Şimdi Ara

Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.100
Cevap
25
Favori
110.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lethero

quote:

Orijinalden alıntı: trace-

Front Assist’imin çalışmıyor olma imkanı var mı?

Kendileri deneyimlemiş olanlar yardımcı olabilir mi? Bugün büyükçe bi koli ile denedim, araba fren yapmadı. Daha büyüğü ile mi denemem lazım.( Front Assist açık, yol bilgisayarından görebiliyorum)

front asist 1 kere devreye girdi sıkışık trafikte öndeki duran aracı ben farkedip frene bastığımda front asist sanırım duramayacağımı hesaba katarak sert bir şekilde aracı durdurdu abs devreye girdi lastik kokusu geldi falan. İşime yaradı ama baya gerdi beni kaza yapmş gibi hissettim kendimi duramayacak gibi de değildim üstelik.

Çalışıyor. Genelde çaprazdan gelen araçları farkediyor ve duruyor. Önünüze kıran araçları farkediyor bende genelde. Uyarı verip frenliyor. Birde avm otoparkına girerken cok yokustu yeri farketti yokusta durdurdu beni.

Birde yeni bir aksesuar denk geldi malum sitede dolaşırken gözüme arka taraf güzel duruyor

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-turkiyede-ilk-2017-2018-seat-ibiza-body-kit-yeni-kasa-519107955/detay
  • Mbiwa M kullanıcısına yanıt
    Uzun yolda giderken mesafe uyarısı yapıyordu , oradan çalıştığını anlamıştım ama koliye çarpınca dedim acaba çalışmıyor mu.
    Body kit güzelmiş cidden, ben bi de FR jantlarından istiyorum hala göremedim piyasada. Varsa bilgisi olan buraya yazabilirse sevinirim.
  • Dizel otomatik 2018 sene sonunda gelecek mi ? Var mı duyumu olan arkadaş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Manuel dizel gelmişti hatta fiyatı 96000 TL'ydi fakat her nedense satıştan çekilmiş. Otomatiği bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anxiolytic

Manuel dizel gelmişti hatta fiyatı 96000 TL'ydi fakat her nedense satıştan çekilmiş. Otomatiği bilmiyorum.

Acaba 96 bine satabildiler mi cok merak ediyorum. 96bine ibiza aldim demeye utanirim. Fr ve xcellence donanimlari da bu yuzden getirmiyorlar satilamayacagini bildikleri icin.

• Şaka mı bu. 15 ay önce dizel otomatiğini 60500 e alanlar vardı. Bu arada dizel Manuel nasıl 96000 oluyor. Benzinliden farkı 20 bin civarı mı? Bir ibiza kullanıcısı olarak hiç etmez. Alana yazık.benzinli manuelini 61-65 e benzinli otomatiğini 70-75 e alanlara lafım yok ama daha üstü fiyatları kesinlikle etmez.

• Geçenlerde bende aormuştum front assist çalışıyprmu diye. Sonrasında 2 kere tecrübe ettim. Bende de araç benim dıramayacağımı düşünüp kendisi daha sert frenleme yaptı.

• Arac ilk calistiginda isinmadan havada soguksa yakit tuketimi sizlerinde ucuyormu. Belli bir mesafe gidince duzeliyor. Ama trafikte kalirsaniz duzelmesi zor oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Class teacher

Şaka mı bu. 15 ay önce dizel otomatiğini 60500 e alanlar vardı. Bu arada dizel Manuel nasıl 96000 oluyor. Benzinliden farkı 20 bin civarı mı? Bir ibiza kullanıcısı olarak hiç etmez. Alana yazık.benzinli manuelini 61-65 e benzinli otomatiğini 70-75 e alanlara lafım yok ama daha üstü fiyatları kesinlikle etmez.

15 ay oncesinin fiyatlari ile simdiki fiyatlar arasinda tum araclarda daglar kadar fark var. Dizel manuele o fiyatlar vermek sacma bencede fakat 15 ay oncesinin ibizasi degil degisti araclar leonun bi tik kucugu oldu.

• quote:

1.0 ecotsi 95 ile uzun yol tüketimim

Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk

Hocam bu cok iyi bir deger.beni de gecmissiniz siz.

•  Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OXMOXTOX -- 20 Ocak 2018; 12:20:53 >
  • OXMOXTOX O kullanıcısına yanıt
    Hocam 700 rakımdan deniz seviyesine inmiştim. Yol oldukca sakindi. Hatta şehir merkezine girinceye kadar 3,8'di. 10 dakika trafiğe girince 4,0'a çıktı. Ben de 100'e sabitleyerek gidiyorum.

Aynı yolun dönüşünde 4,8 yaktı.

• quote:

Hocam 700 rakımdan deniz seviyesine inmiştim. Yol oldukca sakindi. Hatta şehir merkezine girinceye kadar 3,8'di. 10 dakika trafiğe girince 4,0'a çıktı. Ben de 100'e sabitleyerek gidiyorum.

Aynı yolun dönüşünde 4,8 yaktı.

Benim gittigim yol genellikle duzdu fakat ara ara yuksrk yokuslarda geliyordu.yine de guzel degerler bir benzinli arac icin.

• 2018 model İbizalar için fiyat listesi:

Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk

FR ve Excellence donanımlar sonunda geliyor fakat fiyatlar biraz uçuk.

• Arkadaşlar merhaba,

YENİ IBIZA 1.0 75 HP S&S Style bu kampanyalı olarak 64.000 gözüküyor. Bu zubizu indirimiyle birlikte mi bu fiyat ?

Ve tsi ile ecotsi arasında çok bir fark var mı? Kronik bir sorunu falan mı var acaba bu motorun da fiyatını düşük tutmuşlar ?
  • Böck kullanıcısına yanıt
    Evet hocam indirimli hali 63600. Yalnız indirim 2017 modellerde geçerli. Bahsettiğiniz araç tsi ya da ecotsi değil, atmosferik mpi motorlu. Turbo desteği yok, performans beklentiniz olmasın fakat lpg uyumlu olması avantaj. Diğer seçeneklerin hepsi ecotsi zaten.

• Arkadaşlar 1.0 atmosferik 75 bg style sahibi var mı?

Varsa araç hakkında bilgi verebilirse sevinirim.

Motordan çok beklentim yok. Önemli olan çok hantal kalmasın, yakıt makul olsun.

• quote:

Evet hocam indirimli hali 63600. Yalnız indirim 2017 modellerde geçerli. Bahsettiğiniz araç tsi ya da ecotsi değil, atmosferik mpi motorlu. Turbo desteği yok, performans beklentiniz olmasın fakat lpg uyumlu olması avantaj. Diğer seçeneklerin hepsi ecotsi zaten.

Lpg dusunmuyorum acikcasi da performasi dusundurdu suan . Acaba 10 12 bin fazla vermeli de tsi motor mu alinmali bilemedim

• Arkadaşlar style paket standart donanımda elektrikli katlanan ayna var mı?

Ve de yakıt deposu içerden açılabiliyor mu?

• auto_man A kullanıcısına yanıt
    Katlanan aynalar plus ve elektronik pakette mevcut hocam. Yakıt deposu içerden açılmıyor.

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.