Şimdi Ara

SEAT LEON HAKKINDA FİKİRLERİNİZE İHTİYACIM VAR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    bahsettiğim araç, şunun gibi bir şey:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2008-focus-1.6-tdci-collection-st-gorunumlu-140886304/detay .
    şu da olabilir, çakma xenonlar dışında:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-st-gorunumlu-dizel-bakimlari-duzenli-yapilmis-141593866/detay .

daha iyi sürüş zevki veren bir araç bulamazsınız, benzer şartlarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Umut T.

bahsettiğim araç, şunun gibi bir şey:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2008-focus-1.6-tdci-collection-st-gorunumlu-140886304/detay .
    şu da olabilir, çakma xenonlar dışında:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-st-gorunumlu-dizel-bakimlari-duzenli-yapilmis-141593866/detay .

daha iyi sürüş zevki veren bir araç bulamazsınız, benzer şartlarda.

Hocam benim fikrim focusun bu kasasinin guzel olmadigi yonunde ben begenmiyorum bu kasayi acikcasi

• quote:

Orijinalden alıntı: Amadeus_M

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Herkese merhaba 2007-2010 model arası seat leon düşünüyorum fakat araç hakkında pek fazla bilgim yok biraz araştırma yaptım fakat sizinde görüşlerinize ihtiyacım var + ları ve - leriyle yardımcı olursanız çok sevinirim iyi forumlar..

2010 model makyajlı kasa alın derim

Hangi motoru düşünüyorsunuz ?

Kafanıza takılan birşey varsa memnuniyet ile cevap veririm

Hocam 1.4 tfsi motor dusunuyorum siz ne onerirsiniz acikcasi cok anlamiyorum arabadan

Yapacaginiz km gore degisir bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Amadeus_M kullanıcısına yanıt
    güzellik ön plandaysa, leon harika bir seçim olacaktır ama focus'a da haksızlık etmeyelim şimdi.

yalnız leon araştırırken, çin işi merceklileri es geçin derim. sırf o dandik farlar için de fiyatı arttırıyorlar çünkü. değmez, paranıza yazık olur.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Herkese merhaba 2007-2010 model arası seat leon düşünüyorum fakat araç hakkında pek fazla bilgim yok biraz araştırma yaptım fakat sizinde görüşlerinize ihtiyacım var + ları ve - leriyle yardımcı olursanız çok sevinirim iyi forumlar..

Hocam 1.4 tfsi motor dusunuyorum siz ne onerirsiniz acikcasi cok anlamiyorum arabadan

Cok km yapicagimi sanmiyorum hafta ici geceleri cikarim haftasonu kullanirim genellikle

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Cok km yapicagimi sanmiyorum hafta ici geceleri cikarim haftasonu kullanirim genellikle

Leon fr al o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

güzellik ön plandaysa, leon harika bir seçim olacaktır ama focus'a da haksızlık etmeyelim şimdi.

yalnız leon araştırırken, çin işi merceklileri es geçin derim. sırf o dandik farlar için de fiyatı arttırıyorlar çünkü. değmez, paranıza yazık olur.

Soyle soyliyeyim adam bana gelip cin isi mercegi orjinal dese arasinda ne fark var anlamam ancak servise goturup kontrol ettirecegim ve bu isin ehli bir insanla gitmeyi dusunuyorum diger turlu perte cikmis arabayi verirler bana anlamam bile :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amadeus_M -- 1 Kasım 2013; 19:51:49 >
    aman dikkat.

şu şekildeki farlardan uzak durun diyorum. para verdiğinize değmez gerçekten. jantlı, yaylı bir araç önceliğiniz olsun, tampon, led stop vs. şansınıza kalmış.

edit: bu farların mercekleri, çin işi kötü merceklerdir. kaliteli mercek ile arasında farklar belirgindir. kesilme çizgisi vs. hemen hemen hiçbir konuda başarılı değillerdir.

SEAT LEON HAKKINDA FİKİRLERİNİZE İHTİYACIM VAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umut T. -- 1 Kasım 2013; 19:54:23 >

• quote:

aman dikkat.

şu şekildeki farlardan uzak durun diyorum. para verdiğinize değmez gerçekten. jantlı, yaylı bir araç önceliğiniz olsun, tampon, led stop vs. şansınıza kalmış.

edit: bu farların mercekleri, çin işi kötü merceklerdir. kaliteli mercek ile arasında farklar belirgindir. kesilme çizgisi vs. hemen hemen hiçbir konuda başarılı değillerdir.

SEAT LEON HAKKINDA FİKİRLERİNİZE İHTİYACIM VAR

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-ben-bir-benzerini-daha-goremedim-sadece-golgesini-gordum-140534615/detay eger aklima yatan beyaz renk bulamazsak bu araca yonelicez hocam sence nasil

uygulamaların nasıl yapıldığına göre değişebilir aracın şansı ama en önemlisi, sahibinin araca nasıl davrandığı. modifiye ettiği gibi kullandıysa uzak durun ama modifiye edip bir de özenle bindiyse olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.