Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2486. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
57.732
Cevap
368
Favori
2.584.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24842485248624872488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    frene her zamanki gibi basıyorum ama olmadı iş çıkışı bir daha deneyeyim bakayım inşallah bir sorun yoktur.vag comda 5 saniyelik süreyi mi uzattın hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyz35

frene her zamanki gibi basıyorum ama olmadı iş çıkışı bir daha deneyeyim bakayım inşallah bir sorun yoktur.vag comda 5 saniyelik süreyi mi uzattın hocam ?

dip frenle dene hocam.
    birde s&s u kapatıp dene
    aynen hocam 3 (normal) olanı 5 (late) e uzattım
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    tamamdır sağolasın
  • VaqoL V kullanıcısına yanıt
    Evet yaklaşık %5 gibi bi indirimimiz var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iöşt

arkadaş böyle bir tablo dünyanın neresinde va ?

vergi vergi vergi

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

Bulunduğun noktasında hocam

Jantları gunmetale mi boyadın hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrahgms

Jantları gunmetale mi boyadın hocam?

tam gun metal değil hocam.
    simli normal renginden biraz daha koyu oldu. aslında biraz daha koyu olucaktı ama boyacı abimiz arakdaşa hazırlarken attığı son siyahı unutunca biraz açık oldu :)
    çok siyah sevmiyorum jantı göstermiyor diye.
    bu ışıkta açık hava karardıkça daha koyu duruyor. ışığa göre renkte değişim oluyor.
    renkleri kafamıza göre karıştıra karıştıra baka baka ortaya çıkarıyoruz boyacı abimizle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iöşt

arkadaş böyle bir tablo dünyanın neresinde va ?

vergi vergi vergi

Tabi Türkiyede
  • Bugün itibari ile 2017 model seat Leon fr dsg act 150 hp gümüş gri aracımı Mbu seat İzmir Levent beyin yardımlarıyla alarak aranıza katıldım arkadaşlar . Hem fiyat hem de ilgi alaka yönünden öncelikle Levent beye , Mbu seat İzmire çok teşekkür ederim.

• melih İSMAİL M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Opsiyon ve fiyat paylaşırmısınız

• arkadaşlar selamlar ..
    saçma olucak belki ama ne zamandır kullanmadığım için unutmuşum far yıkama nasıl çalışıyodu ? sşlecek kolunu yukarı doğru kaldırıyorum su püskürtüyo ama farlarda herhangi bir hareket yok.. ben mi yanlış biliyorum başka biyerden mi çalışıyodu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: catpower

arkadaşlar selam, birşey sormak istiyorum sizlere, maltepeden çengelköy tarafına taşındim ve hanımı üsküdara bırakmam gerekiyor her sabah. sahilde de acayip trafik olduğu icin tepelerden arka sokaklardan gitmem gerekiyor. aracin yag sicakligi 50 derece civariyken 3000 devirlere cikmam gerekiyor yokuş yukarı veya aşağı olduğu için yollar. araç henüz 10000kmde ve dsg. bu durum motor aşınmasına sebep olur mu ve ne yapmam gerekiyor. cevap veren herkese teşekkürler.

motor ustası ya da bilirkişi değilim ama araç sahibiyim. bir nane olmaz. hatta eski şöförler motor çok çabuk ısınsın diye yüksek devirli kullanırlar ilk çaılıştırmada. ben onların yalancısıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unusual_pscho

arkadaşlar selamlar ..
    saçma olucak belki ama ne zamandır kullanmadığım için unutmuşum far yıkama nasıl çalışıyodu ? sşlecek kolunu yukarı doğru kaldırıyorum su püskürtüyo ama farlarda herhangi bir hareket yok.. ben mi yanlış biliyorum başka biyerden mi çalışıyodu acaba ?

kış paketin varmıydı hocam euro lig paketti yanlış hatırlamıyosam senin araç. seat sound falanda vardı ama kış paketini hatırlamıyom.
    far yıkama kış paketi olan araçlarda var sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josh-r -- 14 Nisan 2017; 22:30:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih İSMAİL

Bugün itibari ile 2017 model seat Leon fr dsg act 150 hp gümüş gri aracımı Mbu seat İzmir Levent beyin yardımlarıyla alarak aranıza katıldım arkadaşlar . Hem fiyat hem de ilgi alaka yönünden öncelikle Levent beye , Mbu seat İzmire çok teşekkür ederim.

hayırlısı olsun hocam.
    kazasız belasız sürüşler izmire bir fr daha geldi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

quote:

arkadaşlar selamlar ..

kış paketin varmıydı hocam euro lig paketti yanlış hatırlamıyosam senin araç. seat sound falanda vardı ama kış paketini hatırlamıyom.

kış paketi hocam.. ilk aldığımda çalışıyodu ama şimdi bitürlü çalıştıramdım ..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

quote:

arkadaşlar selamlar ..

kış paketi hocam.. ilk aldığımda çalışıyodu ama şimdi bitürlü çalıştıramdım ..

kış paketi olanlar yardımcı olacaktır
    @junkerss ta var diye hatırlıyom

• İlk gün için fena sayılmaz(Ankara -Ş.içi) 😊 Araç rodajda olduğu için çok sağlıklı bir veri olduğunu düşünmüyorum ama 1.0 Tsi için fazla paylaşım olmadığı için atıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: erman4833

Çapraz satış taktiği bütün ürünleri paket halinde sunmaya çalışıyorlar.Sadece filmleri 600-700TL seviyesine çekerlerse yaptırabilirim. Kaput filmini 180 mikron çekiyorlarmış ideal midir yoksa daha ince olanlar mı iyidir bilginiz var mı?

180 mikron iyidir biraz daha mat duru sadece ama daha iyi korur ben 150 mikron çektirdim

Denizli'ye getirdim hocam 😅

• mehmet_u kullanıcısına yanıt
    Standart fr donanım - 96000 tl

• 
Sayfa: önceki 24842485248624872488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.