Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (1493. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
57.708
Cevap
368
Favori
2.583.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14911492149314941495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Genelde analog daha Geriden geliyor. Fazla değil ama. En fazla 1-2 km.
    Sonra beraber sabit gidiyorlar.
    GPS sapması çoğu araçta bildiğim kadarıyla var. Önemli olan 17 ile 16 arasında çok fark olmaması.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecen yil Leon icin 6000 tl sene sonu i dirimi yapilmis bu yil yapilir mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: haberturk

Gecen yil Leon icin 6000 tl sene sonu i dirimi yapilmis bu yil yapilir mi acaba?

çok iyi bir indirim olmuş geçen sene. o Zaman hazır ekime kadar beklenmiş sene sonunu beklemekte fayda var.

• Arkadaşlar bayramınız kutlu olsun, benim sorum olacak, 2014 1.2 tsi manuelim var. Kontağı kapatırken ön cam silecekleri ufak bir hareket yapıyor, acaba sizin aracınızda da var mı? Daha önce sorulduysa kusura bakmayın bulamadım. 😡

• dilay02 D kullanıcısına yanıt
    Normal bir durum. Kontak kapatınca ve siz marş yapıp harekete geçince hafif oynarlar. Sürüşe geçince kaputun içine doğru saklanır; aerodinamiklik ve rüzgar sesini önlemek için. Öte yandan fitil sürekli aynı pozisyonda durmasın diye park halinde ve sürüşte yattığı yönü değiştirmek de amaçlanmış

• Bir konuda daha aydınlanmış oldum,eyvallah kemal hocam seat in sana maaş bağlaması lazım.

• Cevabınız için tşk ederim.

• Rica ederim siz sağ olun

• quote:

Orijinalden alıntı: integral_24

http://www.yorgoderki.com/2015/09/volkswagen-skandalinin-turkiye-ayagi-daha-karisik/

neler dönüyor hala bi açıklama yok.

Tipik alışık olunan mevcut sorunlar, sonuçta birşey olsada herşey teğet geçecektir...
  • quote:

http://www.yorgoderki.com/2015/09/volkswagen-skandalinin-turkiye-ayagi-daha-karisik/

neler dönüyor hala bi açıklama yok.

daha neler var böyle ama anlatmakla bitmez....kendin çalar kendin oynarsan böyle olur... tamam bu alman. disiplinli vs ama normu tüv belirler arabayı vw yaparsa bundan şüpheleneceksin. bizim ülkede değişen bir şey yok. magirus minibüsler hala yollarda...

vw kapansın golf 60 lirayken 70 lira olur. kaliteli mal ya sonuçta. yeni üretimi de yok. kapısı filan tok.

• Bu da harika seat işçiliği mi yoksa seat erya nın halt etmesi mi bilemediğim kopan düğmem!!!

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tmac61 -- 27 Eylül 2015; 23:44:26 >
  • bana kalırsa vw emisyon olayı bir şekilde tatlıya bağlanır. hele bu sıkıntı bizde olsaydı konu şans eseri bilmem kaç senesinin bilmem kaç haftasında üretilen bilmem ne parçasının olduğu motorlarda sıkıntı olmasına bağlanır. 5000-10000 araç geri çağrılır olay kapanırdı. işin içinde başka firmaların (alman) olduğu da söyleniyor. o kadar dallanıp budaklanacak işi almanya istemez dolayısı ile avrupa da istemez. ha amerika almanyanın başını çektiği avrupa birliğine kafayı taktıysa onu bilmem ancak ben avrupada ciddi sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Tabi ki bilerek yapılmış bir üç kağıt var sorumlularda cezasını çekmeli ancak bu cezanın faturası yine bize kesilmez umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tmac61

Bu da harika seat işçiliği mi yoksa seat erya nın halt etmesi mi bilemediğim kopan düğmem!!!

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

Bende iç aydınlatmaya led yaparken kırdım aynı düğmeye yenisi komple değişiyor 230 lira fiyat verdi servis Bilginize ben degistirtmedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracım Allah'a şükür bugün sonunda gemiden indi. Aracın bayiye gitmesi, plaka işlemleri vs kaç gün sürüyor? Bu hafta içi sizce teslim alabilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenk_fb

Aracım Allah'a şükür bugün sonunda gemiden indi. Aracın bayiye gitmesi, plaka işlemleri vs kaç gün sürüyor? Bu hafta içi sizce teslim alabilir miyim?

Hadi gözünüz aydın. Aracı teslim aldıktan sonra ilk izlenimlerinizi bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanka

quote:

Aracım Allah'a şükür bugün sonunda gemiden indi. Aracın bayiye gitmesi, plaka işlemleri vs kaç gün sürüyor? Bu hafta içi sizce teslim alabilir miyim?

Allah razı olsun. 5 aydır bekliyorum dile kolay

Bir alayım izlenimlerimi ve fotolarını paylaşacağım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozanka

quote:

Allah razı olsun. 5 aydır bekliyorum dile kolay

Bir alayım izlenimlerimi ve fotolarını paylaşacağım.

Darısı bizim başımıza.
    Bizim araçta hayırlısıyla kasım'ın ilk haftası gelirse çok iyi olacak :)

• quote:

Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin hocam bu hafta içi perşembe yada buyuk ihtimal cuma günü alırsın diye tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi integral_24 -- 28 Eylül 2015; 11:50:03 >
  • quote:

quote:

Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin hocam bu hafta içi perşembe yada buyuk ihtimal cuma günü alırsın diye tahmin ediyorum.

Amin cümlemize inşallah.

Bana bu hafta olmaz gibi geliyor ama İnşallah dediğiniz gibi bu hafta içi alırım. Yakın zamanda alan arkadaşlar var ise onlardaki süreci paylaşırlarsa çok sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 14911492149314941495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.