Şimdi Ara

SEAT LEON HAKKINDA FİKİRLERİNİZE İHTİYACIM VAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhaba 2007-2010 model arası seat leon düşünüyorum fakat araç hakkında pek fazla bilgim yok biraz araştırma yaptım fakat sizinde görüşlerinize ihtiyacım var + ları ve - leriyle yardımcı olursanız çok sevinirim iyi forumlar..

• Up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amadeus_M

Herkese merhaba 2007-2010 model arası seat leon düşünüyorum fakat araç hakkında pek fazla bilgim yok biraz araştırma yaptım fakat sizinde görüşlerinize ihtiyacım var + ları ve - leriyle yardımcı olursanız çok sevinirim iyi forumlar..

2010 model makyajlı kasa alın derim

Hangi motoru düşünüyorsunuz ?

Kafanıza takılan birşey varsa memnuniyet ile cevap veririm
  • Makyajsiz kasa 2006 model 1.6 stylance 2.0 tdi stylance modellerini kullandim. Bende yardimci olabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlginiz icin tesekkur ederim biraz aciyim konuyu 21 yasindayim kendi birikimimle 19 bin kusur param var babamin yardimiyla 30 35 e tamamlariz diye dusunuyorum spor guzel bi aracim olsun istiyorum ama cok anlamiyorum motordan arabadan sizin fikirleriniz cok onemli o yuzden cok sorun cikarmayan şık icine bindigimde mutlu inebilecegim bir aracim olsun istiyorum biraz arastirdim leon 1.4 tfsi iyi gibi siz ne onerirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amadeus_M -- 1 Kasım 2013; 18:32:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Herkese merhaba 2007-2010 model arası seat leon düşünüyorum fakat araç hakkında pek fazla bilgim yok biraz araştırma yaptım fakat sizinde görüşlerinize ihtiyacım var + ları ve - leriyle yardımcı olursanız çok sevinirim iyi forumlar..

2010 model makyajlı kasa alın derim

Hangi motoru düşünüyorsunuz ?

Kafanıza takılan birşey varsa memnuniyet ile cevap veririm

Hocam 1.4 tfsi motor dusunuyorum siz ne onerirsiniz acikcasi cok anlamiyorum arabadan

• quote:

İlginiz icin tesekkur ederim biraz aciyim konuyu 21 yasindayim kendi birikimimle 19 bin kusur param var babamin yardimiyla 30 35 e tamamlariz diye dusunuyorum spor guzel bi aracim olsun istiyorum ama cok anlamiyorum motordan arabadan sizin fikirleriniz cok onemli o yuzden cok sorun cikarmayan şık icine bindigimde mutlu inebilecegim bir aracim olsun istiyorum biraz arastirdim leon 1.4 tfsi iyi gibi siz ne onerirsiniz

Mitsubishi Lancer 1,6 invite 2011 bulabilirsin o paralara en güzel tercihtir bence,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aylık/yıllık ne kadar yol yapıyorsunuz? belki dizel veya lpg'li de tavsiye edebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevket861

quote:

İlginiz icin tesekkur ederim biraz aciyim konuyu 21 yasindayim kendi birikimimle 19 bin kusur param var babamin yardimiyla 30 35 e tamamlariz diye dusunuyorum spor guzel bi aracim olsun istiyorum ama cok anlamiyorum motordan arabadan sizin fikirleriniz cok onemli o yuzden cok sorun cikarmayan şık icine bindigimde mutlu inebilecegim bir aracim olsun istiyorum biraz arastirdim leon 1.4 tfsi iyi gibi siz ne onerirsiniz

Mitsubishi Lancer 1,6 invite 2011 bulabilirsin o paralara en güzel tercihtir bence,

Lancer guzel araba ancak bir leon degil benim gozumde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amadeus_M -- 1 Kasım 2013; 18:44:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut T.

aylık/yıllık ne kadar yol yapıyorsunuz? belki dizel veya lpg'li de tavsiye edebilirim.

Hocam oyle cok yol yapmam sehir ici geceleri ve hafta sonlari gezerim genellikle
  • quote:

quote:

quote:

Zevkinize saygı duyuyorum .
    Fakat Lancer leondan daha geniş , bagajı geniş , donanımı fazla , daha sportif , daha konforlu bir araç
    ayrıca tüketimi daha az ve lpg takılabiliyor.

En azından 2010a kadar olanlardan .
    Pilastik kalitesi ve yol tutuş olarak ise eşitler.

• keyif için alacaksanız, focus derim ben. makyajsız 1.6 tdci ghia, dizel sesi olsa da daha keyiflidir. benzinli ise lpg'ye uyumludur ve otomatik vites ile alınabilir.

30 bin liranın altında makyajsız dizel alırsanız, st modifiye de yapabilirsiniz. (34 BL 446 plakalı araca bakın derim.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umut T. -- 1 Kasım 2013; 18:56:06 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Fakat Lancer leondan daha geniş , bagajı geniş , donanımı fazla , daha sportif , daha konforlu bir araç

Bilgilendirdigin icin tesekkur ederim soyle acikliyayim babamin corollasi var ailecek onu kullaniyoruz yeni araca ben binerim bagaj genisligi ic genisliginin pek onemi yok o yuzden ayrica leonlarada lpg takiliyor diye biliyorum yanlismi

• quote:

keyif için alacaksanız, focus derim ben. makyajsız 1.6 tdci ghia, dizel sesi olsa da daha keyiflidir. benzinli ise lpg'ye uyumludur ve otomatik vites ile alınabilir.

30 bin liranın altında makyajsız dizel alırsanız, st modifiye de yapabilirsiniz. (34 BL 446 plakalı araca bakın derim.)

30 35 bin liraya alinabilicek en mantikli arac focus ancak isinamadim o araca ben bi turlu nedense
  • Amadeus_M kullanıcısına yanıt
    doğrudur. sebebi ne peki? tahmin edeyim: makyajsız kasanın ruhsuz gibi duran tasarımı.
  • quote:

doğrudur. sebebi ne peki? tahmin edeyim: makyajsız kasanın ruhsuz gibi duran tasarımı.

Focuslarin makyajsiz kasasina bakmadim hic aslina bakarsan makyajli kasa alip araci yesile kaplatip cok kollu rs janti ve body kityle beraber bir RS gorunumu verip kullanmakta aklimdan gecmiyor degil ama cok masrafli is henuz 21 yasimdayim ve ailemden destek almadan bunlari yapmam uzun surer leonlarin yapili halini 25 - 30 bine bulmak mumkun 32 bin civari paraya gayet şik bir leon bulunur diye dusunuyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bilgilendirdigin icin tesekkur ederim soyle acikliyayim babamin corollasi var ailecek onu kullaniyoruz yeni araca ben binerim bagaj genisligi ic genisliginin pek onemi yok o yuzden ayrica leonlarada lpg takiliyor diye biliyorum yanlismi

1.6 atmosferik yani hitler motorlu olanlara takılabiliyor.
    tsi olanlara takılmıyor.(takılıyor fakat kitlerim fiyatları 5.000 Tl civarında.)

• Tesekkurler ogrendigim iyi oldu 1..4 tfsi ler cok yakmiyor diye biliyorum dogrumudur peki
  • Bence 30 35 bine 0 km bir arac alin. Hatta hyu.dai gibi 5 sene garanti veren yerlerden alin. Cunku birikimlerinizle aliyorsunuz sorun cikarsa yaptiracak durumunuz yok. Bence 35 senelik araclardan ozellikle sanzuman ve motor sorunlari olan bir aractan ve spor gorunusu yuzunden muhtemelen cani cikarilmis bir arabadan mumkun oldugunca uzak durun. Ozellikle seat butun bu ozellikleri tasidigi icin asla seat bakmayin. Size ve butcenize uygun bir arac degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

Bence 30 35 bine 0 km bir arac alin. Hatta hyu.dai gibi 5 sene garanti veren yerlerden alin. Cunku birikimlerinizle aliyorsunuz sorun cikarsa yaptiracak durumunuz yok. Bence 35 senelik araclardan ozellikle sanzuman ve motor sorunlari olan bir aractan ve spor gorunusu yuzunden muhtemelen cani cikarilmis bir arabadan mumkun oldugunca uzak durun. Ozellikle seat butun bu ozellikleri tasidigi icin asla seat bakmayin. Size ve butcenize uygun bir arac degil

Hocam zor durumda kaldigimda sagolsun babam yanliz birakmaz hicbir sekilde fakat kendi aracimi kendi imkanlarimla almak istiyorum az cok anlamisindir ne demek istedigimi bir sikinti kaza vs. Bir durum oldugunda yaptiririm babama 0 arac icin cok erken diye dusunuyorum 1-2 sene binip saticam zaten
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.