Şimdi Ara

##SEAT İBİZA TSI MOTOR ARAÇ SAHİPLERİ BURAYA ## (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
757
Cevap
18
Favori
44.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tuzlali20

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

2016 yilinda araba makyaj gordu
    Yeni kasasi 2017 de cikar buyuk bir ihtimal

Hocam o zman şu aralar ibiza almak mantıklı değil yanlış mı anlıyorum? Madem yeni kasası çıkacak mutlaka şubat mart gibi duyurulur diye düşünüyorum?

Ne zaman gelir bilemiyorum tam olarak
  • Arkadaşlar 2011 1.2 tsi dsg için 90 bin bakımda neler değişiyor bilen var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrGobi

Arkadaşlar 2011 1.2 tsi dsg için 90 bin bakımda neler değişiyor bilen var mıdır ?

En fazla 3 bakim gittim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar aracım da bir kaç kusur var fakat anlayamadım yardımcı olabilir misiniz.

aracım 2011 model seat ibiza 1.2 tsi 105 beygir

1- araç çok ısındığında fan devreye girmiyor ve hararet göstergesi yanıp yanıp sönüyor araba soğutmuyor suyuda max biraz üstünde.

2- klimada sanırım bir problem var açınca bazen üflemiyor soğutmuyor açtığım gibide sarı musluk gibi bir uyarı işareti çıkıyor bu işaret yokuş çıkarken gaza basınca hızlanmayınca da bazen çıkıyor ( klima bazende üflüyor ve soğutuyor ama bu seferde o uyarı çıkmıyor ) kafasına göre çalışıp çalışmıyor kliması.

varmı yardımcı olabilecek
  • HiddeN_Ra kullanıcısına yanıt
    İşaret buysa Motor Yağlama Sistemi Arızalı -Yanıyorken:Motor Yağı Seviyesi Çok Düşük demekte açıklamasında.
    Ek olarak Vantilatör kayışı kopmuş olabilir.Termostat arızalanmış olabilir.##SEAT İBİZA  TSI MOTOR ARAÇ SAHİPLERİ BURAYA ##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrGobi -- 12 Ekim 2016; 13:16:48 >
  • quote:

İşaret buysa Motor Yağlama Sistemi Arızalı -Yanıyorken:Motor Yağı Seviyesi Çok Düşük demekte açıklamasında.
    Ek olarak Vantilatör kayışı kopmuş olabilir.Termostat arızalanmış olabilir.##SEAT İBİZA  TSI MOTOR ARAÇ SAHİPLERİ BURAYA ##

aslında işareti tam anlatamadım uyarı işareti bu

##SEAT İBİZA  TSI MOTOR ARAÇ SAHİPLERİ BURAYA ##
  • HiddeN_Ra kullanıcısına yanıt
    Katalitik Konvertör ve Motor kontrol sistemi arızası olarak geçiyor o uyarı. Yüksek süratlerde gitmeyin ve en yakın servise gidin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrGobi -- 12 Ekim 2016; 14:55:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiddeN_Ra

arkadaşlar aracım da bir kaç kusur var fakat anlayamadım yardımcı olabilir misiniz.

aracım 2011 model seat ibiza 1.2 tsi 105 beygir

1- araç çok ısındığında fan devreye girmiyor ve hararet göstergesi yanıp yanıp sönüyor araba soğutmuyor suyuda max biraz üstünde.

2- klimada sanırım bir problem var açınca bazen üflemiyor soğutmuyor açtığım gibide sarı musluk gibi bir uyarı işareti çıkıyor bu işaret yokuş çıkarken gaza basınca hızlanmayınca da bazen çıkıyor ( klima bazende üflüyor ve soğutuyor ama bu seferde o uyarı çıkmıyor ) kafasına göre çalışıp çalışmıyor kliması.

varmı yardımcı olabilecek

Acilen servise gidin biz ne desek boş

• ARKADAŞLAR MERHABA 1-2 AY İÇERİSİNDE ARAÇ ALMAYI PLANLIYORUM İLK ARACIM OLACAK ACEMİ SAYILIRIM 40-45 BİN LİRA CİVARI NA OTOMATİK ARAÇ İSTİYORUM

POLO YA DA İBİZA DÜŞÜNMEKLE BERABER GÖNLÜM FENA HALDE İBİZADA TAVSİYE EDERMİSİNİZ 2010 MODEL VE ÜSTÜ ALABİLİRMİYİM YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM:)
  • EFY61 E kullanıcısına yanıt
    O fiyatlara temiz 2013-14 style ibiza alabilirsiniz. Pişman olmazsınız.
  • 1.2 dsg ibiza ariyorum satan arkadas varmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hg34

O fiyatlara temiz 2013-14 style ibiza alabilirsiniz. Pişman olmazsınız.

İNŞALLAH KARDEŞİM BAYADIR ARAŞTIRIYORUM BİR İKİ AYA ALACAĞIM İNŞALLAH TEMİZ BİR ARAÇ DENK DÜŞER
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreduran26

1.2 dsg ibiza ariyorum satan arkadas varmi ?

Sene sonu satma ihtimalim var :)

• Aralik 5 gibi alacam zaten :) nedir hocam arac km, kaza durumu vs..?

• merhaba,

1.2 tsi dsg FR 2014 model arıyorum.

satıcak veya satan arkadaş varsa yardımco olursa çok sevinirim.
  • Arkaslar konu baya gerilerde kalmis herkes aracindan memnun sanirim 👍

• Arkadaşlar. Takas ve alacak karşılığı seat ibiza 1.2 tsi 2011 model alabilirim. Şu an piyasası çok karışık geldi bana. Araç 45000km ve kazasızmış. Arkadaş satıp borcunu verecek ama ben de araba aradığım için istersen takas+alacak ve üstü şeklinde teklif etti. Bu evsafta bir araç kaç civarı iyidir. Memnun kalır mıyım? Yıllık 12000km civarı yapıyorum. Bunun 2/3ü şehir içi. Yakıtı üzer mi? Ellerinizden öper 10 ve 7 yaşında iki çocuk var. Arabanın bagajı ve arkası dar geldi. Bize yeter mi? Aynı fiyat aralığında belki de çok iyi modeller var ama malum araba satılması lazım ki bana para gelsin. Ben arabayı satmalıyım ki üstüne ekleyeyim. Kafa karışık...

(Şu an Lada Vega 2000 model aracım var. Hem bagajı hem diz mesafesi çok geniş. Kmde 17 kuruş uzun yol verisi. Ama eski, klimasız, biseps çalıştırıcı direksiyonlu...)

İki hafta olmuş kimse cevap yazmamış hatta konu ölmüş. Demekki piyasası ölü bir araç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suivant -- 6 Ağustos 2017; 15:30:23 >
  • Merhaba,

Aşağıdaki araç hakkında bilgisi olan var mıdır ? Şimdiden Teşekkürler.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-2013-seat-fr-ibiza-hatasiz-boyasiz-cam-tavan-sunrooflu-497881284/detay
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiddeN_Ra

quote:

aslında işareti tam anlatamadım uyarı işareti bu

##SEAT İBİZA  TSI MOTOR ARAÇ SAHİPLERİ BURAYA ##

Benim dizel focusta bu ikaz çıktığında EGR valfi değişmişti. Sorun çözülmüştü.
  • 2012 seat ibiza var radyodan 2 3 dakikada bipp sesi geliyor nasıl düzeltirim
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.