Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2357. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
57.733
Cevap
368
Favori
2.584.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23552356235723582359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ThePoseidon

Hayırlı olsun abi.

Arabalar parlamış maşallah. Onur abinin arabası kir yüzünden akdeniz mavisi gibi duruyordu Şimdi alor mavi güneş gibi parlıyor.

Aynen öyle. Alora döndü sonunda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adil_57

quote:

Orijinalden alıntı: ultimasalida

Bunlarda araçların resimleri

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

Maşallah güzel bi temizlik olmuş

Valla çok uğraştık, sağlam giriştik.
    Senin için torpidonun fotoğrafını çekecektim yaptıktan sonra ama unuttum.
    Bi ara gelirsin görmeye

• quote:

Orijinalden alıntı: Registered

aracı yeni aldım. 2016 fr 125bg aracıma kaput film ve koltuklar için solusyon yaptırmak istiyorum. İstanbul'da nerede yaptırabilirim. fiyatları nedir* tavsiye eder misiniz?

Forumdan bir kaç arkadaş ziebartta yaptırdık kaput filmi. Ben cam filmi de yaptırdım. Memnunum. Çok hafif mat duruyor sadece. O da değer.
    Avcılar ziebartta yaptırmıştım. Kaput filmi sanırım 490.tl idi. Kampanyalı fiyatı bu devam ediyor mu bilmiyorum.
    Koltuk korumayı ziebart ücretsiz yapıyor. Orda uygulama yaptırabilirsiniz.

• Arkadaşlar 2013 led paket+cam tavanlı 1.6 tdi dsg 60bin kmdeki araca 67bin tl verilir mi?Fiyat normal midir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yangsagan

quote:

quote:

Valla çok uğraştık, sağlam giriştik.
    Senin için torpidonun fotoğrafını çekecektim yaptıktan sonra ama unuttum.
    Bi ara gelirsin görmeye

Bi ara boş vakitte bakarım arabayı alalı bende daha yıkamadım bahara doğru megiuars yikama seti alıcam o zamana kadar yıkarmıyım bilmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adil_57 -- 18 Aralık 2016; 22:28:06 >

• quote:

quote:

Valla adil dostum biz zaten daha öncedende eski arabalarımızı sürekli beraber yıkardık ben sonra uzağa taşındım tek başıma ne benim canım istio nede onun bu hafta girişelim artık dedik sonuç mükemmel oldu tekrar aşık olduk arabalara

• quote:

Orijinalden alıntı: dewr

quote:

Orijinalden alıntı: junkerss

quote:

Arkadaslar gectiğimiz sayfalara baktım bulamadım hatırlayan varsa özellikle junkerss hocam

Şu golflerde kullanılan bizim araçlarada uyan cam suyu fiskiye memesinin kodu hangisiydi mk5 golfler için olanmı mk6 golfler için olanmı uyuyordu ikiside aynı gibi ama asıl bana yedek parça numarası lazım yani bizim araçla uyumlu olanın

Hocam araçta far yıkama veya kış paketi yoksa ısıtmasız olandan almak lazım. Yurt dışında oem parçalar daha ucuz. Benim ısıtmalı olduğu için oem tercih ettim çünkü tanesi 90 tl serviste. Isıtmasız olanın tanesi 40 tl diyolardı en son...

Parça kodları

Isıtmasız yani standart olan
    5M0 955 985 c

Isıtmalı yani elektrik soketli olan
    5M0 955 986 C

2 Adet Cam Yıkama Sprey Jet Nozul Için 2KD 955 985 VW Volkswagen Golf 6 MK6 GTI Caddy Passat B6 Araba Aksesuarları
    http://www.aliexpress.com/item/32440204223/32440204223.html
    (from AliExpress Android)

Benim satin aldiggim link. 2 aydir kullaniyorum. Isitmasiz

Eyvallah hocam bende sipriş geçicem bu hafta

• quote:

Orijinalden alıntı: ThePoseidon

Hayırlı olsun abi.

Arabalar parlamış maşallah. Onur abinin arabası kir yüzünden akdeniz mavisi gibi duruyordu Şimdi alor mavi güneş gibi parlıyor.

Sağolasın kardeşim seninde emeğine sağlık çok iyi iş çıkarmışsın
    Bu arada düşünen arkadaşlar direk iletişime geçin bence kadife kaplama ile ilgili

• After&Before ın kralı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yangsagan -- 18 Aralık 2016; 21:17:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yangsagan

After&Before ın kralı

Hahahahah nostalji oldu bizede

• quote:

Bugun yangsagan ile beraber sabah saat 10 dan akşam saat 17 ye kadar günümüzü arabalarımıza adadık önce şampuanlarla yıkadık içlerini süpürdük aildik cilaladık yangsagan yeni paspaslarını denedi ben 3d paspalarımı yerleştirdim ayrıca kadife kaplamayı kalıplayan arkadastan aldığımız kolcak küçük ve büyük torpido kaplamalarını yaptık baya bir uğraştık ama sonuç fevkaladeydi

Hocam paspası nerden almıştınız? Ücreti ne kadardı? Birde resim atma imkanınız varsa birkaç tane atabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Registered

aracı yeni aldım. 2016 fr 125bg aracıma kaput film ve koltuklar için solusyon yaptırmak istiyorum. İstanbul'da nerede yaptırabilirim. fiyatları nedir* tavsiye eder misiniz?

koltuk korumayı kendiniz yapın hocam
    http://www.kimyasaladamlar.com/chemical-guys-spi21016-fabric-guard-interior-protector-shield-16-oz-pmu804
    üründeki video kısmını izleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: hboz90

quote:

Bugun yangsagan ile beraber sabah saat 10 dan akşam saat 17 ye kadar günümüzü arabalarımıza adadık önce şampuanlarla yıkadık içlerini süpürdük aildik cilaladık yangsagan yeni paspaslarını denedi ben 3d paspalarımı yerleştirdim ayrıca kadife kaplamayı kalıplayan arkadastan aldığımız kolcak küçük ve büyük torpido kaplamalarını yaptık baya bir uğraştık ama sonuç fevkaladeydi

Hocam paspası nerden almıştınız? Ücreti ne kadardı? Birde resim atma imkanınız varsa birkaç tane atabilir misiniz?

Resimleri vakit bulabilirsem bugun çekip koyarım daha önce 5-10 sayfa onceden arkadaşlar çekip yüklemişlerdi s-dizayn paspasın markası bizim araçlara bire bir uyuyor hiç boşluk kalmıyor n11 den aldım ben 140 tl fiyatı

• arkadaşlar ben aracıma herhangi bir işlem yaptırmadım ama geri vitese alınca sağ ayna aşağıya iniyor, araç 2016 model, bu normal mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tu1907

arkadaşlar ben aracıma herhangi bir işlem yaptırmadım ama geri vitese alınca sağ ayna aşağıya iniyor, araç 2016 model, bu normal mi?

Benim aracım da 2016 model. Geri viteste aynanın aşağı inmesi standart özellik (FR)
  • cd siz küçük ekrana geri görüş montajı hakkında gelişme kaydeden oldu mu acaba??
  • muratslx M kullanıcısına yanıt
    Gelişme yok hocam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cruiser_16

quote:

arkadaşlar ben aracıma herhangi bir işlem yaptırmadım ama geri vitese alınca sağ ayna aşağıya iniyor, araç 2016 model, bu normal mi?

Benim aracım da 2016 model. Geri viteste aynanın aşağı inmesi standart özellik (FR)

Hocam aynanın aşağı inmesi standart değil.. Burada bayiler açıyor diye biliyorum.. (bir çok deneyimli arkadaş standart diyor ama) Şöyle söyleyim aynı anda iki araç aldık 1.2 TSI ve 1.4 FR ben Fr aldım eniştem 1.2 araçları aldık bayiden çıktık.. Onunda geri viteste ayna düşüyordu benimkinde de.. Sonra bir farkettim onda kadran selamlama da var bende yok.. Ufak bir sorundan servise gittim aldığım bayi servisine bize araçları tanıtıp teslim eden servis görevlisi de ordaydı.. Sıkıntımı söyledim ve ayrıca sizden iki araç aldık onda kadran selamlama var ne iş dedim.. Sana yüklerken atlamışızdır dedi ve dönüşe duyarlı sisleri mi de açtılar.. Zaten standart özelllik olsa donanım özelliklerinde bu özellik kesinlikle yazar.. Bu arada sıfır FR alıp aynanın aşağı düşmesini sonradan yaptıranlar da var..

• BU ARADA kauçuk paspası hediye olarak veren bayilere SEAT sitesindeki donanım özellikleri bölümünü okutmanızı tavsiye ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrahgms -- 19 Aralık 2016; 12:34:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrahgms

quote:

Orijinalden alıntı: cruiser_16

quote:

Hocam aynanın aşağı inmesi standart değil.. Burada bayiler açıyor diye biliyorum.. (bir çok deneyimli arkadaş standart diyor ama) Şöyle söyleyim aynı anda iki araç aldık 1.2 TSI ve 1.4 FR ben Fr aldım eniştem 1.2 araçları aldık bayiden çıktık.. Onunda geri viteste ayna düşüyordu benimkinde de.. Sonra bir farkettim onda kadran selamlama da var bende yok.. Ufak bir sorundan servise gittim aldığım bayi servisine bize araçları tanıtıp teslim eden servis görevlisi de ordaydı.. Sıkıntımı söyledim ve ayrıca sizden iki araç aldık onda kadran selamlama var ne iş dedim.. Sana yüklerken atlamışızdır dedi ve dönüşe duyarlı sisleri mi de açtılar.. Zaten standart özelllik olsa donanım özelliklerinde bu özellik kesinlikle yazar.. Bu arada sıfır FR alıp aynanın aşağı düşmesini sonradan yaptıranlar da var..

hocam
    ayna standart özellik 2013 modellerden sonra direkt fabrikasyon açık geliyor.
    hatta eski sitede donanım listesinde de yazıyordu diye hatırlıyorum.
    kadran selamlama ve dönüşe duyarlı sis farları bayi isterse açıyor.
    kiminde de garanti bozar diye açmıyor.

ben aracı alırken ne hediye veriyorsunuz dediğimde.
    kadran selamlama, dönüşe duyarlı sisler boya koruma, ilk yardım çantası ve paspas(hahahaha) demişti satış temsilcisi.

aynayı he aracı anlatırken standart özelliklerinin içinde anlatmıştı.

• 
Sayfa: önceki 23552356235723582359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.