Şimdi Ara

seat ibiza 1.2 tsi sport alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konu başlığındada belli olacağı gibi https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-cam-tavan-2011-572536059/detayhttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-70bin-km-cam-tavan-temiz-tramer-2bin-578044723/detay

şu iki araçtan birini almayı düşünüyorum merak ettiğim tek konu sizce satışında zorlanır mıyım tahminimce 1-2 yıl bineceğim daha sonrasında satmak problem çıkarır mı sizce eğer varsa aranızda kullanan yakıt gideri komfor vs. nasıldı

• Bunu alana kadar megane 3 coupe bakın bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2011 DSG'li araç almak çok büyük risk.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anxiolytic

2011 DSG'li araç almak çok büyük risk.
    neden öyle dedim hocam kronik bi problem mi var
  • aykutavci95 A kullanıcısına yanıt
    Hocam bu forumda az biraz takıldıysan sağır sultan duydu 2012 öncesi DSG'ler sorun çıkartabilir. Potansiyel yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Hocam bu forumda az biraz takıldıysan sağır sultan duydu 2012 öncesi DSG'ler sorun çıkartabilir. Potansiyel yüksek.
    hocam arabalarla çok ilgili değildim ondan bilgim yok diyelim ki bir sorun çıkarttı kaç bin tl den bahsediyoruz yada almadan önce bi ustaya götürsek ortaya çıkabilir mi olası bir sorun ?
  • Bütçe ne civarda???

• Dsg bozulunca 10000+ çıkarır pişman olursun bence şasi ve direklerI oynamamış kazalı araçlara bakabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Egemrege1

Dsg bozulunca 10000+ çıkarır pişman olursun bence şasi ve direklerI oynamamış kazalı araçlara bakabilirsin
    hocam 60k ya kadar diyelim benzin olursa sadece 1.2 tsi motorları kabulum dizel de olur ancak otomatik olmalı araç
  • Neden sadece 1.2 tsi

• hocam bu coupe arabalara bu fiyatları bağlamak ne kadar doğru onu düşünüyorum satışı zor diyor herkes
  • Her malın bir alıcısı vardır çokça kişi ihtiyacının doğrultusunda araba alıyor önce kesin bir şekilde ihtiyacını belirle ayrıca Coupe araçlar özel araçlardır al satçı değilsen satışının seni tatmin edeceğini düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Anxiolytic

2011 DSG'li araç almak çok büyük risk.
    Bunu yazmak için girmiştim ki yazmışlar;

Benzer fiyatlara kendi kullandığım DS3 1.6 VTI Otomatik öneririm. DS3 olmaz derseniz Megane 3 Coupe de oldukça hoş olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ec.dmn

Bunu yazmak için girmiştim ki yazmışlar;

Benzer fiyatlara kendi kullandığım DS3 1.6 VTI Otomatik öneririm. DS3 olmaz derseniz Megane 3 Coupe de oldukça hoş olacaktır.

Alıntıları Göster
    evet bende araştırınca gördüm bu eski dsgler problemli diyor herkes biraz daha araştırmaya devam edeyim dediğiniz araçlar hiç aklımda yoktu bakacağım
  • Önerenlerin hiçbiri gidip önerdiği arabayı almaz...

Boş..

• quote:

Orijinalden alıntı: aykutavci95

evet bende araştırınca gördüm bu eski dsgler problemli diyor herkes biraz daha araştırmaya devam edeyim dediğiniz araçlar hiç aklımda yoktu bakacağım

Alıntıları Göster
    Aynı zamanda fiyatlarına-piyasasına çok hakim olmadığım Alfa Romeo Mito ve Opel Astra J GTC bakmanızı da öneririm.
  • Megane 3 1.5dci 3 kapılı çiçek gibi bulunur binilir. Başka bakma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Clio ile devam edelim inşallah

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.