Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (1704. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
57.733
Cevap
368
Favori
2.584.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17021703170417051706
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence o fiyat farkına 1.2 TSI alınır. Çok anlamsız dizel-dsg farkı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gürbüz G kullanıcısına yanıt
    Gayet güzel aydınlatıyor şimdiye kadar aldığım ürünlerin hepsi elime ulaştıktan sonra sipariş geçeceğim gümrüğe takılmayalım :)

Sis farı ayarı ile oynadınız mı? Baya yüksek gibi görünüyor. Park+ sis; yani sadece sis aydınlatması nasıl merak ettim doğrusu

Bir de seat full led karşıdan geleni de düşünüyordur muhtemelen böyle fazla yoğun olursa göz alır.

Ayrıca vag grubu ledler başarısız gibi geldi bana. Ciddiye almasam da otopark cı elemanların super b testini izledim. passat daki ledler yetersiz suberb deki bi xenonlar çok daha iyi dediler.

Hadi leondan çalsınlar... Passat da kulanılan led hakkında böyle denmesi koyar adama.

Bir de olay sadece led değil. Halojen farın tanesinin 700 tl civarı olduğunu düşünürsek ve bizim farların altında hard disk kadar bir far beyni olduğunu düşünürsek farlara verilen para makul seviyede aslında. Plus paketin içinde başka şeyler de var zaten :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Leon -- 16 Ocak 2016; 3:36:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tracksster T kullanıcısına yanıt
    antalyadayım bende,ağustos aylarında aşırı güneşden felan kalkma olmaz heralde,dediğin gibi İŞÇİLİK.ne kadar zaman oldu,
    ruhsata işletmek gerekir ama diğilmi,muayeneden geçmesi için,tşk.ler şimdidedn
    Işıklandırma efsane olmuş👏

Şu ledlerin yukarı kalkması çok fayda getiriyor mu? Sonradan led takınca en büyük sıkıntı bu görünüyor, yapan kimse bu fonksiyonu çalıştıramıyor malesef, uzun yolda çok hayati midir yoksa elle yükseltsek(bu fonksiyon çalışıyor) aynı işi görür mü?

Abi şimşek gibi olmuş. Maşallah Yarın akşamda dışardan görüntüsünü atarsın artık. Bende yaptırim bizim çok demode

• tmac61 kullanıcısına yanıt
    Öyle birşey yok. Zaten led farlar da otomatik far yükseklik ayarı ve far yıkama zorunlu değil diye biliyorum. Ben de far yıkama yok mesela.
    Ama onun kablo tesisatı ve kodlamasını herkes yapamaz. Ender Elektronik gibi yerler yapar, o da astarı yüzünü geçer.
    En iyisi benim aldığım sis ampulünden almak. Gündüz farlarını da turuncu led yapmak.

• Sadece park ve sis yapmayı unutmuşum.
    Bir dahi ki sefere inşallah.
    Sis farları yükseltmedim, zaten öyle bir imkan yok Kemal. Ama farları bir tık yükselttiler.
    Sence yükseklik iyi olmuş mu?

Sis farını yükseltme imkanı var. Farın etrafındaki bal peteği desenli siyah plastik kapakta iki delik var. Dıştaki kapağı tutan vidanın deliği içteki ise sis farı ayar deliği. Ordan uzun tork vida ile yükseltmek alçaltmak mümkün.

Şu anki ayarlar gayet güzel güle güle kullanın

Sadece sisin aydınlatmasını görmek adına park + sis şeklinde bir video olsa almak isteyenler için çok faydalı olur

• Servis bugün müydü?

• quote:

Orijinalden alıntı: serta2

Arkadaslar merhaba leon tsi 1.2 110 hp style kirmizi renk plus paket, 17" jant ve sunroof 62000 tl fiyt iyimi

Diger model

Leon dizel otomatik plus paket beyaz renk bunda ekstra olarak ses sisteminin ekrani buyuk bununda fiyati 76000tl

Sizce hangisi alinir? Ayrica muzik sisteminde ufak ekran ile buyuk ekran arasinda ne gibi farklar var buyuk olmasi tavsiyeniz olurmu?

Manuel benzinli ile dizel otomatik aracı karşılastırmak çok saçma bence arada illaha fiyat farkı olacak
    Dizel otomatik leonda sunroof varmı
  • Evet abi, 550 TL. 1.yıl bakım.

Lip taktırdım. FR kadar olmasa da güzel durdu.
    17"jant, spoyler ve lip aracı çok farklı gösterdi.
    Kemal, spoyleri yapıştırırken kenarlardan siyah silikon taştı. Biraz uğraştık ama çıkaramadık. Bir ilaç varmış galiba siyah silikonu temizlemek için.
    Biliyor musun?

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

• Sk8ter_Boi S kullanıcısına yanıt
    Hocam adres seçin diyor benim bankaya kayıtlı adreslerimi gösteriyor ancak trafikte kayıtlı adresim farklı onu seçemiyorum haliyle. Sıkıntı olacak gibi cepbank'tan ödersem en iyisi gelen kağıtla vergi dairesine ödemek gibi. Birkaç gün daha bekleyecem düşmezse vergi dairesine öderim artık.
  • Dura-Ace kullanıcısına yanıt
    Yıllardır 132 olan hız sınırını aşıyorum ben de önüm boşsa, o yolda ilk kez ceza geldi hocam Cezadan sonra 2 gündür yine 140'ın altına düşemedim. Çevreyolunda ayağım gaza gidiyor hep boş olduğunda. Umarım bundan sonra sürekli radar olmaz yoksa her o yoldan her gidişimde ceza gelir bana :)
    Güzel olmuş hocam. Sizin gibi aracına ekstradan bakanlar sayesinde bizim araçlara nazar değmiyor artık
  • Maşallah, duşunu da almış👍(şurada bir nazarlık olacaktı😉)

Servis aksiyonu var mıymış? Bakımdan sonraki izlenimlerini rica ediyoruz?

Doğuş Oto Çankaya lip montajı yapmadıklarını söyledi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baba0392 -- 16 Ocak 2016; 17:34:01 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cesc_ kullanıcısına yanıt
    Garanti internet şubesi
    Ödemeler devlet vergi
    Trafik cezası.
    Beyanlı trafik cezası ödeme.
    Seri sıra numarası düzgün olsun, ceza tarihi yediğin tarih, tebellüğ tarihi de zarfa yazan cezayı yediğin tarih. Adresi isim soyisimi falan ceza zarfındaki bilgileri doldurursun.

• Kazasız kullanmalar dostum Aracın çok şık duruyor..

Arkadaşlar sizlerle bir topic paylaşıcam. Sanırım arkadaş meteorolog ve tahminleride makineler ile yapıyor. Biraz komik bir anlatım biçimi var. Sizlerle linki paylaşıyorum(http://forum.donanimhaber.com/m_113366305/tm.htm ).

Özet geçmek gerekirse. Fena bir soğuk ve kar yağışının geldiğini söylüyor. Bu hafta istanbul ve ankara için cm cm kar yağacağını paylaşmış. Araçlarınıza ve en önemlisi araçtaki misafirlerinize dikkat edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albertocontador -- 16 Ocak 2016; 17:44:09 >
  • Yok yahu her sene aynı bu adam 😉 bişey çıkmıyor, normal kar ve istanbul buluşması o kadar.

Sağolun hocam. Adres falan isteyince bilgiler aynı olmazsa sorun çıkar mı acaba dedim.
  • 
Sayfa: önceki 17021703170417051706
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.