Şimdi Ara

Yeni Seat Leon MK4 (ANA KONU) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
786
Cevap
45
Favori
115.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir zamanlar F/P ürünü alınabilecek otomobildi.Şimdi ise malesef diğer otomobiller gibi fiyatları uçtu ..!
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Makyaj ya da kasa değişimlerinde maliyeti minimumda tutmak için.

Alıntıları Göster
    Bence alakasi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Makyaj ya da kasa değişimlerinde maliyeti minimumda tutmak için.

Alıntıları Göster
    Kesinlikle

Ekranın yeri ve tipi zaten belli oluyor tablet şeklinde olunca. İç mekanı tasarlarken, güncellemeler yaparken de minimum emek ve zaman, yani para kullanımı oluyor.
  • Bakalim 1.0 dsg kactan girecek piyasaya. Eskiden oldugu gibi f/p araci olacagini sanmiyorum. 4. nesil biraz daha farkli konumlandirilacak gibi.

• severdim görüntüsünü ama bu olmamış, yıl geçtikçe arabaların görüntüleri çok kötü oluyor
  • Efsane mk2 cupra veya fr dan sonra gittikçe artan sıradanlaşma yolunda ilk adım mk3 ve son adım mk4...
    Leon benim yıllarca bindiğim bir araçtı.ÖZellikle mk2 de olan sıradışı dikey silecekler, arka kapı açma kolları,agresif çizgiler ve sıradışı duruş ve tam bağımsız spor süspansiyonlar,içindeki asimetrik çizgiler aracı diğer araçlardan farklı kılıyordu.EN güzeli çok fazla donanımı, en ulaşıbilir şekilde sunuyordu...
    SOn kasa mk4 güzel ama sıradan olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi one man one engine -- 30 Ocak 2020; 1:15:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trexin

Bakalim 1.0 dsg kactan girecek piyasaya. Eskiden oldugu gibi f/p araci olacagini sanmiyorum. 4. nesil biraz daha farkli konumlandirilacak gibi.
    Ne olacagi belli degil ama golfden ucuz olur kesin

• 2013 yılında 49.500TL'ye benzinli bomboş Leon satılırken ilanda görüp bayiye gitmiştim, 1.2Tsı Dsg Cam tavanlı, ledli bir araç için 53.500TL fiyata anlaşmıştım, ardından da gaza gelip almışken dizel olsun diyip Alor mavi renk ile bütün ekstra donanımları ekletip 62.500Tl'ye anlaşmıştım ve kapora vermiştim. Ardından 1 ay geçmemesine rağmen 5 bin tl gibi zam gelmişti bu yüzden vazgeçmiştim. Hatta foruma da yazmıştım bu süreci.

Şimdi araba yenileniyor, muhtemelen 200K civarına fiyat verecekler. Farka bakar mısınız? İstediği kadar yenilensin ülkemiz için her yenilenen araç 30k fark demek, bu da keyif kaçırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elensar77 -- 30 Ocak 2020; 10:48:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elensar77

2013 yılında 49.500TL'ye benzinli bomboş Leon satılırken ilanda görüp bayiye gitmiştim, 1.2Tsı Dsg Cam tavanlı, ledli bir araç için 53.500TL fiyata anlaşmıştım, ardından da gaza gelip almışken dizel olsun diyip Alor mavi renk ile bütün ekstra donanımları ekletip 62.500Tl'ye anlaşmıştım ve kapora vermiştim. Ardından 1 ay geçmemesine rağmen 5 bin tl gibi zam gelmişti bu yüzden vazgeçmiştim. Hatta foruma da yazmıştım bu süreci.

Şimdi araba yenileniyor, muhtemelen 200K civarına fiyat verecekler. Farka bakar mısınız? İstediği kadar yenilensin ülkemiz için her yenilenen araç 30k fark demek, bu da keyif kaçırıyor.
    Türk lirası öldü başımız sağ olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elensar77

2013 yılında 49.500TL'ye benzinli bomboş Leon satılırken ilanda görüp bayiye gitmiştim, 1.2Tsı Dsg Cam tavanlı, ledli bir araç için 53.500TL fiyata anlaşmıştım, ardından da gaza gelip almışken dizel olsun diyip Alor mavi renk ile bütün ekstra donanımları ekletip 62.500Tl'ye anlaşmıştım ve kapora vermiştim. Ardından 1 ay geçmemesine rağmen 5 bin tl gibi zam gelmişti bu yüzden vazgeçmiştim. Hatta foruma da yazmıştım bu süreci.

rakamlara bak hocam

• Yeni leon ne zaman yollarda ?
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    Kalıp la yada ne bileyim üretimle alakan varmı ?
    Gayet mantıklı
    Ekran değişimi gömülü olduğu yerin etrafını değiştirme gereği olacağından ciddi Kalıp maliyeti demek
    Tablet daha basit

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSkyWalker

Yeni leon ne zaman yollarda ?
    Avrupada mart ayinda
    Bizde eylul

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Golf geliyor golf alınır

• Ne zaman çıkacak

• Şahsen beğenmedim. Scala bundan daha güzel. Yeni A3'ü bekliyorum bakalım o nasıl olacak...
  • Yeni kasa 308 güzel bir alternatif olacaktır.
  • Türkiye lansman ve trafiğe çıkış tarii ile ilgili bilgi var mı
  • eylül'de gelecek

golf temmuz'da gelecek
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.