Şimdi Ara

*****---SEAT İBİZA/CORDOBA KULÜBÜ---*****(108 ÜYEYİZ!!!) (314. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.325
Cevap
55
Favori
481.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Leopard2A6

2004 1.4 Cordoba Stella pakette 100hp motor seçeneği var mı yoksa sadece 75 beygir mi? Bide gencim malum kan kaynıyo 75 hp motorun performansı üzer mi?

Bildiğim kadarıyla Stella 75 beygir.
  • iskocya İ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • 1.6 Signo paket bir araçla aranıza ben de katıldım.Ufak iki de sorum olucak sol arka kapı içerden açılamıyor ama bunu nasıl yaptırabilirim kaça patlar.Bir de torpido kapağını yapıştırmayı mı deniyim yoksa mekanizmanın yenisini bulmak daha mı mantıklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kapı İçeriden açılmıyorsa çocuk kilidi aktif olabilir

• Arkadaşlar nasılsınız. Uzun zamandır yazamıyordum buraya. Nasıl gidiyor araçlarınız ile birlikte hayatınız
  • Merhabalar 2001 model 1.6 Cordoba signo almayı düşünüyorum.arac 90000 de sağ ön kapı değişmiş başka değişen yok. Piyasası nedir alınır mı. Yakıt durumu vs. Genel.bilgi verebilirseniz sevinirim teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yokuş aşşa veya sağa dönerken saçma sapan abs ışığı yanıp sönüyor uyarı verip düzeliyor 1 sanielik bu saçma sapan olayın kaynağını nasıl anlarız bi yerde kaçak kablomu vardır patlak ampül yok yoksa ciddi bir arızanın öncüsümüdür frene basmadan veriyor uyarıyı

Yola cıkıcam yağ çizgim tırtıklı yerin tam ortasında üstte bi kısım tırtıklı yer kuru acaba yağ eklemelimiyim kimsi ekle kimi yağcı ideal tam seviyede diyor

• abs ışığını bilmiyorum ama yağ çubuğundaki tırtık alan yağın orta seviyesinde olduğunu gösterir ister ekle ister ekleme sana kalmış
  • Muhtemelen temassız kablo-soket var.

• Seat cordoba 1.4 tdi stylance 2008 model iki küçük lokal boya 2 tramer kaydı 1100 toplamda bakımlı 130000 km 31500 sattım cuma günü bu model düşünenler için fiyat normaldir.

Bu fiyata alan arkadaş kararsızdı vazgeçseydi satmayacaktım.

• quote:

Orijinalden alıntı: blue_brownie

Seat cordoba 1.4 tdi stylance 2008 model iki küçük lokal boya 2 tramer kaydı 1100 toplamda bakımlı 130000 km 31500 sattım cuma günü bu model düşünenler için fiyat normaldir.

Bu fiyata alan arkadaş kararsızdı vazgeçseydi satmayacaktım.

hayırlı olsun ucuza bile gitmiş param parça eski kasa fiestalar bu paralara satılıyor hatta benzinli 2006 fiesta arkadaşım aldı otomatik 35bin tl ye sırf otomatik ve kazası olmadığı için aldı
  • Haklısınız fiyat uygun ama insanımız kullanmadığı için önyargılı ama kullandığım sürece üzmedim oda rutin bakımları tam yaptığım için beni üzmedi.

Alacaklar için aile arabası olarak güzel keşke içi birazcık daha geniş olsa tam olurdu. Leonım bu konuda bir tık daha iyidi fakat bagaj konusunda küçük kalıyordu.

Ev için sattım ama belki kısmet olursa tekrar alırım. Toledoda hoşuma gidiyor hatta genişliği güzel fakat fiyatları yüksek kalıyor. 40-50 bandında olsa toledo tercihim olurdu. Hayırlısı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laumexs -- 12 Eylül 2017; 19:20:45 >
  • Arkadaşlar n75 valfi kara kutudan cıkan turboya giden 2 ve 3 nolu ince hortum sizde nerelere bağlı bi kontrol edip yazabilirmisiniz benimki yanlış bağlantılı sanki

Hortumlarımda numaralar silinmiş soketin olduğu yerdeki numaralar duruyor sadece

Hiçbiyerde bulamadım bu n75 bağlantı şemasını skoda fabia mk2 ninkini buldum o da yabancı formlarda

Biri wasgete sarı. Vakum yerine gidiyor diğeride hemen yanında turbo hava alma yerine kaç numara wasgateye bağlı 2 mi 3 mü

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musty578 -- 26 Eylül 2017; 17:22:47 >
  • Arkadaslar 2007 Cordoba için kapı fitili Lazım bilgisi olan varmı acaba veya yakın zamanda alan

• Arkadaşlar acil cevaba ihtiyacım var. Devir saatinde bulunan ekranda yakıt sarfiyatını nasıl görürüm?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, lpgli bir Cordoba 1.4 stylance 2009 düşünüyorum ama 1.4 olmasi sorun oluşturur mu acaba, rampalarda veya sollamalarda çekiş problemi yaşayan var mı?

• selam arkadaşlar ibiza 2010 1.4 referance ile aranıza katıldım bende
  • arkadaşlar 8 yillik coedoba seruvenimi ateca 1.4 fr ile sonlandirdim.. kalin saglicakla

• quote:

Orijinalden alıntı: Rhodora

Merhaba, lpgli bir Cordoba 1.4 stylance 2009 düşünüyorum ama 1.4 olmasi sorun oluşturur mu acaba, rampalarda veya sollamalarda çekiş problemi yaşayan var mı?

100 beygir olanlar çok keyifli ve konforlu. Tavsiye ederim, çok kişi de eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

arkadaşlar 8 yillik coedoba seruvenimi ateca 1.4 fr ile sonlandirdim.. kalin saglicakla

Memnun kaldınız mı Cordoba serüveninden?
  • 
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.