Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2477. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
57.733
Cevap
368
Favori
2.584.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24752476247724782479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yan çıta spoilerlar hava direncini azaltmak ve yakıt tasarrufuna katkıda bulunmak üzere 1.0 tsi motorlarda standart olarak bulunuyor diye bilgilendirmişti bayi beni. Hatta ön panjurun diğer donanımlardan farklı olarak deliksiz olmasını da aynı sebebe bağlamışlardı.

Üst spoiler ile birleşik olup olmadığına hiç dikkat etmemiştim açıkçası, bugün iş dönüşü kontrol edeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • goaomr G kullanıcısına yanıt
    Kusra bakmayın hocam nerden kaldıysa benim aklımda plus olarak kalmış. Proforma teklif faturasına baktım, style advanced olarak geçiyor haklısınız.

• xtrafun kullanıcısına yanıt
    Estafurullah, verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler. Biz de yarın alacağız hayırlısıyla :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtrafun

Yan çıta spoilerlar hava direncini azaltmak ve yakıt tasarrufuna katkıda bulunmak üzere 1.0 tsi motorlarda standart olarak bulunuyor diye bilgilendirmişti bayi beni. Hatta ön panjurun diğer donanımlardan farklı olarak deliksiz olmasını da aynı sebebe bağlamışlardı.

Üst spoiler ile birleşik olup olmadığına hiç dikkat etmemiştim açıkçası, bugün iş dönüşü kontrol edeceğim.

yan çıtalar üstle birleşik değil hocam.
    ben üst spoiler tek parçamı yekparemi onu merak ettim. onada bakarmısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

quote:

Cuprada olan spoiler sanırım. Yanlarında da parçaları var. Acaba serviste fiyatı nedir?

• quote:

Merhaba,

Istanbul'da ve bana yakın oturuyorsanız benim aracımı hem donanım hem sürüş olarak deneyimleyebilirsiniz. Benim aracımda teknik gri ve gayet güzel duruyor, araca temiz baktıktan sonra bir sıkıntı olmuyor.

Resmini de ekliyorum fikir versin diye.

Fr yada Xcellence donanımda ön kamera olmaması gerekiyor sadece optik park sistemi var diye biliyorum.

Benim bir önceki aracımda anahtarsız giriş ve çalıştırma vardı onun dışında başka hiçbir özelliğini aramıyorum. Donanım işi tamamen ihtiyaç ve bütçe meselesi.

Kolay gelsin.

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

Hocam maşallah aracınız çok güzel duruyor kazasız belasız kullanın. Desire red düşünüyordum teknik gri aklımı karıştırdı Farklı açılardan birkaç fotoğraf paylaşabilir misiniz rica etsem.

• quote:

Orijinalden alıntı: yangsagan

quote:

quote:

Cuprada olan spoiler sanırım. Yanlarında da parçaları var. Acaba serviste fiyatı nedir?

yan çıtaları soruyorsan tanesi 150 tl civarı hocam.
    ben yan çıtaları değil
    ecomotiflerde spoiler bizimki gibi üstten yapıştırma değil komple yekpare (tek parça) diye duymuştum. doğrumu diye arkadaşa sordum
    cevap gelirse hepimiz aydınlanmış oluruz konu hakkında.

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    Üst spoiler tek parça hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • xtrafun kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Bilgi için.
    Uygun olduğunuzda bikaç foto paylaşırsanız spoiler detayı sevinirim.
    İyi akşamlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yangsagan

quote:

quote:

yan çıtaları soruyorsan tanesi 150 tl civarı hocam.
    ben yan çıtaları değil
    ecomotiflerde spoiler bizimki gibi üstten yapıştırma değil komple yekpare (tek parça) diye duymuştum. doğrumu diye arkadaşa sordum
    cevap gelirse hepimiz aydınlanmış oluruz konu hakkında.

Anladım sağolun. Yan sanayi spoilerlar hep üstten yapıştıma güzel durmuyor. Yan çıtalarla birlikte tek parçaysa iyiymiş. Ama servis 500 den aşağı istemez. Hatta 700 civarı ister tahminimce.

Bence bu spoiler çok daha güzel duruyor.

• yangsagan kullanıcısına yanıt
    Yok hocam öle bütün değil
    Yan çııtalar ayrı
    Bizim üstten yapıştırdığımız parça ile yapıştırdığımız yer bir bütün tek parça.
    Üst orta stop lambasının orası komple tek parça.
    Bizimkini sköp bu takılabiliyorsa güzel olur ama 3-4 binden aşşağı olmaz.
    Üstten yapıştırma spoiler serviste 1000-1250 tl arası olduğunu düşünürsek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_u

2017 model Advenced paket

Seat full led ön ve arka farlar, led sis farları

Geri görüş kamerası

medya system plus+ 8 dokunmatik renkli ekran+ türkçe ses tanıma+ komut sustemi

Sunroof + led aydınlatma

Alcantara döşeme+ arka kol dayama

Fr daki kapı ambiyansı style da yok

Cevaplar için teşekkürler...
    Kafama takılan advance pakette sis farları led demişsiniz bendeki araçta ön sis farları sarı sizin sis farları ne renk yanıyor acaba? Ona göre geri götüreceğim arabayı :) Mümkünse fotoğraf atarsanız çok sevinirim.
  • _SC kullanıcısına yanıt
    Mesajımda 2017 model yazmıştım. Yani makyajlı kasa advanced pakette sis farları led
    SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_u -- 3 Nisan 2017; 23:54:33 >
  • Cupra spoiler boya montaj hariç 3. Stop lambası dahil 1.600 TL civarı. daha önce türkiyeye girmedigi icin net fiyat verilmedi. Cupra cam aparatları 444 lira. iskontosuz fiyatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_u -- 4 Nisan 2017; 0:07:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmet_u kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim benim araçta sis farları halojen daha bugün aldım aracı bakalım nasıl düzeltilecek bu yanlışlık bunla uğraş şimdi
  • SEAT LEON MK3/5F ANA KONUSEAT LEON MK3/5F ANA KONUSEAT LEON MK3/5F ANA KONUSEAT LEON MK3/5F ANA KONU

resimde led gibi gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: _SC

SEAT LEON MK3/5F ANA KONUSEAT LEON MK3/5F ANA KONUSEAT LEON MK3/5F ANA KONUSEAT LEON MK3/5F ANA KONU

Abi led kavramına beyaz ışık olarak alıştık ama sarı ledler de mevcut. Sisli havalarda beyaz ışık fayda etmediği için belki beyaz ledlerden kaçınmışlardır. Aracınızdakiler de sarımsı led gibi geldi bana, hiç halojen gibi durmuyor.

Maalesef sis farları sarı renk, led yazıyor donanım listesinde. Bir fırsat bulup bayiye gidemedim sormak için.

• quote:

Orijinalden alıntı: _SC

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_u

2017 model Advenced paket

Seat full led ön ve arka farlar, led sis farları

Geri görüş kamerası

medya system plus+ 8 dokunmatik renkli ekran+ türkçe ses tanıma+ komut sustemi

Sunroof + led aydınlatma

Alcantara döşeme+ arka kol dayama

Fr daki kapı ambiyansı style da yok

Cevaplar için teşekkürler...
    Kafama takılan advance pakette sis farları led demişsiniz bendeki araçta ön sis farları sarı sizin sis farları ne renk yanıyor acaba? Ona göre geri götüreceğim arabayı :) Mümkünse fotoğraf atarsanız çok sevinirim.

Arkadaşın da dediği gibi led far.. Fakat K'sı düşük eğer led 5500-6000K olursa beyaz (led farlar ile hemen hemen aynı beyazlıkta) , 2500-3000K olursa sarı renk oluyor.. Sis farlarının sarı olması mantıklı olan zaten.. Evlerdeki ampüllerimiz de böyledir zaten şahsen evimdeki bütün ampüller sarı renkli led ampüldür.. Yolunuz yapı markete düşerse elektrik reyonuna uğrayın ve led ampüllerin kutularına bir göz atın daha iyi anlarsınız.

• 
Sayfa: önceki 24752476247724782479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.