Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2267. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
57.730
Cevap
368
Favori
2.584.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22652266226722682269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam butcemi cok asiyor ama ya. 4500 lira falan farkediyo son fiyatlariyla birlikte. Kendimi skntiya sokmus olcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okan10tr

Hocam butcemi cok asiyor ama ya. 4500 lira falan farkediyo son fiyatlariyla birlikte. Kendimi skntiya sokmus olcam

Dediğim Gibi Kararı verecek Olan Sizsiniz. Benim Gönlüm FR almanızdan yana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi action16 -- 7 Kasım 2016; 19:4:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASLAN1905

Açıklamalar gayet yeterli oldu teşekkür ederim herkese :)

Memnun musunuz peki? Ek olarak hangi özellikleri aldınız?

Benim için en önemli olay yol tutuşu; test sürüşünde bayıldım ancak 10 dakika ile tam olarak karar veremiyorum ve lastikler 18" idi.

Bende henüz almadım bu ayın 25 i gibi teslim edecekler kısmetse standart FR paket aldım ben herhangi bir opsiyon yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunlab

http://www.hepsiburada.com/sandisk-cruzer-fit-16gb-usb-bellek-sdcz33-016g-b35-pm-bd101285
    bunu kullanıyorum, hatta 32 bile olabilir 8 gb yukarı desteklememesi gibi bir durum söz konusu değil, bence başka bir usb bellek deneyin aksi takdirde usb portunda sorun olabilir.

Bugün servise uğradım. Usb portunun değişmesi gerekli dediler. Ancak canımı sıkan nokta 1 ay sonraya randevu verildi. İnanın 0 bir araçta böyle bir servis anlayışı markadan soğuttu.

• kralnigde K kullanıcısına yanıt
    Continental ts 860 i cok oneriyorlar onu alacagim galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: vwag

quote:

Orijinalden alıntı: tunlab

http://www.hepsiburada.com/sandisk-cruzer-fit-16gb-usb-bellek-sdcz33-016g-b35-pm-bd101285
    bunu kullanıyorum, hatta 32 bile olabilir 8 gb yukarı desteklememesi gibi bir durum söz konusu değil, bence başka bir usb bellek deneyin aksi takdirde usb portunda sorun olabilir.

Bugün servise uğradım. Usb portunun değişmesi gerekli dediler. Ancak canımı sıkan nokta 1 ay sonraya randevu verildi. İnanın 0 bir araçta böyle bir servis anlayışı markadan soğuttu.

Seat Servise İlk Gidişiniz herhalde,Servise Her gittikçe daha da Soğutacak. Tecrübeyle Sabittir...

• vwag V kullanıcısına yanıt
    Serviste tanıdık yoksa vw grubu biraz yavaş bu konuda hocam. İstanbul da yaşıyor veya istanbul a yakınsanız erya ya bir sorun derim. Ben beğeniyorum oradan aldığım hizmeti açıkçası. Birde kocaeli keleşler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _boyacı -- 7 Kasım 2016; 20:49:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _boyacı

Serviste tanıdık yoksa vw grubu biraz yavaş bu konuda hocam. İstanbul da yaşıyor veya istanbul a yakınsanız erya ya bir sorun derim. Ben beğeniyorum oradan aldığım hizmeti açıkçası. Birde kocaeli keleşler.

Kocaeli Keleş'ler genel olarak çok minik olsa da satıcıları dahil müthiş bir performans gösteriyor :)

Arkadaşım geçen hafta İbiza aldı, bütün süre boyunca ilgilenip arayıp bilgilendirdiler resmen vapurda canlı yayın yapacaklardı :))
  • Gerek servis gerek satış olarak ben çok beğeniyorum. Yolum düştükçe uğrar işim olmasada sohbet ederim biraz benim araçda bir takım sorunlar oldu bir ara çok gidip geldim. Gide gele tanıştık tabi gerek usta başı gerek diğer ustalarla.

Hem düzgün iş yaparlar hemde ellerinden geldiğince yardımcı olurlar. Bugün git yarın gel hiç yaşamadım.

Benim araçta 2 kere bcm değişti doğuş önceki sürüm parça yolladı araç kabul etmedi falan baya isim düştü onlara. Hallettiler sağolsunlar.

• Arkadaşlar merhaba, araç 3000 km dayandı hemde 1 ayda iyi gezmişim. Ufaktan trim sesleri baş göstermeye başladı, sağ arka kapıda,ön konsolda vs. Ben çok trim sesine takılmam yolda müziği açarım duymam bile. Amaa gel gör ki ses sistemi ile sıkıntım büyük. Şimdi bende daha önce 2006 makyajlı fiesta var son ses,bas full anca hoparlörden kapıdan cızırtı geliyordu. Sorum şu; leon da bas 0 da hatta bazen - değere çekiyorum, sesi hafif orta düzeyden arttırsam bir cızırtıdır alıp başını gidiyor deli oluyorum. Hani patlak hoparlör olur ya öle. Garantiye göstersem çözerler mi? Yada para alırlar mı sorun her ne ise? Benzer durum sizdede var mı ?

• okan10tr O kullanıcısına yanıt
    Bizde 2014 Fr amcamda ise 1.2 2015 model leon vardı. Ek olarak onda sadece led paket vardı.

Şimdi farklara gelecek olursak 1. önceliğiniz ekonomi ise seçenek belli zaten 1.2 tsi üzmez sizi. Ama iki araba yan yana geldiğinde FR paketi boş bir Leona göre çok daha güzel duruyor. Tabi bunda arabanın rengininde etkisi oluyor. 1.2 tsi iyi bir motor güçsüz kalmıyor 110 hp gayet yeterli fakat her iki aracı kullandığınızda işte o zaman varsın 3 kuruş fazla yaksın diyebilirsiniz. Fr için konuşuyorum İstanbul içinde 7 litreden aşağı düşmez kolay kolay düşmesi için hiç trafiğe girmemeniz lazım ki oda İstanbulda ne kadar mümkün tartışılır. Biraz basayım derseniz 8 litre civarında yakıyor araç. Ama dediğim gibi öncelik yakıt ekonomisi ise ve 1.2 için opsiyonda alacaksanız sizi üzeceğini zannetmem

• Bugün Leventte 07 plaka bi Leon kaza yapmıştı. Şoförde alkol çıktı ve araçtada sağlam hasar vardı ön tampon çamurluk farlar yine arkada da hasar vardı ve toplamda 4 arabaya vurmuştu. Alkollü çıktığı için sigorta karşılamıcak ve sadece kendi aracında yaklaşık 10bin lira hasar var ve ekstradan diğer araçların hasarları. Alkol alan arkadaşlar, abiler aman bu işin usta şoförlüğü bu zamana kadar hiç kaza yapmadımı vs olmaz aman dikkat...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _boyacı

Kocaeli Keleş'ler genel olarak çok minik olsa da satıcıları dahil müthiş bir performans gösteriyor :)

Arkadaşım geçen hafta İbiza aldı, bütün süre boyunca ilgilenip arayıp bilgilendirdiler resmen vapurda canlı yayın yapacaklardı :))

İstanbul'da yaşıyorum. Erya ve Keleşler'i arayıp onlarda sorayım o zaman.Yardımınız için teşekkür ederim.
  • iyi günler arkadaşlar. benim 2015 model seat leonum var. bi kaç ay önce yangın tüpü almıştım. hala bagajda kendi kafasına göre takılıyo sizin yangın tüplerinizi nerde sabitliyosunuz. bana bu konuda bi fikir verirmisiniz.
  • S.Soylu kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    O sesi duyduğunuzda camınız bir parmak açık mı oluyor?
    Çünkü bende de camı bir parmak açtığımda patlak hoparlör sesi geliyor yarısına gelmeden kesiliyor, yada tamamen kapatınca gidiyor
    3 aylık araç 2700km de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • action16 kullanıcısına yanıt
    advanced pakette alcantara koltukta var FR'a bunuda eklerseniz 80 bin oluyor fiyatı. Plus paket alsa bende Fr önerirdim ben kendi adıma öyle yaptım ama advanced paket gerçekten dolduruyor arabayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yangsagan

quote:

Orijinalden alıntı: Van Wilder

arkadaşlar merhaba ben de seat ailesine katılmayı planlıyorum yakın zamanda

1.2 tsi dsg sunroof+alcantara koltuk+arka park sensörü 70bin uygun mu daha da düşer mi sizce bayi ?

Söylediğiniz aracın liste fiyatı 68400 gibi bir rakam olması lazım. BAşka donanımlarda vardır. led paket vs. TEkrar bir bakın derim.

dediğiniz gibiymiş 17 jant da var bir tl dahi düşmüyor şimdilik alımı dondurduk başka bayilere bakıcam artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: kirei

iyi günler arkadaşlar. benim 2015 model seat leonum var. bi kaç ay önce yangın tüpü almıştım. hala bagajda kendi kafasına göre takılıyo sizin yangın tüplerinizi nerde sabitliyosunuz. bana bu konuda bi fikir verirmisiniz.

hocam ben yapı marketlerden halı çanta aldım aracın taban renginde tum trafık setını yangın sondurucuyu bezlerımı yedek su sısesını vs gıbı ne varsa ıcıne dolduruyorum kapağını kapatınca hıcbırsey gorunmuyor artı arkası full cırt cıort koseye sabıtlıyorum gram oynamıyor ayrıca cok derlı toplu gözüküyor. yıne bazı arkadaşlar sadece yangın tupu ıcın satılan bez torbalar var tupun boyuna gore ondan alıp arkalarına cırt cırt dıkıp/yapıştırıp onu sabitliyorlar buda yine oynama yer değiştirme yapmıyor ıkı yoluda kullanabılırsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: dogus_83

quote:

O zaman açıkcası 17" lastik yeterli olacaktır.

Peki sizce EcoTSI ACT S/S'li motor mu yoksa direk 1.4 TSI 150 BG motoru mu?

Yakıt olarak çok büyük bir farkları yok aslında ama aradaki 3-4 binlik fark almak için gerçekten değer mi merak ediyorum..

ben normal 1.4 tsi fr aldım, act motora karşı bir şüphe duyuyorum bu motor henüz reel olarak piyasada cok uzun kilometerde kullanılmadı, uzun süre sonra act motor teknolojisi nedeniyle silindirlerin faklı seviyelerde aşınıp sorun çıkartabileceğini düşünüyorum benimki sadece bir varsayım olur olmaz orasını bilemem ama ben tercih etmedim, ayrıca 100 km de ortalama yarım litre yakıt tasarrufu yapacağım diye 3500 lira fazla vermek istemedim

Bir ayrıntıya değinmek isterim hocam. ACT'de aslında iki silindir çalışmayı durdurmuyor, bu silindirlerdeki ateşleme kesiliyor. Bu sebeple sürtünme kaynaklı aşınma farkı olmayacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: kirei

iyi günler arkadaşlar. benim 2015 model seat leonum var. bi kaç ay önce yangın tüpü almıştım. hala bagajda kendi kafasına göre takılıyo sizin yangın tüplerinizi nerde sabitliyosunuz. bana bu konuda bi fikir verirmisiniz.

Merhabalar hocam

http://urun.n11.com/bagaj-aksesuarlari/bylizard-bagaj-sabitleyici-cirt-bant-4-boy-9007761-P107639213

bir ürünle çözüyorum ben bunun gibi hazır cırt ceplerde satın alabilirsiniz.

11.11 de ali expres ve n11 de kampanyalar mevcut takip ederseniz daha uygun fiyatlarada alabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 22652266226722682269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.