Şimdi Ara

Seat Leon FR ve Style Plus bir üst ÖTV dilimine geçti, fiyatlar yükseldi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
13.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne zaman gittiniz ve ne zaman aldınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

Sunroof 5 bin mi ? opsiyon fiyatları varmı

Golf 7 nin sunroof çıtası 5 k , 5 k ya sunroof verceklerini sanmıyorum.
  • Almanya bizi kıskanıyor ley ley leyyyyy!
  • 2.eldekiler de hemen 280'e çekmiş. E araba zaten vergi dilimini aşmış bayiden 2-3 lira fazlasına alır arabasını alacaksa. Senden niye alsın aynı paraya.
  • Sistem o kadar güzel ki, dolar yükselince, fiyat yükseliyor, fiyat yükselince vergi dilimi yükseliyor, vergi dilimi yükselince ödenecek vergi miktarı yükseliyor.
  • Maşallah. Bas vergiyi bas! Türkiye'de araba kullanmak ihtiyaç değil lükstür bas dibine kadar.
  • vay be almanlar bile bunu dusunmemistir uretenden daha fazla kazanmak anca türkiyede olur o kadar arge fabrika çalışan yok canım ne gerek var üretmeye bas vergiyi oh mis gibi.
  • Şimdi doğru anladım sanırım, kurdaki "hafif" bir dalgalanma nedeniyle (yaklaşık 0.5tl) arabanın fiyatı arttı tamam onu anladık ama vergisi de kur yükseldi diye yükseliyor yani öyle mi? Hem de bir anda 55 bin TL! Yanlış anladıysam düzeltin lütfen.

Sağlığıma zararlı diye Türkiye de haber izlemeyi bırakmıştım. Sanırım doğru karar almışım. Allah yardımcımız olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lee-on! -- 26 Mart 2021; 22:19:47 >
  • ogameci kullanıcısına yanıt
    deveye diken.
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Çay bitti soğuk su var içenmi 🤣
  • Yine vergi artışı gelir ben bekliyorum şahsen millet kan ağlıyor bunlar vergi vergi vergi

• Bu fiyatları görünce Cupra'nın fiyatını düşünemiyorum.

🔥🔥🔥🔥🔥
  • Lan çok değil 1 seçim öncesinde biz bu paralara passat bmw audi merso alıyorduk noldu ülke şaha kalktı bize alt takımları geldi galiba ya acaba yönetimi komple boşaltıp meclisi kapatsak ülke düzelmezmi ki? Merak ettim.
  • durun daha bunlar başlangıç

• Olsun, ben evet diyorum.
  • Ohhhhhh paralar millete gidiyor. Oooohhhhh.
  • algı oyunları... burada yazmıştım. 200~300 aracı belki o kadar bile değil, düşükten satıp reklam yapmaktı amaç. onu da sana bana yedirmezlerdi zaten.
  • Ötv artışı ve yeni vergi gelmeli. TRT payı, toki vergisi gibi. Gayet ucuz ve alınabilir fiyatlar, devlet el atmalı...
  • bu ülkede güzel yaşamak bize haram
  • Yakında bütün C sınıfı üst dilime girer
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.