Şimdi Ara

Seat İbiza 1.0 75 HP Referance (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
3.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    PBu fiyata ben 0 araba almam sahsen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1,2 tsi 90 hp ibiza style plus var bende. Bu arabalar maksimum 2 kişilik. 3. Kişi binince araba ciddi şekilde güçten düşüyor. 5 kişilik bir aile için uygun bir araba değil bence. Ama araba güzel bir araba gayet memnunum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kredi oranı fazla değil mi hocam? İhtiyaç kredisi kullandım geçen hafta 1.13 aylık oranla.

• neilblack kullanıcısına yanıt
    Onu söyledim hocam aileme o zamana kadar toplar öderiz diyor 3 yıl var diyor hocam.
  • jasonmorhyne J kullanıcısına yanıt
    Bizi de o düşündürüyor hocam
  • Arkadaşlar ailemle konuştum firmaların kendi kredileri yerine bankaların ihtiyaç kredilerini kullanmaya karar verdik.Cevaplarınız için çok teşekkür ederim
  • ibiza yerine i20 yada polo tercih ederdim ikinci el

• Turbo modeli ile arasında fiyat farkı az 1.0 alınmaz.
    Benim önerim daha uygun fiyata 2.el Hdi motorlu Peugeot 208 bakmanız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şahsi kanaatim ; i20 1.2 hem iç genişliği hem tasarımı bu araçtan daha iyi.Üstelik 1.2 motor lpgye de uyumlu.Tercih sizin.Her halükarda kazasız belasız yolculuklar dilerim.
  • 3 ay öncesine kadar benzer bir hikayemiz vardı 20-25 bin lira bütçemiz vardı fakat uzunca araştırdım fakat bu fiyat aralığında bir düzgün bir araç bulamadım bütçeyi ittire kaktıra 35 bine çıkardım peder beyin de yardımıyla 2012 ibiza copa-plus 1.2 tsi 105 bg bir araç buldum 2 aydır kullanıyorum.
    1.2 demeye şahit ister turbonun katkısı mükemmel 5 kişi varken bile kalkışta yukarı eğimli yolda 5 kişiyi de arkaya yapıştırabiliyosun :D.
    Ama şöyle bir durum var yine 1.2 motora göre şehir içinde biraz fazla yakıyor şehirlerarası da 80 km/sa ortalama ile çoğunlukla klima açık 5.1 litre ortalama ile geldim 2 gün önce.
    Hızlı kullanan biri değilim lakin özellikle sollama yapmam gereken yerlerde istediğim cevabı araç güzel veriyor.
    1.0 referans modeli de 2 yıl önce araştırıyordum kalabalık bir aile için iyi bir tercih olmayacağına karar verdim.
    Sözün kısası çok kilometre yapmyacaksanız 1.2 tsi'ı mutlaka tercih edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

Bu fiyata ben 0 araba almam sahsen.

Bu fiyata 40-50 bin gibi ne alirsiniz acaba?

Ayrıca sıkıntısız bi otomatik vites için düşünceniz nedir? (Fazla bütçeyi zorlamadan)

• Cok yanlis yerde sormussun bu soruyu. Burdaki arkadaslarin hepsi altin kaplama evlerde, otomatik isiya dayali klimali ortamlarda buyudukleri icin malzeme kalitesi sert plastik olursa arabanin maazallah olebilirler.

• 1.4 seat ibiza sahibi olarak memnunum araba dediğin böyle olur salla gerisini. ama 1 zayıf kalır mı bilemedim bir deneme sürüşü yapın.

• Bu arac anca öğrenci aracı olur.5kişilik aile bununla gezemez biran önce vazgeçip 2.el c sınıfı bir sedan bakmalısınız

• Akustik34 kullanıcısına yanıt
    C segmenti arkasi genis bir arac alirim. 1.0 motorlu arac daha once kullandim 3 kisiden sonrasi sikinti biraz. Uzin yolda s.icinden cok yakar. 3 silindir sesli ve titresimli calisir,klima sikintili calisir vs...

• vay be tam1 sene once bu arabayi seat kayadibi 38 bine veriyodu sormustuk. tam 10 bin tl zam. istikrar harika dostum
  • Rampasız bir yerde oturuyor ve şehir içi 1-2 kişi binip kullanacaksanız sorun olmaz. Araba 1000kg hafif olduğu için bahsettiğim şartlarda sakin sakin giderseniz sorun yaşamazsınız. Bütçe varsa tabiki tsi yada 2. El 1.4 85likte olabilir. Yukarıda biri 1.4 85lik motor kasayı zor kaldırırken falan demiş, o yüzden foruma sorun ama her yazılanıda ciddiye almayın.

• Ankara da yaşıyorum.Okulun bitmesine 1 yıl var.Yorumlarınız üzerine 1.0 yerine 1.2 tsi almaya karar verdik.Bu kadar para verdikten sonra 2. el almak pek mantıklı gelmiyor.Evet daha donanımlı daha geniş daha iyi motorlu araba bulabiliriz ama işte 0 almak daha mantıklı geliyor.Dacia nın sandero stepvay turbo modelli aracı da var ama ibiza daha ağır basıyır.Diğer modellerin sıfırlarına da baktım onlarda genellikle atmosferik ve donanımı ibiza nın orta segment donanımına denk geliyor.Her halükarda ibiza alacağız gibi .Değerli yorumlarınız için teşekkürler.
  • Seat Ibiza gerçekten lüks konforlu bir araç.Gözün kapalı al

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.