Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (1706. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: maakman
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
57.730
Cevap
368
Favori
2.584.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17041705170617071708
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende aranıza katılıyorum hayırlısıyla dun ( c.tesi) gittik gaziemir mbu ya anlaştık. P.tesi odeme ve plaka vs için vekaleti halledip salı yada çarşamba teslim alıcam hayırlısıyla aracı
    Araç kırmzı 1.2 tsi plus paket

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOOM

Onu açıp kapatınca o sesi duyuyordum fakat açık değildi s&s sesi olabilir mi devreye girmeye çalışırken debriyaja basıyo oluşum ?

Olabilir.Emin olmak için dörtlünün sol tarafındaki düğmeden start stop u kapatıp sesin gelip gelmediğini tekrar kontrol et bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gürbüz G kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun

Silikon sökücü spreyler var ancak boya ile etkileşimi nasıl olur küçük bir yerde denemek lazım.

http://m.tekzen.com.tr/Home/ProductDetail/152375

Bu arada lipin ortası biraz içerde kalmış tampondan biraz çıkık durması lazımdı

• tmac61 kullanıcısına yanıt
    Havalandırmanın oturduğu yüzeye çift taraflı bant çekilecek bir de havalandırma ile gösterge çerçevesinin örtüşen yüzeyine keçe koyulacak :)

Benim o konuya eklemediğim ama ufak tefek yaptığım yalıtımlar var. Onları bir ara eklemeyi düşünüyorum

Bu sabitleme işlemini yaparken o plastik kapağın ortasından iki kare kesip çıkarınca daha iyi oluyor. Bastan kaynaklı kapı içinden gelen hava kapağa basınç yapıyor normalde. Delik açınca hava ordan tahliye oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: gkhns

Kemal cam su fiskiyelerini değiştirdim , bilgi için tekrar sağol, golfte kullandığımdan leondaki rahatsız ediyordu şimdi çok iyi oldu benim için önemliydi

Çok iyi olmuş maşallah homojen ve güzel dağıtıyor. İnce ama güzel bir detay.

Bir de 3 lü spreyi ayarlamak zor. İğneyle homojen şekilde seviyelendirmek baya uğraş istiyor. Bunda alyan anahtarla kolayca indir kaldır yapılıyor.

Benimkiler ısıtmalı olduğu için değiştirmek tuzlu oluyor. 210 tl tututuyor ikisi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Leon -- 17 Ocak 2016; 9:39:17 >

• Allah seni başımızdan eksik etmesin😇

her farklı ses duyduğumda mutlaka malum konuya dönüp bakıyorum, bu sayede evde trim işleri için bir sürü incik boncuk birikti (bkz aşağıdaki resim)😉👍

Keşke elimden gelsede ben halletsem. Ama sıfır yetenekliyim o konuda yada kendime güvenmiyorum. O kapıyı açtığım an birdaha kimse toplayamaz gibi

• Arkadaşlar aklıma takıldı kaputu siyah kaplatmak istesek Nasıl görünür benim aracım beyaz birde ruhsata işletmemiz gerekir mi?

• Maybach Music kullanıcısına yanıt
    Yeni olunca birşey kırılacak diye çok geriliyor insan, göstergeyi sökerken klipslerden biri direksiyon milinin arasına düşünce "al sana trim 😇" dedim içimden, bulana kadar akla kara seçtim. Babamın 98" corollasının dört kapıyı söküp temizledim ama yeni araçlar daha az vidalı ve daha hassas.

Bence geniş bir zamanda servise uğrayıp söyleyin muhtemelen sorunu biliyorlar ve söküp hallederler 👍

Aynen abi. Azıcık bi ses yüzünden arabaya her binişimde kendime sövmek istiyorum😄 Böyle servise söverim

• Hocam lip,spoiler.yan etekleri nerde yaptırdınız kaça mal oldu ? Güzel olmuş

• Yakından bakınca senin yüklediğin resimde köşelerde lipin taşıdığını görebilirsin. Mat siyah malzeme değilde içindeki geçmelerin olduğu parlak renkli malzeme görünüyor.
    Biz serviste çok baktık, ettik, tartıştık. En güzeli benimki oldu.

Bu arada bu lip 2003 model Leon Cupra lipiymiş. Elastik sağlam bir malzeme. Kenarlarını kesip Clio ya bile takıyorlarmış
    Biz ortadaki çıkıntılı yerin geçme kopçalarını ve kenarlarını kesmek zorunda kaldık. FR larda da bu şekilde kesilmesi lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maybach Music

Aynen abi. Azıcık bi ses yüzünden arabaya her binişimde kendime sövmek istiyorum😄 Böyle servise söverim

😂😂😂😂😂😂👍👍👍👍👍👍

• Arkadaslar herkes trim sesi problemine coZum ariyor. Bu aractan almayi dusunuyorum bu kadar gurultulumu ?

• serta2 kullanıcısına yanıt
    Öyle çok abartılı sesler yok. Bazılarımız duyup üstüne düşüyor. Bazılarımız müziğin sesini bi tık daha fazla açıyor. Eğer eliniz yatkınsa yada servise götürcek vaktiniz varsa hallolmayacak sesler değil hiçbiri hocam.

• KIŞ PAKETİ kullanan var mı? Yorumları alsak?

• Gürbüz G kullanıcısına yanıt
    Lipin ne olduğunu biliyorum cupra lip ünlüdür. İstanbulda ve burda bir çok arkadaşa montaj aşamasında yardımcı oldum. Lip zaten mk1 leon harici araçla uyumlu değil. Kenarlarını ısı tabancası ile araca uygun hatta olacal şekikde bükmek gerekiyor. Orta öndeki ayakları kesmek gerekiyor filan. Hatta sct admini murat abinin montaj hakkında konusu var.

http://www.seatclubturkey.com/showthread.php?t=26044

Sizin gözünüze bu hali hoş geliyorsa sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Leon -- 17 Ocak 2016; 17:54:13 >

• Kapora olarak arabanın ücretinin tamamını yatırsak gelen zam bize yansır mı?

• hasantalha H kullanıcısına yanıt
    Yansır çünkü bayi aracı gümrükten çektiği gün kur ne ise ona göre fatura kesiyor. Faturası kesilmemiş aracın şu anki fiyatına göre ödeme yapmanız bir şey değiştirmez :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Leon -- 17 Ocak 2016; 19:18:29 >
  • 
Sayfa: önceki 17041705170617071708
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.