Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (1707. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
57.694
Cevap
369
Favori
2.582.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17051706170717081709
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: junkerss

Yansır çünkü bayi aracı gümrükten çektiği gün kur ne ise ona göre fatura kesiyor. Faturası kesilmemiş aracın şu anki fiyatına göre ödeme yapmanız bir şey değiştirmez :)

Hmm :) peki o zaman şimdi pazarlık yaptık diyelim ki 3000 tl indirim aldık bu da diyelim ki %3.8 indirime geliyor. Gelen zamlı fiyattan da aynı oranda mı indirim yapıyorlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

Bende aranıza katılıyorum hayırlısıyla dun ( c.tesi) gittik gaziemir mbu ya anlaştık. P.tesi odeme ve plaka vs için vekaleti halledip salı yada çarşamba teslim alıcam hayırlısıyla aracı
    Araç kırmzı 1.2 tsi plus paket

Hayırlı olsun. Ne kadar fiyat aldınız? Başka renk yok muydu? Bir de dizel ve benzinli 1.2 dsg yakıt farkı ne kadar? Ben de halen sıfır 1.2 dsg ile dod dan ikinci el 1.6 dsg dizel arsındayım, o yüzden sordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lateral

quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

Bende aranıza katılıyorum hayırlısıyla dun ( c.tesi) gittik gaziemir mbu ya anlaştık. P.tesi odeme ve plaka vs için vekaleti halledip salı yada çarşamba teslim alıcam hayırlısıyla aracı
    Araç kırmzı 1.2 tsi plus paket

Hayırlı olsun. Ne kadar fiyat aldınız? Başka renk yok muydu? Bir de dizel ve benzinli 1.2 dsg yakıt farkı ne kadar? Ben de halen sıfır 1.2 dsg ile dod dan ikinci el 1.6 dsg dizel arsındayım, o yüzden sordum.

Teşekkürler.
    58000 fiyat verdi bayi.
    Beyazda vardı ben kırmızıyı tercih ettim.
    Benim anlaştıgım araç manuel.
    Dizel benzinli farkını bilmiyorum açıkçası. Bu 2. Aracım olucak bundan önceki aracım 2004 polo idi benzinlpg li
    Benim yıllık kullanımım 10000 km yi geçmediği ve sakin araba kullanmayı sevdiğimden 1.2 tsi benzinli tercih ettim.
    Sıfır düşünüyorsanız elinizi biraz çabuk tutun bence 2015 modeller bitiyor bayilerin elinde.
    Hayırlısı olsun sizin içinde şimdiden.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolay gelsin arkadaşlar. bir arkadaşım için Leon TDI DSG led ve 17" jant paketli araç bbakıyoruz bu tarz sunrofsuz aracı olup satmayı düşünen varsa görüşebiliriz. sunroff istemiyor kötü bir anısı var. İstanbul civarı nerde olsa farketmez

• Arkadaslar 2 gundur balatalardan ses geliyor. Nedendir acaba. Daha once yoktu. Bikac gundur kars cok soguk ve don var. Acaba bundan olabilirmi?

• Selam arkadaslar,5.8 inch dokunmatik ekranimda birkac defadir kendiliginden komut veriyor,kanal degistiriyor 've bazen kilitleniyor hicbir tus islemiyor.benzer bir durum yasiyan varmi aranizda ,aracim 9000 km de,2015 fr.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spg35 -- 17 Ocak 2016; 23:04:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enobar

Kolay gelsin arkadaşlar. bir arkadaşım için Leon TDI DSG led ve 17" jant paketli araç bbakıyoruz bu tarz sunrofsuz aracı olup satmayı düşünen varsa görüşebiliriz. sunroff istemiyor kötü bir anısı var. İstanbul civarı nerde olsa farketmez

Sunrroflu ve alcantrali var

• quote:

Orijinalden alıntı: hasantalha

quote:

Orijinalden alıntı: junkerss

Yansır çünkü bayi aracı gümrükten çektiği gün kur ne ise ona göre fatura kesiyor. Faturası kesilmemiş aracın şu anki fiyatına göre ödeme yapmanız bir şey değiştirmez :)

Hmm :) peki o zaman şimdi pazarlık yaptık diyelim ki 3000 tl indirim aldık bu da diyelim ki %3.8 indirime geliyor. Gelen zamlı fiyattan da aynı oranda mı indirim yapıyorlar?

doğuş grubu'nun belli bir fiyat politikası yok ne yazıkki,
    ben aracı alırken 60.400 lira üzerinden pazarlık edip indirim aldım, araç gelince 63.000 lira olmuştu, ve gelen zammı komple yansıttılar,
    sunroof a gelen 250 liralık zam bile bize yansıdı, anlayacagınız şuanki pazarlık yapdıgınız rakam pek birşey ifade etmiyor,
    junkerss hocamın dedigi gibi araç gümrükten çekildigi zaman kesilen fatura fiyatına göre alacaksınız,
    gerçi kur şuan sabit gibi zaten fiyatlar son seçimden önceki 2 defa zam görmüş fiyatlar, makyajlı kasaya kadar bu fiyatlar geçerli olur diye düşünüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: enobar

Kolay gelsin arkadaşlar. bir arkadaşım için Leon TDI DSG led ve 17" jant paketli araç bbakıyoruz bu tarz sunrofsuz aracı olup satmayı düşünen varsa görüşebiliriz. sunroff istemiyor kötü bir anısı var. İstanbul civarı nerde olsa farketmez

Aynı araçtan var, satarsam yalnızca FR almak için satarım

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun hocam, plus dedigin led paketli sanirim, başka bayilerden fiyat almış mıydın?

• ilk olarak meguiars almıştım onun bitmesine yakın sizin yazınız üzerine sonax aldım.. meguiars ile sonax arasında belirgin fark meguiars sürüm ve yayılışı kolay ve iz yapmıyor. sonax ise daha koyu kıvam ve uygulaması daha ağır.. 2 defa meguiars uygulamış gibi hissediyorum. düzgün uygulanmazsa yağ lekesi gibi iz bırakıyor.. peki bu ürünün uygulaması nasıl ? ve geçen kar yağışından 2 gün önce sonax uygulamama rağmen ya kedilerden yada kar yığınından dolayı ön kaputta çizikler oluşmuştu..

Ekleme : hocam gördüm paylaşmışsınız uygulamayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewr -- 18 Ocak 2016; 0:47:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mubayin_beyin

Hayirli olsun hocam, plus dedigin led
    paketli sanirim,
    başka bayilerden fiyat almış mıydın?

teşekkürler hocam.
    plus pakette Full Led + Led Gündüz Sürüş Farı + Led Arka Stop Lambaları + Ön-Arka Park Sensörü + Optik Park Sistemi
    izmirde 2 bayi var vosmerde sunrooflu vardı ama benim bütçeyi çok aşıyordu. mbu da bu araçtan 2 tane vardı.
    manisada seat bayisi göremedim sitede onun için sormadım açıkçası.
    plus paket düşünmüyordum açıkçası normalde. param yetmiyordu. ama bulamayınca mecburren banada plus oldu:) plus paket fiyatı kadar kredi kullanıcam.
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    devir yapmazsanız ne oluyor bakım anlaşmanıza ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewr

devir yapmazsanız ne oluyor bakım anlaşmanıza ?

Anlamadim ?

• cihanair kullanıcısına yanıt
    garanti uzatmanız varmış öyle yazmışsınız. Aracı satarsanız garantiyide ücret karşılığı devrederim demişsiniz ben mi yanlış anladım. aracı sattığımızda mesela garanti anlaşmasının parasını geri alabilir miyiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewr

garanti uzatmanız varmış öyle yazmışsınız. Aracı satarsanız garantiyide ücret karşılığı devrederim demişsiniz ben mi yanlış anladım. aracı sattığımızda mesela garanti anlaşmasının parasını geri alabilir miyiz ?

Evet geri alabilirsiniz

• Evet arkadaslar
    1.4 tsi ve 1.6 tdi motorun sonuna geldik
    1.5 tsi 1.5 tdi geliyor

http://www.worldcarfans.com/1160118103035/vw-to-replace-1-4-tsi-and-1-6-tdi-with-1-5-engines-from-2017

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Evet arkadaslar
    1.5 tsi 1.5 tdi geliyor

http://www.worldcarfans.com/1160118103035/vw-to-replace-1-4-tsi-and-1-6-tdi-with-1-5-engines-from-2017

yeni araç aldık motor değişiyor kötü oldu bu araçlarımız kesin baya değer kaybeder
  • quote:

Orijinalden alıntı: armorking2621

quote:

Evet arkadaslar
    1.5 tsi 1.5 tdi geliyor

yeni araç aldık motor değişiyor kötü oldu bu araçlarımız kesin baya değer kaybeder

Ben soyledim ama motorlar komple degisecek
    Baska yolu yok emisyon olayi baya sikinti biz pek unursamiyoruz ama avrupa oyle degil
    1.2 tsi da biter yerine 1.00 tsi gelir kesin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: armorking2621

quote:

Evet arkadaslar
    1.5 tsi 1.5 tdi geliyor

Ben soyledim ama motorlar komple degisecek
    Baska yolu yok emisyon olayi baya sikinti biz pek unursamiyoruz ama avrupa oyle degil
    1.2 tsi da biter yerine 1.00 tsi gelir kesin

sizce bizi nasıl etkiler 2. elde
  • 
Sayfa: önceki 17051706170717081709
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.