Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2467. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
57.734
Cevap
368
Favori
2.584.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24652466246724682469
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burak ates

Arkadaşlar geri vites lambası tek mi çift mi Leon frda?

Tek sağ taraf olması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fhistle-X

Dua edelim de yeni farlar makyajsıza uysun.Şahsen ben eğer uyarsa farları değiştirmeyi ciddi ciddi düşünürüm.

uyarsa önümüze gelen ilk duvara dalıp kaskodan değiştirelim farlarıgeceleri yağmurda uzun yol gerçekten işkence...
  • Arkadaşlar merhaba ikinci el leon aldık yanlız,ön amartisorlerden kasisden ve esnek yoldan geçince baya bi ses gelmekte,aynı şekilde sağ ön kapıdan da trim sesi gelmekte ve vites Topuzu soyulması var araçta, km 32.000 de,bu sorunlarla karşılaşanlar serviste ne gibi işlemler garantiden yapılıyor veya başka bir çözümü var mı,beni bilgilendirirseniz bu konuda çok sevinirim.

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• Osman_58 O kullanıcısına yanıt
    O ses bizim arabadan da geliyor. Sadece önden de gelmiyor birisi inip binerkende oluyor. Ama arabanın motoru sıcakken bu ses daha az oluyor gibi geldi bana

• S.Soylu kullanıcısına yanıt
    İlginçmiş hocam,gösterdiniz mi peki servise ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cod_4

Makyajsız Leon ve makyajlı leon un detaylı LED FAR karşılaştırması;

Sizce fark nasıl ?
    https://www.youtube.com/watch?v=pEL4ruDNOs4

Bizim farlar far değilmiş ki çok ciddi fark var arada el feneri gibi kalmış bizim farlar. Benim merak ettiğim led farların halojen farlara göre durumu nedir? Eğer onlardan da gerideyse tek esprisi güzel görüntüsü oluyor.

Yok göstermedim. Bi ara müsait olduğumda serviste çalışan bi abi var mahalleden onu alıp sorucam bu ses neden abi diye bakalım o ne diyecek

• S.Soylu kullanıcısına yanıt
    Anladım,bende bi göstereyim bakalım ne çıkacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Osman_58

Arkadaşlar merhaba ikinci el leon aldık yanlız,ön amartisorlerden kasisden ve esnek yoldan geçince baya bi ses gelmekte,aynı şekilde sağ ön kapıdan da trim sesi gelmekte ve vites Topuzu soyulması var araçta, km 32.000 de,bu sorunlarla karşılaşanlar serviste ne gibi işlemler garantiden yapılıyor veya başka bir çözümü var mı,beni bilgilendirirseniz bu konuda çok sevinirim.

Midenizi bulandırmak istemem ama kilometresiyle oynamış olabilirler mi? burada bilgili arkadaşlar var mk3 ler için kilometre düşürmek mümkün mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onrknn -- 23 Mart 2017; 8:20:0 >
  • quote:

Arkadaşlar merhaba ikinci el leon aldık yanlız,ön amartisorlerden kasisden ve esnek yoldan geçince baya bi ses gelmekte,aynı şekilde sağ ön kapıdan da trim sesi gelmekte ve vites Topuzu soyulması var araçta, km 32.000 de,bu sorunlarla karşılaşanlar serviste ne gibi işlemler garantiden yapılıyor veya başka bir çözümü var mı,beni bilgilendirirseniz bu konuda çok sevinirim.

Km 24 binde. Yaklaşık aynıları var hocam , vites soyulması derken hafif yıpranma gibi var yüzükten kaynaklı düşünüyorum. Trim sesi bu arabada bolca mevcut zaten arnavut kaldırımlı yollara girmek istemiyorum bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThePoseidon

quote:

Orijinalden alıntı: burak ates

Arkadaşlar geri vites lambası tek mi çift mi Leon frda?

Tek sağ taraf olması lazım

tek hocam sağda
    soldaki geri sis farı
    vag com la onuda yakabiliyorsunuz geri viteste.
    ama çanak içi kırmızı olduğundan kırmızı yanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

quote:

Orijinalden alıntı: yangsagan

quote:

Orijinalden alıntı: Cesc_

Yeni led farlar baya iyi olmuş gerçekten. Normal havalarda falan farları biraz kaldırtınca yeterli oluyor ama yağmurlu havalarda çok çok fark var.

Önceki gün bayiden makyajlı FR fiyatı sordum. 150 manuel yok, 150 ACT'siz 101 bin lira. ACT'li 104-105 bin lira. İyi satışlar deyip çıktım. FR ve 100 binler ne demek şaka gibi bir noktaya geldik ülkece.

Ledlerde yükseklik ayarını nasıl yapıyorsunuz. Servisten yapılıyor diye duymuştum. Yaptırdınızsa farketti mi?

servisten yaptırabilirsiniz hocam.
    birde
    http://www.seatclubturkey.com/leon-mk3-5f-2013-gunumuz-/71658-led-sellektor-ayari-yapimi.html
    bu konuyu inceleyebilirsiniz.

Hocam sellektor ayarını çok abartmayın @yangsagan benim led far senkronizasyonu accık kafayı yedi o işlemi yaptıktan sonra.. hatta sct de pandakapanda nikli arkadaşta sellektor ayarından sonra benimle aynı sıkıntıyı yaşadı.. sct de konularım arasında bulabilirsiniz senkronizasyon hatası vidyosu ve konuyu.. serviste çözüm olarak format atar gibi yazılımı yeniliyorlar.. İlk 1 ay sorunsuz bindim sonra tekrar olmaya başladı sellektor ayarını azalttım şimdilik sıkıntı yaşamıyorum.. tamamiyle sellektör ayarını çok kaldırmakla alakalı sıkıntı yani.. bire bir deneyimledim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrahgms -- 23 Mart 2017; 10:26:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Emrahgms

quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

quote:

Orijinalden alıntı: yangsagan

quote:

Orijinalden alıntı: Cesc_

Yeni led farlar baya iyi olmuş gerçekten. Normal havalarda falan farları biraz kaldırtınca yeterli oluyor ama yağmurlu havalarda çok çok fark var.

Önceki gün bayiden makyajlı FR fiyatı sordum. 150 manuel yok, 150 ACT'siz 101 bin lira. ACT'li 104-105 bin lira. İyi satışlar deyip çıktım. FR ve 100 binler ne demek şaka gibi bir noktaya geldik ülkece.

Ledlerde yükseklik ayarını nasıl yapıyorsunuz. Servisten yapılıyor diye duymuştum. Yaptırdınızsa farketti mi?

servisten yaptırabilirsiniz hocam.
    birde
    http://www.seatclubturkey.com/leon-mk3-5f-2013-gunumuz-/71658-led-sellektor-ayari-yapimi.html
    bu konuyu inceleyebilirsiniz.

Hocam sellektor ayarını çok abartmayın @yangsagan benim led far senkronizasyonu accık kafayı yedi o işlemi yaptıktan sonra.. hatta sct de pandakapanda nikli arkadaşta sellektor ayarından sonra benimle aynı sıkıntıyı yaşadı.. sct de konularım arasında bulabilirsiniz senkronizasyon hatası vidyosu ve konuyu.. serviste çözüm olarak format atar gibi yazılımı yeniliyorlar.. İlk 1 ay sorunsuz bindim sonra tekrar olmaya başladı sellektor ayarını azalttım şimdilik sıkıntı yaşamıyorum.. tamamiyle sellektör ayarını çok kaldırmakla alakalı sıkıntı yani.. bire bir deneyimledim..

teşekkürler hocam bilgilendirme için

• hocam benim de 2016 kasa leon fr ledli aracım var nedense far konusundan yana şikayetim olmadı aksine halojenden inip lede binince dünyam beyazladı sarı renkten kurtuldum. şimdi sizin kıyasınız yeni led eski led kıyası mıdır? illa ki yeni çıkan herşeyde olduğu gibi daha ileri teknoloji kullanılıp daha aydınlık olmasından doğal ne var
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital90

hocam benim de 2016 kasa leon fr ledli aracım var nedense far konusundan yana şikayetim olmadı aksine halojenden inip lede binince dünyam beyazladı sarı renkten kurtuldum. şimdi sizin kıyasınız yeni led eski led kıyası mıdır? illa ki yeni çıkan herşeyde olduğu gibi daha ileri teknoloji kullanılıp daha aydınlık olmasından doğal ne var

aynen hocam
    eski led ile yeni led kıyaslaması
    benimde çok büyük sıkıntım yok gayet iyi aydınlatıyor bencede
    ama videoyu izlediğimde bizimki bukadar aydınlatıryorsa yenisi gündüz gibi yapıyor dedim :)
    leon'ların ön takım çok narin. yaptırsanız da yine bozulacak. garantiye de girmez bu dedikleriniz.
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ederim hocam.

• onrknn kullanıcısına yanıt
    Hocam ekstpertize soktuk oradakiler gayet iyi dedi motor performansı 32.000 km deki araca göre çok iyi çıktı,seat servisi yeni nesil leonlarda km düşürülemiyor dedi ama bilmiyorum yapılıyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: mubayin_beyin

quote:

Km 24 binde. Yaklaşık aynıları var hocam , vites soyulması derken hafif yıpranma gibi var yüzükten kaynaklı düşünüyorum. Trim sesi bu arabada bolca mevcut zaten arnavut kaldırımlı yollara girmek istemiyorum bile.

Kötü bir durum hocam gerçekten bunların garantiye girmesi gerekiyor.

• 
Sayfa: önceki 24652466246724682469
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.