Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2461. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
57.732
Cevap
368
Favori
2.584.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24592460246124622463
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gerçekten de bu aracın yağmur sensörü kaza yaptırır insana.. Gözüm görmüyor hala çalıştırmıyor sensörü..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Direksiyondaki sıkıntı bende de mevcut. 2016 kasım çıkışlı aracımda. Yüzük takmıyorum artık. Eski aracımda da soyulma olmuştu çok kötü bir görüntü. Maalesef bu araçların kusuru bu. Deri direksiyon diye geçiyor ama gerçek deri olmasını beklemiyorum tabi ama en azından adam gibi sağlam birşey olsaydı. Aynı durum vw diğer araçlarında da rastladım. Elden birşey gelmiyor. Direksiyonu değiştirseler bile bir faydası yok. 1 ay sonra yeni takılan direksiyonda aynı şekil olacak.

• phaser123 P kullanıcısına yanıt
    Aracı ağustos ayı gibi satışa çıkaracağım zaten kesinlikle dediğiniz gibi değmez şeref yoksunu insanlarla uğraşmaya. Ayrıca mercedes c serisi alnaya karar verdim yakın zamanda satın alacağım bir daha doğuş grubu araca töbe

• Sensörün çalışması için silecek ayarının off konumda değil bir tık yukarı konumda durmasi gerekiyor.

Senesi gelecek neredeyse alalı sensoründe hiç sıkıntı yaşamadım baya da işimi kolaylaştırıyor.

• Bu arada direksiyon ile ilgili karıştırılan iki ses var

Birincisi araç duruken tam sağ yada sol yaptığınızda gacır gucur duyulan ses bu daha öncedende anlatıldığı gibi vw grubu araçlarda direksiyon çevirmeyle aracın belirli bir açı alıp sağa yada sola doğru yatması sebebiyle frende olan balatalardan disklerin cm bazında hareket etme isteğiylr oluşan ses basit olarak bir madde hareket etmesin diye sıkıyor diğer madde ise hareket etmek için kaçmaya çalışıyor buda duyduğunuz o sesi yapıyor

Diğer ses ise araç hareket halinde olduğunda daha net duyuluyor oda tam sağ yada sol yapıldığında direksiyonun elektrik destekli olması sebebiyle direksiyon elektrık motorunun çevirmek için dönmesi ancak buna karsın direksiyonda donecek daha fazla tur kalmaması sebebiyle motorun zorlanma sesidir her ikisindede bir sorun yoktur maddenin yapısıyla alakalı ancak ikinci sesi tam tur yapmadan henüz 10-20 derecelik direksiyon hareketinde duyarsanız o zaman problem vardır

• M1A2Abrams M kullanıcısına yanıt
    Mercedes alınca onlar olmucak çünkü onlar zaten satarken sizden parasını misliyle aldığı için belki size çok sorun çıkartmıcaklar ama onların da karına dokunacak bir durum olduğunda aynı muameleyi gene göreceksiniz hiç merak etmeyin umarım umduğunuzu bulursunuz şimdiden hayırlı olsun

• ultimasalida kullanıcısına yanıt
    Valla süper açıklamışşın benimde konuya ilişkin deneyimimi anlatayım eşimin 2008 polo tdı aracı vardı direksiyonu çok fazla sağ ve solda tutmaktan dolayı direksiyon motoru arıza verip arabayı kapatıyor de kısa devre yapıp aracın tüm elektriğini kesiyordu. Değişti sıkıntı kalmadı demem oki direksiyon ihtiyaç olmadıkça son sağda ve ya solda tutmamak kullanmamakta fayda var hidrolik olda sıkontı olmaz ama elektrikli olunca sıkıntı olabiliyor

• Kmlmhmy K kullanıcısına yanıt
    Sonuçta mekanik ve elektronik aletler ne kadar ileri teknoloji kullanılırsa kullanılsın bozulabilir önemli olan garanti kapsamı sırasında bunu birader kurumsal kararınız kesin yaptırmayacağız bak işine dememeleri.. insan gibi açıklamaları önemli benim için

• M1A2Abrams M kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi umarım umarım umduğunuzu bulursunuz

• Arabanın yakma konusunda maşallahı var su gibi içiyor :)

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

• S.Soylu kullanıcısına yanıt
    Masallah :))

• Emrahgms kullanıcısına yanıt
    Ne ben ne de babam yüzük takmıyor hocam ama yinede direksiyonun üst kısmında soyulmalar var. Tamamen dandik malzemeyle alakalı. Amcamın 2012 passatı var 160 binde bizim araba 2014 43 binde. Direksiyondaki soyulma bizimkinde daha fazla.

319 km yi 1ve 2n viteste gittiniz sanırım 😄

Ortalama hız çok düşük

• quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

Arabanın yakma konusunda maşallahı var su gibi içiyor :)

Cupralar böyle maalesef

Şaka bir yana ortalama hızınız çok düşük. Motor ne bilmiyorum ama, özelliklede kısa mesafe kullanıyorsanız normal değerler bence. Hatta çoğu arabaya göre iyi bile denebilir

• yangsagan kullanıcısına yanıt
    Normal hocam araba çok kısa mesafede kullanılıyor motor ısınmadan duruyor. Birde babam mesela araba 6. Viteste gidebilecekken 4. Viteste gidiyor. İşe gir gel yaparken muhtemelen araba 5.vitesi hiç görmüyordur :) dizel olsada çok bişey değişmez ortalama olarak muhtemelen

• quote:

Orijinalden alıntı: leonall

319 km yi 1ve 2n viteste gittiniz sanırım 😄

Ortalama hız çok düşük

Sayılır sabah gidilen yolun 1/3 en fazla 2. Vitesle gidiliyor :) kısa mesafe sürüş ve üzerine yokuş eklenince değerler böyle oluyor. Full sayılabilecek depoyla 500 km yapamıcaz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

Arabanın yakma konusunda maşallahı var su gibi içiyor :)

Dizel olsa yakit tuketimi bu sekilde olacak, benim ortl hizda 19km😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi landscapee -- 16 Mart 2017; 11:11:13 >

• landscapee kullanıcısına yanıt
    Ben tahmin edebiliyorumda babalara anlatmak zor oluyor bazen :)

sonunda kendim gibi birini gördüm ;))) şehiriçi benzer değerler elde ediyorum bende.. ama çok sakin ve kısa mesafe kullandığım için normal sanırım ..
  • unusual_pscho kullanıcısına yanıt
    normal hocam bizde aynı şekilde kullanıyoruz. Kısa mesafede malesef yakıt tüketimi yüksek oluyor baya.
  • 
Sayfa: önceki 24592460246124622463
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.