Şimdi Ara

Seat LEON 1.4 tsi Fr 125 hp VS 150 hp (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
17.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bence ACT tercih edin derim. Son çıkan teknoloji, sadece yakın tüketimini düşünmeyin.
  • Astra K al.
  • Bende 150hp act manuel almak niyetindeyim geri görüş kamerası ve plus paket eklenince tadından yenmiyor.Özellikle rengi de Akdeniz Mavi seçince.78'e filan gelecek ama 70-71 lere pazarlıkla indirmek hedefim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertbasaranlar

Bende 150hp act manuel almak niyetindeyim geri görüş kamerası ve plus paket eklenince tadından yenmiyor.Özellikle rengi de Akdeniz Mavi seçince.78'e filan gelecek ama 70-71 lere pazarlıkla indirmek hedefim :)

o rakamlara bulursanız banada haber verin, bayilerde bu opsiyonda araç var ise 75.000-76.000 fiyat aralığında olur .
  • Kendi şahsi düşüncelerim ; imkan varsa kesinlikle 150 act alınmalı.Bildiğim kadarıyla 2 silindir kapatıp yakıt ekonomiside sağlıyor.Yanlız şehir içinde pek işe yaramıyormuş.Nevada beyazını gördünüzmü bilmiyorum çok güzel bir renk bakmanızı tavsiye ederim.Egzos ve lip içinse dışarıdan body kit çilerde yaptırabilirsiniz.Servis biraz yüksek fiyat çekebilir.
  • vAsilevsky kullanıcısına yanıt
    150ps ACT DSG'yi golfte kullandım.Çok efsanevi motor ve az da yakıyor hele ACT modundayken.Kesinlikle öneririm uçuyor mübarek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki son zamanlarda 1.4 tsi fr için fiyat alan oldu mu

• Vay be fiyatlara bak. Gözler yaşlı. Aldınız mı hocam ?

• Merhabalar,
    Konu biraz eski ama gorus ve yardımlarınızı rica edecegim..?2016 model manuel 125Hp FR dusunuyorum fakat 2014-2015 140Hp FR al diyenlerde var,aile aracı oldugundan arkada bebekde olacak oyle cok ucmalık kacmalık kapısmalık bir durumum olmayacagından yakıt ekonomisinide dusunerekden 2015/125hp ye bakmaya devam mı edeyim yoksa 2014/2015/140hp lerden mi almamı tavsiye edersiniz?(tanıdıgın 2009-2010 1.4Tsi 6 ileri 125hp Leon unu kullandım beni kesmisti bu benim baktıgım 2016/125 FR daha iyi degilmidir?)
  • tilgaz kullanıcısına yanıt
    Arkada bebek olacaksa Leon'dan uzak durun. Süspansiyonlar çok sert.
  • Hocam cvp icin tsklr ama aracı alalı 4 ay oldu,bizimki cocuk koltugu rahat oldugundan yada uykusu agır oldugunda rahat uyuyor koltugunda,fakat lastik 225 45 17 oldugundan evt yanakdan dolayı rahatsız,her guzelin bir kusuru iste,18 inc hic mi hic dusunemiyorumm..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.