Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (1386. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
57.711
Cevap
368
Favori
2.584.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13841385138613871388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3 kişiye birlik olup cevap veremeyince tek başımıza uyumsuz lanse ediliyoruz maalesef.. varsın uyumsuz desinler. Ben leonu satalı çok oldu ama gereksiz eleştirenlere cevap vermekten kaçinmıyorum..

Nasiol zr53 diye bir üründen bahsediyorlar. Kullanıcı yorumları baya olumlu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MuratAltun kullanıcısına yanıt
    bana kardeş demeyi de bırak hatta mümkünse mesajlarıma cevap bile yazma..
    zira seviyene inmek bir hayli yorucu..

• DogrucuMustafa kullanıcısına yanıt
    Hangi arabanın konuşlmasını istiyorsun LEON forumunda??
    bir konu başlığı aç adı da şu olsun
    "SERVISE GİTMEDEN SERVİSLE TELEFONDA RÜYAMDA BİLGİSAYAR BAŞINDA YAŞADIGIM SORUNLAR"...
    Sonra o konu başlığına yaşadıklarını, gidersen yaşamaktan korktuğun henüz yaşanmamış sorunlarını, gece rüyanda gördüklerini, başka servislerde yaşanan ve eğer gidersen senjn de yaşamaya korktugun şeyleri yaz.. bize de mesaj at konuyu açtım diye arada bi gelip hayal gücünün sınırlarına bakalım..

• wallaha bıktım bi susun artık yaw

• volkswagen fanlarına gelsin
    http://forum.vwturk.com/showthread.php?t=93215

• vampirelf kullanıcısına yanıt
    Haklısınız

Ben iki senedir nxt 2.0 kullanıyorum. Gectigimiz uygulamada bitirdim. Fk1000p alacagım. Daha iyi urunler de onerdiler ama fk denemek istiyorum. Beyaz arac icin baya iyi diyorlar.

Siz nerden aldınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: Geh

3 kişiye birlik olup cevap veremeyince tek başımıza uyumsuz lanse ediliyoruz maalesef.. varsın uyumsuz desinler. Ben leonu satalı çok oldu ama gereksiz eleştirenlere cevap vermekten kaçinmıyorum..

Nasiol zr53 diye bir üründen bahsediyorlar. Kullanıcı yorumları baya olumlu..

Nano urunleri uygulamadan once dip bucak temizlik sart. Yuzeyde hic bir sey olmaması gerekiyor. Ve sonrasında korumak icin ph ı uygun sampuanla yıkamak gerekiyor.

Kısaca yapımı da bakımı da zor

• quote:

Orijinalden alıntı: vampirelf

volkswagen fanlarına gelsin
    http://forum.vwturk.com/showthread.php?t=93215

Yani malum firma sikayetleri,

Leonlarimizdan memnunuz

Mustehaksiniz zihniyetine fanboyluk yapmıyoruz

Dogus esnaf... bir yere kadar mudahale eder ve en fazla aracı olur.

Vw almanya ve seat ispanya ile direk gorusmus biri olarak konusuyorum. Cok tok ve net bir tavırları var. Hata bizde degil demeyi %99 oranında tercih ediyorlar. Adamlar tuv turk un baglı oldugu ana kurulus olan tuvsud un agır kusur tablosundaki "far icinde nem" maddesini es gecip far bugusuna normal dedi ya...

Ve bu paylastıgınız konudaki gibi sorun olarak gormedigimiz icin cozum uretmeyi dusunmuyoruz gibi bir cevap almıstım ben.

• ben sanalpazardan aldım bölünmüş şekilde.önce cilalı şampuan sonra wax.beyazda kendini belli etmesede kaputa bakınca gökyüzü gözüküyor..
    bu arada pederin 2012 astraya sürdük araç matlasmistı şimdi cam gibi..
    tavsiye ederim.iyi bir fiber bez şart ama.

Aynen ben de sanal pazarda gordum bolunmus sekilde mevcut ordan alacagım

Bu da meguiars nxt 2.0
    SEAT LEON MK3/5F ANA KONUSEAT LEON MK3/5F ANA KONU

Fotograflar 10 mb civarı oldugu icin yuklerken sorun cıkardı o yuzden kaliteyi dusurmek zorunda kaldım:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Leon -- 19 Temmuz 2015; 20:53:31 >

• sen bi finish kare wax yapsan bu meguars la yıkasan 5 ay gıcır gezersin hemde boyan az cok korunur.

• quote:

Orijinalden alıntı: vampirelf

sen bi finish kare wax yapsan bu meguars la yıkasan 5 ay gıcır gezersin hemde boyan az cok korunur.

Aldıgımdan beri meguiars sampuan, meguiars eldiven ile kendim yıkıyorum. 2 ayda bir nxt yi yeniliyorum. Arada yıkama sonrası hızlı cila ve aracın icine ultimate protectant uyguluyorum.

Boya korumayı sık yenileyince boyanın uzerinde kir pis yapısıp kalamıyor. 2 yasına geldi nerdeyse. Temiz duruyor.

Fk1000p katı wax oldugu icin bile daha iyi olacagını dusunuyorum. Bakalım

• Exxcrea kullanıcısına yanıt
    120 km hizda cam tavan niye aciyorun zorun ne ?

Ben sapkayi bile kaldirmam kolay kolay

Benim fiyat aldigim zaman ramazan basiydi
    İstanbul bayraktar otodan almistim simdi durum nedir bilmiyorum ama acayip tutarsiz fiyatlar var pejo bayilerinde

• quote:

Orijinalden alıntı: leoncucan

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Orijinalden alıntı: 06KPR81

Koyumden simdi geldim paylasayim dedim.

BEN LAFA DEGIL ICRAATA BAKARIM.

10.000-tl fazla verip iyiki dizel almamisim.
    videoda 3 deger var ucude harika.
    YouTube'da "Seat Leon 1.2 TSI DSG yakit tuketimi 110 bg" videosunu izleyin
    https://youtu.be/Qm955UezgbI

Kendini kandirma arkadasim 77 km ortama hizda ne yakacakti ?

Bak bayram trafigi 175 km yolu 4 kisi agzina kadar dolu bagaj ve surekli acik leonla geldik
    Tam 5 saat sürdü
    Saattede 35 km yol yapmisiz

5.5 yakti senin araba olsa 10'dan asagi yakmaz

Ayni sekilde 1.6 tdi 4.4.5 yakar max
    SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

Gerçekten abartiyosun.
    1.2 tsi.manuel
    5.5 saatte - 205 km yol gitmisim - ort.hiz 38 -
    ort.yakit 6.5 litre benim verim.ve bu rodajdan once ilk 1000 km icinde olan veri. Tamam dizel aracin tsi den az yakiyorda 10 litrede asagi yakmazda nedir sadece karsindakini aşagilamak oluyor.
    manuel vites kullananlar hakkindada aşagilayaci konusuyorsun. Herkesin bir butcesi var kimisi parasi yeter dizel dsg alir.kimiside(benim gibi)
    1.2 tsi manuel alir.param olsaydi dizel dsg yada fr alirdim.bilgilendirme yardimci olmanin disinda kucuk dusurucu yorumlarindan dolayi eksileniyorsun bence.

5.5 saatde 200 km yol gittin ortalama hiz 38 araba 6.5 yakti oylemi ?

Tuketim resimi varmi ?
    1.2 tsi ibiza 1.4 tsi golf dsg sahibiyim yavas gel biraz istersen

• quote:

Orijinalden alıntı: junkerss

Sen benim yazdıklarımı okumadan aklındakini soyluyorsun. Cunku yazdıgın mesajlarda hep benim bir onceki mesajımda zaten cevabı verilmis seyler var. 2014 de 308 vardı degil mi? Leona da 308 e de aynı oranda zam geldi. Alsaydın.

Ayrıca sana dibimde peugeot bayisi var aracı inceledim dedim. Usenmedim manuel arabama bindim gittim resmini cektim geldim. Sen bana diyorsun ki test etmeden konusma.

Allah askına cevap verme artık

Maserati jaguar asigi hatta hastasi biriyim
    Onlarin bile cam tavani acilmazsa gozunde pul kadar degeri yok
    Cam tavan acilacak yoksa olmasin ben istemem
    Vw cc'yi almama sebebim cam tavandir acilmiyor

Benim icin cok onemli sunroof onun icin 308 almadim yoksa leonun icinden gecer

• senin ibizanin şehir içi fabrika verisi 7 ve golfün 7.7 lt. leonun ise 5.9 lt. bağlantıyı kuramadım.. leon az yakıyor ben bizzat görüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guenar

quote:

Orijinalden alıntı: Sk8ter_Boi

quote:

Orijinalden alıntı: Guenar

arabayi aldiktan sonra arastiran ilk mal benim galiba :D neyse gencler ben leon apollo mavi 1.2 tsi dsg led paket aldim 68.300 yapabildim bin tl indirim alabildim. 17 inch keske taktirsaydim diyorum ona pisman oldum ama bayideki satici arkadasimdi sakin alma diyip durdu neyse su an 2 gun oldu alali yakit makit bisey sormayin arabayi daha 10 dk kullandim sadece

Olur da yakit tuketimi degeri paylasirsan ki bu 1.2 tsi icin geçerli, direk eksiyi basacaklar. 4.5-5lt bile yazsan o eksi alir. Bu forumda böyle bir sey var anlamadim gitti.

Hocam ben forumlarda cok takilan biri degilim o yuzden eksi falan ne bilmiyorum umrumda degil kisacasi. 1 ay sonra degerleri paylasicagim. Fotosunu ceker koyarim ancak yakit tuketimim asiri olmayacaktir gunde 60 km yol yapiyorum bunun 40 i havaalani yolu. 20sinin sadece 4 5 kmsi kotu yogun trafikte... yani yakit degerlerimin 7 olmasi mumkun olmayacaktir. Ben Honda manuel vtecle bile 5.8 yakit ortalamasina ulastim ve vtec deli gibi yiyen bir sey normalde. kisacasi sehir ici olmasina ragmen genis seritli yollar dolayisiyla (ankara) biraz daha az yakacagini dusunuyorum

Araba bu arada apollo mavi 1.2 dsg sunrooflu ve led paketli jantlari degistirmedim. bakalim hayirlisi :D

Hocam hayirli olsun bende her sabah saraykoyden kizilay yapiyorum karsilasiriz belki.
    o degil ben alalo 1 ay oldu yeminle ankarada almadan bi 15 gun araci bekledim arkadaslar alma falan dediler leon bak piyasada yok dediler.
    uzerinden 1 ay gecti ciddi soyluyorum acayip artis var leon ankarada.
    ELE AYAGA DUSTU

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: leoncucan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 06KPR81

Koyumden simdi geldim paylasayim dedim.

BEN LAFA DEGIL ICRAATA BAKARIM.

10.000-tl fazla verip iyiki dizel almamisim.
    videoda 3 deger var ucude harika.
    YouTube'da "Seat Leon 1.2 TSI DSG yakit tuketimi 110 bg" videosunu izleyin
    https://youtu.be/Qm955UezgbI

Kendini kandirma arkadasim 77 km ortama hizda ne yakacakti ?

Bak bayram trafigi 175 km yolu 4 kisi agzina kadar dolu bagaj ve surekli acik leonla geldik
    Tam 5 saat sürdü
    Saattede 35 km yol yapmisiz

5.5 yakti senin araba olsa 10'dan asagi yakmaz

Ayni sekilde 1.6 tdi 4.4.5 yakar max
    SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

Gerçekten abartiyosun.
    1.2 tsi.manuel
    5.5 saatte - 205 km yol gitmisim - ort.hiz 38 -
    ort.yakit 6.5 litre benim verim.ve bu rodajdan once ilk 1000 km icinde olan veri. Tamam dizel aracin tsi den az yakiyorda 10 litrede asagi yakmazda nedir sadece karsindakini aşagilamak oluyor.
    manuel vites kullananlar hakkindada aşagilayaci konusuyorsun. Herkesin bir butcesi var kimisi parasi yeter dizel dsg alir.kimiside(benim gibi)
    1.2 tsi manuel alir.param olsaydi dizel dsg yada fr alirdim.bilgilendirme yardimci olmanin disinda kucuk dusurucu yorumlarindan dolayi eksileniyorsun bence.

5.5 saatde 200 km yol gittin ortalama hiz 38 araba 6.5 yakti oylemi ?

Tuketim resimi varmi ?
    1.2 tsi ibiza 1.4 tsi golf dsg sahibiyim yavas gel biraz istersen

Bekle gelecem foto atma imkanim yok simdi.

• 
Sayfa: önceki 13841385138613871388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.