Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TheVenganza Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
54.739
Cevap
382
Favori
2.240.365
Tıklama
Giriş
    3981 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Registered

arkadaslar,
    dun ender elektronikte gizli ozellikleri actırdım. Ancak orda kadran selamlama olmasına ragmen. Dunden beri farklı zamanlarda arabayı kitleyip tekrar binmeme ragmen kadran selamlama calısmadı. Sizdede bu tarz bi durum oldu mu?

Ayrıca motor kapatmadan bosta (starstop aktig degil iken) motor devri hep 800 devir civarında, dahaonce sanki devir saati 0 a geliyordu diye hatırlıyorum. Sizde durum nedir, araba calirsken devir saati kacta duruyor?

Devir saatinin sifira gelmesi icin motorun kapali olmasi gerek.. 800devir normal hocam bizdede ayni..

Hangi ozellikleri actirdiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Ben de goremedim hocam, karanlikta fenerle bakmayi deneyin.. Hatta mumkunse 2 kisi bakin, cama yansimisti benim hgs.. Diger turlu gozukmuyor. Bir arkadas paylasmisti, asagi inmesini engelleyen bir parca varmis

|
    |
    koza1989 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ultimasalida

Bunlarda araçların resimleri

Maşallah güzel bi temizlik olmuş

Orijinalden alıntı: dewr

quote:

arkadaslar,
    dun ender elektronikte gizli ozellikleri actırdım. Ancak orda kadran selamlama olmasına ragmen. Dunden beri farklı zamanlarda arabayı kitleyip tekrar binmeme ragmen kadran selamlama calısmadı. Sizdede bu tarz bi durum oldu mu?

Ayrıca motor kapatmadan bosta (starstop aktig degil iken) motor devri hep 800 devir civarında, dahaonce sanki devir saati 0 a geliyordu diye hatırlıyorum. Sizde durum nedir, araba calirsken devir saati kacta duruyor?

Devir saatinin sifira gelmesi icin motorun kapali olmasi gerek.. 800devir normal hocam bizdede ayni..

Hangi ozellikleri actirdiniz.

kadran selamlama, arka park gorseli, sag ayna asagı inmesi, kitlenirken korna sesi, klime autodayken ayar, gunduz arka ledler.
    |
    |
    ASUS M4A79XTD EVO, AMD PHENOM X4 965 3.4 GHZ, SAPPHİRE HD 5770, Kingston 4GB (2*2GB) KIT Hyperx DDR3 1600MHz CL9 XMP Ram, 1 TB SEAGATE,32MB SATA 7200RPM, Samsung 23" S23N350, THERMALTAKE VI15021W2E M9 500W,

• Binbaşı
    1061 Mesaj
    aracı yeni aldım. 2016 fr 125bg aracıma kaput film ve koltuklar için solusyon yaptırmak istiyorum. İstanbul'da nerede yaptırabilirim. fiyatları nedir* tavsiye eder misiniz?
    ASUS M4A79XTD EVO, AMD PHENOM X4 965 3.4 GHZ, SAPPHİRE HD 5770, Kingston 4GB (2*2GB) KIT Hyperx DDR3 1600MHz CL9 XMP Ram, 1 TB SEAGATE,32MB SATA 7200RPM, Samsung 23" S23N350, THERMALTAKE VI15021W2E M9 500W,
  • Yüzbaşı
    860 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ThePoseidon

Hayırlı olsun abi.

Arabalar parlamış maşallah. Onur abinin arabası kir yüzünden akdeniz mavisi gibi duruyordu Şimdi alor mavi güneş gibi parlıyor.

Aynen öyle. Alora döndü sonunda.

|
    |

Orijinalden alıntı: adil_57

quote:

Valla çok uğraştık, sağlam giriştik.
    Senin için torpidonun fotoğrafını çekecektim yaptıktan sonra ama unuttum.
    Bi ara gelirsin görmeye

• Yüzbaşı
    860 Mesaj
    quote:

aracı yeni aldım. 2016 fr 125bg aracıma kaput film ve koltuklar için solusyon yaptırmak istiyorum. İstanbul'da nerede yaptırabilirim. fiyatları nedir* tavsiye eder misiniz?

Forumdan bir kaç arkadaş ziebartta yaptırdık kaput filmi. Ben cam filmi de yaptırdım. Memnunum. Çok hafif mat duruyor sadece. O da değer.
    Avcılar ziebartta yaptırmıştım. Kaput filmi sanırım 490.tl idi. Kampanyalı fiyatı bu devam ediyor mu bilmiyorum.
    Koltuk korumayı ziebart ücretsiz yapıyor. Orda uygulama yaptırabilirsiniz.

|
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    590 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yangsagan

quote:

quote:

Valla çok uğraştık, sağlam giriştik.
    Senin için torpidonun fotoğrafını çekecektim yaptıktan sonra ama unuttum.
    Bi ara gelirsin görmeye

Bi ara boş vakitte bakarım arabayı alalı bende daha yıkamadım bahara doğru megiuars yikama seti alıcam o zamana kadar yıkarmıyım bilmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adil_57 -- 18 Aralık 2016; 22:28:06 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    647 Mesaj

quote:

quote:

Valla adil dostum biz zaten daha öncedende eski arabalarımızı sürekli beraber yıkardık ben sonra uzağa taşındım tek başıma ne benim canım istio nede onun bu hafta girişelim artık dedik sonuç mükemmel oldu tekrar aşık olduk arabalara

|
    |
    Bahsedilenler: yangsagan

• Yüzbaşı
    647 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dewr

quote:

Orijinalden alıntı: junkerss

quote:

Arkadaslar gectiğimiz sayfalara baktım bulamadım hatırlayan varsa özellikle junkerss hocam

Şu golflerde kullanılan bizim araçlarada uyan cam suyu fiskiye memesinin kodu hangisiydi mk5 golfler için olanmı mk6 golfler için olanmı uyuyordu ikiside aynı gibi ama asıl bana yedek parça numarası lazım yani bizim araçla uyumlu olanın

Hocam araçta far yıkama veya kış paketi yoksa ısıtmasız olandan almak lazım. Yurt dışında oem parçalar daha ucuz. Benim ısıtmalı olduğu için oem tercih ettim çünkü tanesi 90 tl serviste. Isıtmasız olanın tanesi 40 tl diyolardı en son...

Parça kodları

Isıtmasız yani standart olan
    5M0 955 985 c

Isıtmalı yani elektrik soketli olan
    5M0 955 986 C

2 Adet Cam Yıkama Sprey Jet Nozul Için 2KD 955 985 VW Volkswagen Golf 6 MK6 GTI Caddy Passat B6 Araba Aksesuarları
    http://www.aliexpress.com/item/32440204223/32440204223.html
    (from AliExpress Android)

Benim satin aldiggim link. 2 aydir kullaniyorum. Isitmasiz

Eyvallah hocam bende sipriş geçicem bu hafta

|
    |

• Yüzbaşı
    647 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ThePoseidon

Hayırlı olsun abi.

Arabalar parlamış maşallah. Onur abinin arabası kir yüzünden akdeniz mavisi gibi duruyordu Şimdi alor mavi güneş gibi parlıyor.

Sağolasın kardeşim seninde emeğine sağlık çok iyi iş çıkarmışsın
    Bu arada düşünen arkadaşlar direk iletişime geçin bence kadife kaplama ile ilgili

|
    |

After&Before ın kralı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yangsagan -- 18 Aralık 2016; 21:17:50 >
    |
    |
    Bahsedilenler: ultimasalida

Orijinalden alıntı: yangsagan

After&Before ın kralı

Hahahahah nostalji oldu bizede

|
    |

Bugun yangsagan ile beraber sabah saat 10 dan akşam saat 17 ye kadar günümüzü arabalarımıza adadık önce şampuanlarla yıkadık içlerini süpürdük aildik cilaladık yangsagan yeni paspaslarını denedi ben 3d paspalarımı yerleştirdim ayrıca kadife kaplamayı kalıplayan arkadastan aldığımız kolcak küçük ve büyük torpido kaplamalarını yaptık baya bir uğraştık ama sonuç fevkaladeydi

Hocam paspası nerden almıştınız? Ücreti ne kadardı? Birde resim atma imkanınız varsa birkaç tane atabilir misiniz?

quote:

koltuk korumayı kendiniz yapın hocam
    http://www.kimyasaladamlar.com/chemical-guys-spi21016-fabric-guard-interior-protector-shield-16-oz-pmu804
    üründeki video kısmını izleyin.
    |
    |

Orijinalden alıntı: hboz90

quote:

Bugun yangsagan ile beraber sabah saat 10 dan akşam saat 17 ye kadar günümüzü arabalarımıza adadık önce şampuanlarla yıkadık içlerini süpürdük aildik cilaladık yangsagan yeni paspaslarını denedi ben 3d paspalarımı yerleştirdim ayrıca kadife kaplamayı kalıplayan arkadastan aldığımız kolcak küçük ve büyük torpido kaplamalarını yaptık baya bir uğraştık ama sonuç fevkaladeydi

Hocam paspası nerden almıştınız? Ücreti ne kadardı? Birde resim atma imkanınız varsa birkaç tane atabilir misiniz?

Resimleri vakit bulabilirsem bugun çekip koyarım daha önce 5-10 sayfa onceden arkadaşlar çekip yüklemişlerdi s-dizayn paspasın markası bizim araçlara bire bir uyuyor hiç boşluk kalmıyor n11 den aldım ben 140 tl fiyatı

|
    |

• Yüzbaşı
    257 Mesaj
    arkadaşlar ben aracıma herhangi bir işlem yaptırmadım ama geri vitese alınca sağ ayna aşağıya iniyor, araç 2016 model, bu normal mi?

Orijinalden alıntı: tu1907

arkadaşlar ben aracıma herhangi bir işlem yaptırmadım ama geri vitese alınca sağ ayna aşağıya iniyor, araç 2016 model, bu normal mi?

Benim aracım da 2016 model. Geri viteste aynanın aşağı inmesi standart özellik (FR)
SEO
Bey Azura
Canlı Tv izle
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.