Şimdi Ara

*****---SEAT KULÜBÜ---*****(1.4 leonlar geliyor) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.179
Cevap
10
Favori
368.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • süperboy ben de ekliyorum msn ye.Kullandığınız araç hakkında birkaç sorum olacak.bu arada ben de seatseverim
  • mehmet644 bekliyoruz seni nerdesin
  • Tabi adam aldı İbiza yı içinde yatıyor,bilgisayarla ne işi olur..!
  • arkadaşlar cordobada uzun yolda kapıdan rüzgar sesi geliyor ahsabımı bozuyor arac daha yeni.. varmı bunun çözümü...
  • "Seat"cılar yeni LEON FR serisi aracı olan var mı?
    66.000 ytl ama 2 lt TFSI 200 hp motor var.
    Marka vw olsa Doğuş 80.000 ytl'den satar
  • Güncel
  • quote:

Orjinalden alıntı: bdx

arkadaşlar cordobada uzun yolda kapıdan rüzgar sesi geliyor ahsabımı bozuyor arac daha yeni.. varmı bunun çözümü...

Benimkindede var ama çok az,duymuyorum bile..!
  • ne bilim araç yeni superboy ondan olmasa iyi olur dedim.. belki bir çözümü vardır bu sesin..
  • Selam arkadaslar.
    Seat ibiza stylance almayı düsünüyorum.Fiyat performansı sınıfına gore iyi bir araç.Fakat forumda kasası degisecek alınmaz gibi laflar duydum.Bu konuda bir bilgisi olan war mı?Warsa da ne zamana buyuk degisim olur?
  • 2008 den önce değişmez en az 2 sene..
  • quote:

Orjinalden alıntı: bdx

ne bilim araç yeni superboy ondan olmasa iyi olur dedim.. belki bir çözümü vardır bu sesin..

Sonradan yalıtım yaptırmalısın o zaman,ben şahsen pek rahatsız olmadım,acaba senin araçtamı problem var..?Belkide kulaklarım ağır işitiyo,yaşlanıyorum galiba..!
  • quote:

Orjinalden alıntı: kerim1974

Selam arkadaslar.
    Seat ibiza stylance almayı düsünüyorum.Fiyat performansı sınıfına gore iyi bir araç.Fakat forumda kasası degisecek alınmaz gibi laflar duydum.Bu konuda bir bilgisi olan war mı?Warsa da ne zamana buyuk degisim olur?

Bdx doğru söylüyor,daha yeni makyajlandı,uzun süre değişmez..!
  • kusura bakmayın arkadaşlar işlerim nedeniyle takılamıyorum epeydir bu arada esprileride arka arkaya patlatmışsınız hakkımda aşkolsun

quote:

Orjinalden alıntı: SuPeRBoY911

Tabi adam aldı İbiza yı içinde yatıyor,bilgisayarla ne işi olur..!
  • valla namıssız araba cimri olunca paso geziyoruz paso biniyorum ibre kıynaşmadı daha

bide bişey danışayım arkadaşlar size bu araç için hangi firmanın dizelini önerirsiniz araştırma yapmadım firmalar hakkında siz ne kullanıyorsunuz ne önerirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet644 -- 16 Eylül 2006; 1:15:12 >
  • Ben bir ara Opet kullanıyordum şu an BP Euro dizel kullanıyorum memnunum..!
  • BP önerdi bana bayi.. PO da iyi..
  • Total motoru sessizleştirior bayağı. Po da iyi. Biz shellden alıyoruz ailecek
  • MRB ARKADAŞLAR
    2004-2005 COK FAZLA KM YAPILMAMIS TEMİZ HASARSIZ DARBESİZ SEAT İBİZA TDİ ARIYORUM.GÜNLERDİR BULAMADIM...
    YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM...
  • quote:

Orjinalden alıntı: sduzel

MRB ARKADAŞLAR
    2004-2005 COK FAZLA KM YAPILMAMIS TEMİZ HASARSIZ DARBESİZ SEAT İBİZA TDİ ARIYORUM.GÜNLERDİR BULAMADIM...

http://arabam.com/ikinciEl/detail.aspx?sid=737439

• kardeş arabayı yeni aldım ama sana veririm istersen araç benim baya hoşuma gitti sıfırını almayı düşünüyorum şimdi daha yeni aldık gerçi ama verebilirim

eğer düşünürsen 0 505 888 65 65 telefon numaram

ha bu arada araç 2005 stylance modeli 27 000 km de sombra gri

quote:

Orjinalden alıntı: sduzel

MRB ARKADAŞLAR
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.