yanıt
    Tavan kaplama on cama degiyor olmasin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba.

Pazartesi gunu icin alor mavi bir arac icin anlastik. 2016 model. 1.2 TSI.

Araci cogunlukla esim kullanacak ve aracta park sensoru yok. Arastirdim ama sorularima yanit bulamadim. Tecrubeli arkadaslar cevaplayabilirse sevinirim.

1- Alor mavi park sensorunu servis harici bulabilirmiyim. Eger yok ise farkli bir renk park sensorunu boyatma gibi bir sansim varmi?

2- yakin zamanda serviste taktiran varmi. Varsa park sensoru montajinin fiyati nedir.

3- serviste park sensoru takildiginda orta ekranda gorsel olarak cikiyormu?

4- park sensoru yerine geri gorus kamerasi taktirsam(aynada gozukenlerden) onerirmisiniz.

Desteginiz ricasi ile :)

• Kmlmhmy K kullanıcısına yanıt
    Tam yeri neresi termometrenin?

• D. Targaryen kullanıcısına yanıt
    Tamponda sis farinin arkasinda/cevresinde biyerlerdeymis. Yabanci forum sitesinde oyle diyor.

• spacemonkey kullanıcısına yanıt
    Orjinal park sensörünü servis yapmıyor biliyorum servisin taktiği sadece sesli. Ekrana yansıyan orjinal sensörleri ender elektronik ve vural elektronik apo usta yapiyor. Ender elektronik sitesinde fiyatı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_u -- 12 Ağustos 2017; 22:45:15 >
  • buffon1987 B kullanıcısına yanıt
    Kaputu açıp far üstünden ayar yapılıyor. Geçen hafta servise yaptırmıştım

• 2014 1.6 TDI manuel aracıma 30.000 bakımını sanayide yaptıracağım hangi parçalar değişiyor orjinal parçaları nereden alabilirim.

• SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

arkadaşlar bu bölgeye ne yapabilirim önerisi olan var mı rotüş falan işimi görür mü?
  • Rötuş işinizi görür.sanayi de otomatik boyası satan bir yerde boya kodu uzun ile boya yaptırın.(5-10 TL tutar).1 numara sulu boya Fırçası ile uygulayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackeyes

Rötuş işinizi görür.sanayi de otomatik boyası satan bir yerde boya kodu uzun ile boya yaptırın.(5-10 TL tutar).1 numara sulu boya Fırçası ile uygulayın.

Sadece rotüs yeterlimi vernik zımpara pasta bunlara gerek var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: NuNVaV

quote:

Orijinalden alıntı: blackeyes

Rötuş işinizi görür.sanayi de otomatik boyası satan bir yerde boya kodu uzun ile boya yaptırın.(5-10 TL tutar).1 numara sulu boya Fırçası ile uygulayın.

Sadece rotüs yeterlimi vernik zımpara pasta bunlara gerek var mi

Bence gerek yok çok altta yeri ve araç renginin beyaz

• Seat Leon 2016 fr sürüş modlarıyla ilgili bir sorum var.

Sürüş modu en soldaki Eco modda iken gazdan ayağımı çekince ekranda "serbest sürüş modu" yazıyor, devir 800'e düşüyor. Vites boşa atmış gibi serbest gidiyor, yelken modu da deniyor malum. Gaza ya da frene basana kadar bu şekilde araç gidiyor.

Sürüş modu en sağdaki kişisel moddayken motor:eko modda ayarlı olmasına rağmen gazdan ayağımı çekince araç viteste kalıyor. Ne yaparsam yapayım motor hep ikinci fotoğrafta paylaştığım gibi yüksek devirde kalıyor. Yakıt kullanımı ekranda 0.0lt/100km yazıyor.

Bu kişisel modda neden serbest sürüş moduna geçmiyor olabilir? Sonuçta motor eco modda. Arıza mi yoksa herkeste mi böyle?

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalpakci -- 13 Ağustos 2017; 16:31:55 >

• Merhaba arkadaşlar bugün aracimin sağ cam suyu motoru su fışkırtmadı acaba ben mi birşeyi kapattım bilmeden bu sorunumu nasıl çözebilirim yardimci olursaniz sevinirim

• Muratmurat71 kullanıcısına yanıt
    Musluk suyuyla dolduruyorsanız kireçlenmiş olabilir hocam. Toplu iğneyle bi girişin isterseniz.

• Merhaba,

Maalesef kuş pisligi kalmış araçta ve bir kaç noktada matlaşma olmuş. Asıl sorun ise arka kapı ile bagajın birleştigi yerde. boya tamamen erimiş ve astar ortaya çıkmış. Aracımda hiç boya yok ve boyatmak istemiyorum, ama bu şekilde gezmek te istemiyorum. Sizce nasıl halledebilirim bunu? Rütuş olur mu, kotu mu gorunur?
    Çok moralim bozuldu, normalde silerim gorunce ama bunlar 2-3 gun kalmıs arabada.

1. resimde yakın hali ve.
    2. resimde uzantan gorunuyor ve altta da 2 adet var.
    3 ve 4 ise tavanda kucuk kucuk 5-6 tane var.

SEAT LEON MK3/5F ANA KONUSEAT LEON MK3/5F ANA KONUSEAT LEON MK3/5F ANA KONUSEAT LEON MK3/5F ANA KONU

• spacemonkey kullanıcısına yanıt
    O bölgede sağlıklı ölçüm yapması zor bence. En güzeli aynanın altı.

• Neden yapamasinki hocam?

• 
Sayfa: önceki 25532554255525562557
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.