Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
54.593
Cevap
381
Favori
2.225.862
Tıklama
Giriş
    672 Mesaj
    Seata yakın zamanda ciddi bir zam düşünülüyor alacak olan ve hazırda araç bulan varsa direkt aldın derim. Bugün bayideydim. 17" dynamic 30/1 jant taktırdım araca bayide euroda ki artıştan kaynaklı bir zam beklendiği söylendi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam ne kadara mal oldu jant acaba. Fotoğrafta atarsınız artık

|
    |
    nero67 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: casimir

Arkadaslar merhaba,

Seat Leon 1.2 TSI 110 hp Style DSG Benzinli otomatik için yeni fiyat alanlar oldu mu? En iyi ne kadar fiyat alabildiniz paylasabilir misiniz? Bir de bu son doviz artıslarından sonra Agustosta fiyatları arttırırlar mı? Sonucta fiyatlar yukseldi fakat talep de azalacaktır, insanlar bu ortamda arac alma kararlarını bekletecektir. Benim aracı bu ay ya da en gec Agustos icinde almam gerekiyor.

Ne tavsiye edersiniz fikirlerinizi alabilir miyim?

Hocam merhaba cogu bayiden 64.000 civari fiyat aldik corum 62.800 demisti bi arayin isterseniz elleinde nevada beyaz ve alor mavi vardi 1 hafta once.

|
    |

Hocam mrb,

Bayi vergiyi hemen ödemiyor. Bende aynı sorunla karşılaşmıştım aradım bilgi aldım 20-25gün içerisinde ödenir denilmişti.

|
    |
    cgty89 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Maybach Music

Hocam ne kadara mal oldu jant acaba. Fotoğrafta atarsınız artık

Hocam bildiğim kadarıyla normalde servisler tanesine 1.400 istiyorlarmış bana çok daha uyguna geldi açıkcası ama fiyat paylaşmam pek doğru olmaz çünkü aynı bayiiden 2 araç aldığımız için ve bir kaç tanıdığa daha aynı bayiiden araç aldıracağımı bayi bildiği için biraz bana özel bir fiyattı. Fotoğrafı da şimdilik atmayayım hocam araca bir kaç değişiklik daha yapıp youtube kanalıma bunlarla ilgili video çekmeyi düşünüyorum. Orada görürsünüz artık link paylaşırım konudan :)

|
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Samsun Özön otomotivde.

Dizel otomatik dinamik paket exellence jant 86.000 Tl. Birazda piyasadan 1.20 yerine opelden 0.80'e kredi kullanacak olmak cezbetti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi van_hoijdonk -- 21 Temmuz 2016; 23:51:45 >
    Epeydir donanimhabere uğramıyordum.. Benim Leonun farlarda benzer şekilde çizikler var ve bunlar banada dışardan değil, içerden gibi geldi. Servise uğradığımda garantiden bir talep etmeyi denicem.
    Hazır uğramışken bugün vag-com ile bir arkadaşımızın aracının sinyallerine yaptığımız uygulamayı paylaşayım..
    Yine soranlar olursa gündüz ledlerinin pırpır yapması her hangi bir özellik değildir. Kameranın frekansı ile ledlerin frekansının uyuşmamasından görüntüde öyle görünmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firozat -- 22 Temmuz 2016; 0:11:24 >

• Yüzbaşı
    258 Mesaj

Bende sizinle ayni durumdayim. Haftaya kadar bekleyip bakacam 1.2 tsi dsg + sanruf du 45 50 gün bekleyip bide zamli isterlerse çok zoruma gider

|
    |
    van_hoijdonk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: firozat

Epeydir donanimhabere uğramıyordum.. Benim Leonun farlarda benzer şekilde çizikler var ve bunlar banada dışardan değil, içerden gibi geldi. Servise uğradığımda garantiden bir talep etmeyi denicem.
    Hazır uğramışken bugün vag-com ile bir arkadaşımızın aracının sinyallerine yaptığımız uygulamayı paylaşayım..
    Yine soranlar olursa gündüz ledlerinin pırpır yapması her hangi bir özellik değildir. Kameranın frekansı ile ledlerin frekansının uyuşmamasından görüntüde öyle görünmektedir.

Hocam merhaba benim arac fr 125hp 2016 model 2 ay oldu alali benim ozellikleri acan arkadas benim aracta bu ozelligin olmadigini soyledi acaba dogrumudur? Bu ozelligin kodu nedir ayrica nasil acilir ona gore soyleyip actirayim yarin oluyorsa benim aracada.

|
    |

• Yüzbaşı
    378 Mesaj
    Merhaba araçlarımızda optik park sistemi mevcut (fr) ancak acmiyorlar nedenini sorduğumda da gizli özellik diyorlar bugün serviste "satarken parayı aldınız sonra gizli özellik dediniz bu yasal değil" dedim yine acmadilar yarın seati aradıktan sonra mahkemeye vermeyi düşünüyorum. Sizce uğraşmalı miyim yoksa çok da önemli bir şey değil mi?

Hocam istanbulda altur aciyor ozellikleri, yada vagcom ile herhangi bir yerde sizde acabilirsiniz cok minik bir kodlama ile

- Module 10 Park/Steer Assist
    - Function 16 Security Access
    - İmleci ¨Enter security access key¨ alanına götürdüğünüzde şifre gözükecektir. Şifreyi girin ve ¨Do it!¨ tıklayın.
    - Module 07 Coding
    - ¨Long coding helper¨ a tıklayın.
    - Byte 0'ı seçin ve Bit 4 ¨Optical illustration active¨ olarak işaretleyin. Ekrandan çıkın ve ¨Do it!¨ tıklayın.
    - Module 37 Navigation
    - Function 07 Coding
    - Byte 6'ya gidin ve listeden ¨00 Optical Park System & Interior Graphics: Standart (via CAN)¨ seçin ekrandan çıkın ve ¨Do it!¨ tıklayın.

Kodlama bu şekilde (alıntıdır)

|
    |
    ewwliya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    20 Kr fark var. 75 bin TL lik bir araçta yaklaşık 5000 tl fark eder. Bunun tamamını zam olarak yansitmazlar o ayri.

|
    |

• Yüzbaşı
    486 Mesaj

1000 liraya razıyım hocam ben inşallah daha fazlası gelmez
    |
    |
    Dukeee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne Ateca ne Advance Leon,

Kurlar böyle giderse "babayı" alırım gibi geliyor :)

Bugünlerde halojenler gözüme daha bir güzel gelmeye başladı
    |
    |
    Bahsedilenler: tunlab , Maybach Music
  • Teğmen
    216 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tmac61

Ne Ateca ne Advance Leon,

Kurlar böyle giderse "babayı" alırım gibi geliyor :)

Bugünlerde halojenler gözüme daha bir güzel gelmeye başladı

Abi aynı durumdayız,
    kısmet olursa bende 2017 ye Ateca olmadı full leon bakiyorum,

kur ve zam gelirse yalan olacak :)
    |
    |

Hocam actirmak sorun değil dediğiniz gibi açıyorlar ancak actirirsaniz garantiden çıkma durumu olabilir diyorlar beni sinirlendiren nokta o

|
    |
    _CsMaNiA_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Oturcaz oturduğumuz yerde abi. Eldekiler en iyisi boşver (Hemen sattık Atecayı be )

|
    |
    tmac61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1577 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _CsMaNiA_

Hocam istanbulda altur aciyor ozellikleri, yada vagcom ile herhangi bir yerde sizde acabilirsiniz cok minik bir kodlama ile

- Module 10 Park/Steer Assist
    - Function 16 Security Access
    - İmleci ¨Enter security access key¨ alanına götürdüğünüzde şifre gözükecektir. Şifreyi girin ve ¨Do it!¨ tıklayın.
    - Module 07 Coding
    - Byte 0'ı seçin ve Bit 4 ¨Optical illustration active¨ olarak işaretleyin. Ekrandan çıkın ve ¨Do it!¨ tıklayın.
    - Module 37 Navigation
    - Function 07 Coding
    - Byte 6'ya gidin ve listeden ¨00 Optical Park System & Interior Graphics: Standart (via CAN)¨ seçin ekrandan çıkın ve ¨Do it!¨ tıklayın.

Kodlama bu şekilde (alıntıdır)

Alıntı yapmışsınız ama bu paylaştığınız Mk2 Yani 1P kasa leonların optik park sensörünü aktif etmek için kodlardır.
    Mk3 (5f) kasa ile bu kodların alakası yok maalesef.

quote:

Orijinalden alıntı: krc58

Hocam merhaba benim arac fr 125hp 2016 model 2 ay oldu alali benim ozellikleri acan arkadas benim aracta bu ozelligin olmadigini soyledi acaba dogrumudur? Bu ozelligin kodu nedir ayrica nasil acilir ona gore soyleyip actirayim yarin oluyorsa benim aracada.

Yapan kişi büyük ihtimalle bilmediğinden ve tamamen hakim olmadığından öyle söylemiştir :)
    Bu bir özellik değildir zaten. Mevcut olan özellikler üzerinde kanallarda değişiklik yapılmasıdır.
    Hangi kanalın nereye ait olduğunu bilen birisi kurcalayarak yapabilir.

HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.