Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
54.736
Cevap
383
Favori
2.239.866
Tıklama
Giriş
    1514 Mesaj

İkisi de aynı sanırım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: junkerss
    junkerss

Hocam açık renkli araçlar için açık renkli kutu koyu renkli araçlar için koyu renkli kutu tercih edilmeli

|
    |
    tmac61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

BEYAZ SEAT LEON 5F 1.4 TSI 140 HP MANUEL STYLE LED PLUS + SUNROOF + 18&quot; PERFORMANCE
  • Binbaşı
    1514 Mesaj

Teşekkürler. Zahmetli ve aletli edevatlı uğraştıran bir iş diye düşünmüştüm, uygulaması çok basitmiş. İyi oldu bu fav yaptım 😉😉

|
    |
    Bahsedilenler: junkerss

Hocam, ben de mbu'dan sizin söylediğiniz araba için 58.000 tl fiyat almıştım. Gerçekten aralık ayında 59.000 gibi fiyata satmislar ayni arabayı. Sonra vosmer Advanced paketlisini 60.300 verince aradaki farka değer düşüncesiyle bunu tercih ettim. Arada tanıdık olmasına rağmen indirim alamadım. Sanırım fiyatlar diplerde.
    Anahtar koruyucu dedikleri şeyi hediye ettiler, zaten paspas ve trafik seti içinde oluyor.
    Şimdiden hayırlı olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    josh-r kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    junkerss

Eyvallah hocam

Diffüzor egsoz çıkışı olmadan yavan kalıyor bence bir de yay yoksa çok ön planda durduğu için emanet gibi görünüyor :)

|
    |
    Gürbüz G kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

BEYAZ SEAT LEON 5F 1.4 TSI 140 HP MANUEL STYLE LED PLUS + SUNROOF + 18&quot; PERFORMANCE
  • Yüzbaşı
    735 Mesaj

Kombin yapilacak o halde. Herseyden once kaliteli iscilik lazim. Turkiyede yerlerde geziyor modifiye kalitesi. Pimp my ride diye bir program vardi o nerde Turkiyede gorduklerim nerede. Profesyonel yapanlar var güya surda burda hatta televizyonda programa modifiye yapanlar. Abi o nedir ya modifiye gormesek soguyacaz modifiyeden. Zevksizlik abidesi, tirt.
    Bu arada muhabbetin icine dalip baska yerlere goturdum ama yanlisim varsa soyleyin.
    Tavan kaplamasi yaparim diyorum ben paraya kiyarsam. Arka tampona da dusunebilirim. Yalniz iscilik ve malzeme saglam olacak yoksa acimam soker atarim dukkandan içeri

|
    |
    junkerss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Cesc_

FR'la ilk cezamı tabiki radardan yiyecektim. 1.5 yıldır hiç ceza yememiştim yıl sonunda trafik cezası bütçe hedeflerini tutturmak için yapılan yoğun mesaiden nasibimi almışım ben de. 3 yıldır düzenli olarak kullandığım ve hiç radar görmediğim İzmir Balçova, Buca, Bornova çevreyolunda 138 ile ceza gelmiş. 120+%10 ile 132 hız sınırı orada da.

Garanti Cepbank'tan ödemeye çalıştım maliye veritabanında plakanıza kesilmiş bir ceza bulunmamaktadır diyor. Ancak tebligat geldi, elle bilgi girerek mi ödesem yoksa 1-2 güne düşer mi sisteme acaba?

Valla öğrendiğim iyi oldu ben allah ne verdiyse basıyordum orda önüm boş olduğunda. geçmiş olsun hocam

• Binbaşı
    1447 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

Fiyat gayet güzel. 1 ay önce renk + ekran + jant opsiyonlarıyla 75.000 liraya aldım aynı motor ve şanzımanı. Sizin teklifte jant yok ama alcantara koltuk ve ön park sensörü var.

Hocam fr plus iceriginde 18 jant yok muydu ?

Yok hocam, standart 17 inç var.

Bu arada cam suyunu satın aldım bugün. 500 ml 9,5 lira. Konsantre olarak koyarsanız -70 dereceye kadar donmuyor.

|
    |
    Mokotow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kendi yıldızını takip et.
  • Yüzbaşı
    767 Mesaj
    Aracı fullediğim de benzinin sallanmasını duyuyorum yanlış mı duyuyorum ?

Doğrudur aracın deposunda dalga kıran olmadığı için sallantıda sesler geliyor.. Aracı 60-80 km kullanın sesin gelmediğini fark edersiniz.
    |
    |
    BOOM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Neden böyle bişeyi hesap edememişler ilginç buna çözüm varmı bizim yaptırabileceğimiz

|
    |
    Safak Akpınar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: rabay

Hocam, ben de mbu'dan sizin söylediğiniz araba için 58.000 tl fiyat almıştım. Gerçekten aralık ayında 59.000 gibi fiyata satmislar ayni arabayı. Sonra vosmer Advanced paketlisini 60.300 verince aradaki farka değer düşüncesiyle bunu tercih ettim. Arada tanıdık olmasına rağmen indirim alamadım. Sanırım fiyatlar diplerde.
    Anahtar koruyucu dedikleri şeyi hediye ettiler, zaten paspas ve trafik seti içinde oluyor.
    Şimdiden hayırlı olsun.

Baya iyi indirim almışsınız bence :)

|
    |
    Aslan'larınızla gurur duyabilirsiniz.

http://mini.donanimhaber.com/showtopic.asp?m=113612979&p=1#113615137

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

VW CC 1.4 TSI 160 HP DSG / Şeker Beyazı / 17' Phoenix
  • Yarbay
    3817 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rabay

Şimdiden hayırlı olsun.

Teşekkürler üstad birtek kırmzı kalmış zaten ellerinde 2016 modeller gelmeden zammı yemeden alayım diyorum bende yarın nasipse gidip test sürüşünü yapıp alıcam aranıza katılıcam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    junkerss

Valla 3 senedir leon konusu dışında ne başka konuya yazdım ne okudum ne tartışmaya girdim. Geçen sene bir ara golf konusunu takip ettim orası da karışık.

Bu tarz konularda çok hır gür çıkıyor. Hemen yanlı test. Çarpıtılmış test bilmem ne. Adam çarpıtsa orda seat değil audi olur. Audinin içindeki izolasyonu görseniz aklınız hayaliniz durur. Arka davlumbazlar içten dıştan cam yünü gibi malzeme ile kaplı. Çıplak kaporta görmek imkansız içten...

Ben geçen senelerde burda ADAC ın yaptığı 130 km/ h deki kabin içi ses verilerini paylaşmıştım. Leon golf ve 1.16 dan iyiydi. Yine iyi çıkmış. Bence de araç sessiz. Hatta çoğu trim sesi kabin sessiz olduğundan kulağa çarpıyor.

Öte yandan 4 halka faktörü var ya... Vag grubu içinde en iyi audi sonra vw sonra skoda en kötü de seat olmak zorunda gibi bir algı var...

Arkasaşımda 2012 3.20 d vardı sattı bi ara dizel dsg leon kiraladı. Malzeme kalitesi onu kesmedi tabi ama benzinli gibi ya diyordu. Motor sesi 3.20 d ye göre çok çok az diyordu. Sonra gitti a3 tdi aldı

Dayımda honda civic var. Özellikle hava yağışlıysa ya cam mı açık nedir diye sürekli bakınıyorum. Öyle bir ses var ki içerde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi junkerss -- 15 Ocak 2016; 23:44:04 >
    |
    |
    baba0392 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1996 Mesaj

Konsantre derken hiç su katilmamis hali diyorsanız, donma derecesine faydasi olmaz, sadece kutu üzerinde kullanima hazir su karışımı yapılmış diye yaziyorsa tamam ama genelde motorada ve camsuyu olarak kullanilan sivilara su katılır direk saf antifriz kullanilmaz, faydadan çok zararı olur.

|
    |
    _Maxy_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sorma abi insanlar psikoz halinde forumda herhangi bir yapıcı tartışma ortamı malesef kurulamıyor. Önyargılar, kesin hükümler duvar gibi sarmış beyinleri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

VW CC 1.4 TSI 160 HP DSG / Şeker Beyazı / 17' Phoenix
  • Yüzbaşı
    261 Mesaj
    iyi geceler dostlar.. 2012 1.4 tsi copa plus paketli aracıma kadran selamlama oluyor mu?
    |
    |
    Opel Corsa 1.2 Twinport (2006) - - - Peugeot 308 1.6 VTI Premimum (2009) - - - Seat Leon MK2 1.4 TSI Copa Plus (2012) - - - Seat Leon MK3 1.2 TSI Style (2013) - - - VW Golf 7 1.4 TSI 122 HP HIGHLINE BEYAZ (2014) - Bixenon, Led Stop, 5,8 Inch Multimedya.
  • Yarbay
    3491 Mesaj

Bayağıdır aklımdaydı, az önce spordan gelirken otoparkın ışıkları sönüktü. Led sisleri videoya alayım dedim.
    Note 5 ile çekildi. Meret güzel çekmiş. Zifiri karanlık olmasına rağmen karıncalanma vs. olmamış.

Led sisler de gerçekten çok iyi oldu.
    Led sisler selektöre bağlı.

Kısalarla sisleri yakınca ışık parlaklığı %150 civarı artıyor. 1.5 kat çok iyi değer. Seat Full Led diye bizi kandırıyor

Sağa sola dönüşlerde yahut sinyal verince dağı taşı aydınlatması harika. Renk tonu 6000K olduğu için mavimsi değil. Bembeyaz.

|
    |

HızlıCevap
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
haberler
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.