Şimdi Ara

Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.100
Cevap
25
Favori
110.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim aracın da 1.vitesi başlarda biraz zor geçiyodu, hatta biri aracı teslim aldığım gün olmak üzere 3 defa ışıklarda kaldım. Sonrasında geçiş kendiliğinden kolaylaştı yaklaşık 2 aydır bu sorunu hiç yaşamıyorum artık.

Ön bölge asistanı güzel bi özellik fakat bazen yanlış uyarılar verebiliyor hatta gereksiz ve tehlikeli ani frenlerlere neden olabiliyor. Geçenlerde 20 km hızla giderken yola bi çocuk atladı neyse ben direksiyonu kırarak kurtardım derken front assist devreye girdi ve otomatik fren yaptı. O sırada arkamdaki minibüs çok yakın seyrediyodu ve nerdeyse arkadan çarpacaktı. Şoför de bana biraz tepki gösterdi. Bazen de viraj dönerken yol kenarındaki bariyerleri araç olarak algılayıp uyarı veriyor. Yine de kapatmayı düşünmüyorum dalgın olduğumuz anlarda hayat kurtarıcı olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anxiolytic

Benim aracın da 1.vitesi başlarda biraz zor geçiyodu, hatta biri aracı teslim aldığım gün olmak üzere 3 defa ışıklarda kaldım. Sonrasında geçiş kendiliğinden kolaylaştı yaklaşık 2 aydır bu sorunu hiç yaşamıyorum artık.

Ön bölge asistanı güzel bi özellik fakat bazen yanlış uyarılar verebiliyor hatta gereksiz ve tehlikeli ani frenlerlere neden olabiliyor. Geçenlerde 20 km hızla giderken yola bi çocuk atladı neyse ben direksiyonu kırarak kurtardım derken front assist devreye girdi ve otomatik fren yaptı. O sırada arkamdaki minibüs çok yakın seyrediyodu ve nerdeyse arkadan çarpacaktı. Şoför de bana biraz tepki gösterdi. Bazen de viraj dönerken yol kenarındaki bariyerleri araç olarak algılayıp uyarı veriyor. Yine de kapatmayı düşünmüyorum dalgın olduğumuz anlarda hayat kurtarıcı olabilir.

Aslında sistem doğru çalışıyor ama ülkede takip mesafesine uyan yok, güvenlik sistemleri ülkemizde tehlikeli oluyor komedi gibi, bizim ülkeye özel yazılım lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: fasson

quote:

Benim aracın da 1.vitesi başlarda biraz zor geçiyodu, hatta biri aracı teslim aldığım gün olmak üzere 3 defa ışıklarda kaldım. Sonrasında geçiş kendiliğinden kolaylaştı yaklaşık 2 aydır bu sorunu hiç yaşamıyorum artık.

Aslında sistem doğru çalışıyor ama ülkede takip mesafesine uyan yok, güvenlik sistemleri ülkemizde tehlikeli oluyor komedi gibi, bizim ülkeye özel yazılım lazım.

Alt gecitlerde virajda duvar kenarinda giderken de uyari veriyor. Fazla yanastin diyor sanirim. Bu benim cok hosuma gitti. Satin alirken bayidekiler "ilk uretilen parti avrupa icindi turkiyeye icin uretilecek olanlarda front assist olmayacak" demisti ne kadar dogrudur emin degilim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Seat Ibiza'ya yeni bir motor&donanım kombinasyonu getirilmiş 1.0 Atmosferik 75 Ps'lik motor ile Style donanım bir araya getirilmiş fiyat ; 65.000 ₺
  • Dizel versiyonları ülkemizde ne zaman satısa cıkacak bilgisi olan var mı ?
  • jrbacktoback kullanıcısına yanıt
    2018'in ilk çeyreği diyolardı.

• Aracı aldıktan sonra depoyu fulledim, şuan 200 kmdeyim ve sadece çeyrek depo gitti şehiriçi kullanımda. Tüketim beklediğimden daha iyi. Her konuda da fazlasıyla memnunum.

Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk

• arkadaşlar style donanım da far sensörü standart mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • auto_man A kullanıcısına yanıt
    Evet hocam standart

• quote:

Orijinalden alıntı: Eyüp..

Aracı aldıktan sonra depoyu fulledim, şuan 200 kmdeyim ve sadece çeyrek depo gitti şehiriçi kullanımda. Tüketim beklediğimden daha iyi. Her konuda da fazlasıyla memnunum.

Hayirli olsun gule gule kullanin.bende de 250 km oldu alali 17 km/s ortalama hiz tuketim su an 6.9 lt.sadece sehir ici.

• quote:

Orijinalden alıntı: OXMOXTOX

quote:

Aracı aldıktan sonra depoyu fulledim, şuan 200 kmdeyim ve sadece çeyrek depo gitti şehiriçi kullanımda. Tüketim beklediğimden daha iyi. Her konuda da fazlasıyla memnunum.

Hayirli olsun gule gule kullanin.bende de 250 km oldu alali 17 km/s ortalama hiz tuketim su an 6.9 lt.sadece sehir ici.

Motor ne hocam? 1.0?

• Kol dayama yaptıran var mı?

Bi de style üzerine style plus , arabayı aldıktan sonra eklenebiliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: timsahhh

quote:

Orijinalden alıntı: OXMOXTOX

quote:

Motor ne hocam? 1.0?

1.0 tsi.

• erhan63 E kullanıcısına yanıt
    Fabia hepsinden f/p olarak üstün bir araç hocam... skodaya bakın isterseniz
  • ---ver mehteri mode on---

Yeni ibiza fiyatları aldı başını gidiyor. Dsg 80, style 69, Reference ise 60 olmuş.

---ver mehteri mode off---

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıl sonundan sonra ne olur ALLAH bilir.
    STYLE PAKET TSI tam vergi sınırında 40.000 TL.
  • ikinci el yeni kasa sunroof+büyük ekran manuel tavan fiyat ne verilir arkadaşlar.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-ozturkler-ys-den-2017-1.0-tsi-95-hp-2.000-km-sunroof-style-ibiza-497909941/detay

+Elektronik paketlisine 70500 istediklerine göre sizin dediğinize de en fazla 68000 verilir.

• quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-ozturkler-ys-den-2017-1.0-tsi-95-hp-2.000-km-sunroof-style-ibiza-497909941/detay

+Elektronik paketlisine 70500 istediklerine göre sizin dediğinize de en fazla 68000 verilir.

Dediğim araç bu zaten fiyat olarak uygun mudur? Birkaç alternatiften biri de bu araç. Renk biraz soru işareti?

Hocam şuan araç oluşturucuda bu opsiyonları eklediğimizde 80000 TL gibi bi fiyat çıkıyo. Renk biraz zevk meselesi tabii, bence bu lansman rengi de gayet güzel, klasik renkli araçların arasında dikkat çekecektir.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.