Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (1388. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
57.711
Cevap
368
Favori
2.584.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13861387138813891390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: firozat

Olmayacak üsluplar, tehtidvari konuşmalar. Şu forum ortamına yakışmıyor arkadaşlar..

Haklısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam benim anlamadığım ramazanda ve öncesinde 400-500 tl indirim alana iyi falan diyodunuz. Benim araç da dsg advanced 600 tl indirim alabildim. Sizce düşük mü indirim?

• DogrucuMustafa kullanıcısına yanıt
    Senin isteğin üzerine senden servis ile alakalı istediğim ispat mesajlarını ve akabinde yaşanan tartışma ile alakalı mesajlarımı sildim..
    Öfke yada tehtit ile birbirimizi anlamamız yada birbirimizi anlatabilmemizin imkanı yok.
    umarım özelde konuştuģumuz uslübü forumun genelindeki diyaloglarımıza da yansıtarak daha seviyeli ve daha elit bir forum ortamı oluştururuz.
    Burdan forumda bulunan ve d.mustafa ile yaşadığımız ve son bulduğuna inandıgım tartışma ile alakalı rahatsız olan herkesten tek tek özür diliyorum..
    iyi geceler ve iyi sabahlar..

• ynscnn Y kullanıcısına yanıt
    Telefonda aldıysanız normal bir indirim. Lakin bayide yüzyüze yapılan bir pazarlık neticesinde alınan bir indirim ise çok düşük bir indirim. 2015 yilının 2. Çeyreğindeyiz. Dolar ve euro bu şekilde düserken minimum 2000 tl indirim alınması gerektiğini düşünüyorum.

• Şöyle söyliyim aracı 2,5 ay önce sipariş verdik ve pazarlığı da o zaman yapmıştık. Şimdi o pazarlığın üstüne bişey yapmaya çalışsam etik olur mu kabul ederler mi acaba

• Uygulamasını yapan arkadaş golf formundan.baya açıklamış nasıl yapılacağını.
    anladığim kadarı ile sıcak havada ve güneş altında yapmak çok sakıncalı. Yine aynı şkilde yoğun kullanmamak ve kullanım aşamasında kirli değil ama kullanılmış bezlerle uygulama yapmak daha olumlu sonuçlar veriyor. Bakalım nasiol ürününü kullanacaģım galiba.

Sipariş verdiginiz ilde başka bir bayii var ise bi pazarlık yapın. Daha iyi bir fiyat alırsanız önceki bayideki kaporanızın tamamını geri almayı deneyin. İşler yolunda giderse daha uygun bir fiyata araç alabilirsiniz.
    pazarlıkta ne sipariş verdiniz. Ve pazarlık sonu kaça mâl oldu araç?

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Tartışmalar bitti de arada mesajını şimdi gördüm. Kusura bakma.
    Torsiyonun seat teknolojisi olmadıgını ikimizde biliyoruz. Kaldıki artıları ve eksileri olan bir sistem.
    75bine led yok deyince meraktan girdim araç oluşturucuya.
    308 leonun içinden geçer demişsin. Tasarım olarak mı motor şanzıman olarak mı yada neyi kısas alarak bunu dedin bilmiyorum.
    Ben ne leona ne 308 e 75 bin para vermem. Ben alırken gayet mantıklı ve makul idi fiyatlar. Şuan ötv artışı ve anlayamadığım fiyat politikaları c sinıfını d sınıfına dayadı neredeyse yeni bir segment çikaracaklar adını Ç segmenti koyacaklar.
    Torsiyona 75bin bermem demeyelim ama C sınıfı Hatchback bir araca 75 bin vermem ama 308e 85bin hiç vermem. İnan yarını olan bir araç yada proje değil.
    Dediğim gibi 2000 ile 2004 arası tam dolu D segmenti daha cazip. Temiz kullanılmış ve birde denk gelmiş ise Az paraya daha lüks bir araca binmek daha mantıklı geliyor artık bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-32CD2DF4A -- 20 Temmuz 2015; 3:29:35 >

• Aracı 2,5 aydır bekliyorum 10-15 günü kaldı. Tekrar başka bi bayiden sipariş versem en az kafadan 1 ay. Araç bilgilerini söyliyim 2,5 ay önceki 1.2 tsi dsg 56.900 tl idi. 7.400 tl de opsiyon almıştım. Bu fiyata 600 tl indirim yapmışlardı. Daha sonra araç fiyatı oldu 60.400 tl. Değişen bi güzel şey advanced pamet oldu opsiyonlar bana 900 tl ucuza gelmiş oldu.

56.900 + 7.400opsiyon - 600 indirim = 63,700 iken
    60.400 + 7.400 oldu anladigim kadari ile.
    Yani şuan cebinden çıkacak para 67.800 doğrumu anladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-32CD2DF4A -- 20 Temmuz 2015; 3:36:25 >
  • Hayır. Ben o günün mazisini anlatmak için yazmıştım. Biraz kafa karıştırıcıydı. Şimdiki liste fiyatı 60.400 tl + advanced paket 6.500 tl - 600 tl indirim = 66.300 tl. Aracın şu anki bana geliş fiyatı

Daha iyi bir fiyat alacağina eminim..
    advan.paket dedikleri ekrar büyümesi ve usb nin torpidodan çıkması beygir değişimi felan yanlış hatırlamıyorsam.
    Dediğim gibi dolar ve euro bu kadar düşukken en az 1000 tl daha indirim alabilirsin.
    biz çok çok uygun almışız araçlarımızı zamanında..
    1.6 dsg led full paket 17 jant cam tavan leonlar 66 ya satıldığı zmanlar leon çook cazipti. Ama şuan o cazibe yok. Ben yıl sonuna kadar ötv indirimi bekliyorum. Eğer çok acelen yoksa yıl sonunu bekle derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-32CD2DF4A -- 20 Temmuz 2015; 3:50:17 >
  • Tamam

O fiyata 600 lira indirim çok az.bana 550 lira indirim yaptilar araci almaya gittigim gun 250 daha indirttim.800 lira indirim oldu

• leoncucan L kullanıcısına yanıt
    Peki siz aracı kaça aldınız?

1.2 tsi manuel alcantra doseme ve 17 jant ile 51750ye aldim liste fiyati 52550 idi nisan ayinda.

66.000 tl ye bağlayayım mı sizce yoksa daha da zorliyim mi?

Liste fiyati ne kadardi size pazarlikla ne fiyat verdiler?

O zamanlar liste fiyatı 56.900 tl idi. 1.2 tsi dsg

Opsiyonları o zaman teker teker almıştım 7.400 tl tutmuştu.

Şimdi paket yaptılar opsiyonları 6.500 tl oldu.

Yanilmiyorsam liste fiyati 66900 lira.size 600 lira indirip 66300 dediler.66ya almaya calisin.ayrica bagaj havuzu gibi hediye mutlaka isteyin.ben park sensoru hediye aldim orjinal olmasada iş goruyor.kendim taktirsam 100 lira en az.

• 
Sayfa: önceki 13861387138813891390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.