Şimdi Ara

♦ • ♦ • ♦ • ♦ SEAT EXEO KULÜBÜ ♦ • ♦ • ♦ • ♦ (56. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.431
Cevap
26
Favori
177.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese kazasız belasız, sürüşler ve MUTLU YILLAR...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BIXI MAN
    2010 Model ve daha 9600 Km de Exeo Style 33.250 TL...
    Bu zamana kadar hiç görmediğim Metalik Bordo renkte...

http://www.dod.com.tr/VehicleCard.aspx?vehicleID=357835

Renk gerçekten değişik.
    Yalnız DOD hatalı bilgiler veriyor sanırım. Araca 16 valf yazmışlar.
    Bende 2009 exeo mu antalya dod tan almıştım. Bilgilerin de soğutmalı torpido gözü yazmışlardı ama karadüzen bir torpido gözü çıktı

• quote:

SIFIR 38.500 E ALDIĞIM ARAÇ 5.000 TL. DÜŞMÜŞ OLUYOR BÖYLECE..
    FİYATIN BU KADAR DÜŞMESİ SEAT ADINDAN SANIRIM.
    ADI AUDİ OLSA DÜŞMEZDİ..
    BU FİYATA BU DONANIMDA BİR ARAÇ YOK
    NE YAPALIM PRİM YAPMASA DA OLUR, ZATEN PRİM İÇİN DE ALMADIK SANIRIM

• quote:

Orijinalden alıntı: planer05

quote:

SIFIR 38.500 E ALDIĞIM ARAÇ 5.000 TL. DÜŞMÜŞ OLUYOR BÖYLECE..
    FİYATIN BU KADAR DÜŞMESİ SEAT ADINDAN SANIRIM.
    ADI AUDİ OLSA DÜŞMEZDİ..
    BU FİYATA BU DONANIMDA BİR ARAÇ YOK
    NE YAPALIM PRİM YAPMASA DA OLUR, ZATEN PRİM İÇİN DE ALMADIK SANIRIM

Devamının olmadığı için bu kadar fiyatının düşmesi normal...

• Herkesin yeni yılı kutlu olsun Mutlu yıllar.
  • Herkesin yeni yılı kutlu olsun.
    Yeni yılda EXEOnuzla mutlu, huzurlu, güvenli, kazasız-belasız yolculuklar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti2004s

Benim de Ankara içi 2000km. ortalamam 8.9lt. Bence bu ağırlıktaki bir araç için oldukça iyi bir değer

Bu arada bugün park yerinden çıkarken tam sağ yaptığımda tekerlekten "tak-tak-tak" şeklinde ritmik bir ses geldi, toplayınca ses kesildi. Diğer taraftada denedim ses aynı- yalnızca direksiyonu tam kırınca ses geliyor. Aracında aynı durumu tespit eden var mı, yoksa sizce sorun nereden kaynaklanıyor olabilir? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Muhtemelen senin dış aks kafası arıza yapmış değişmesi gerekiyor. Aslında yeni bir araçta böyle problemler olmaması gerekir fakat bazen körükler yırtıldığı için ordan su alıyor ve aks kafaları arıza yapabiliyor. exeo parça fiyatlarını bilmiyorum ama Orjinalini takarsan ve çift taraf değişmesi gerekiyorsa 400-500 tl gibi bir maliyeti bulur gibime geliyor. Ama çok kafaya takacak birşey değil 30 dakikalık bir iş o parçayı değiştirmek. Sadece bir kaç yüzü gözden çıkaracaksın.

• Herkesin yeni yılını kutlar, 2012'nin hayırlara vesile olmasını, sağlık, mutluluk ve başarı içinde geçmesini dilerim.
  • ankara dc plaka siyah exeo aramizda mi? arkandaki taksideyim su anda:))
    edit havaalanindan cevre yolu oranccikisa kadar onlu arkali geldik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 26_bbz_26 -- 3 Ocak 2012; 8:57:34 >
  • Bende 2008 1.6 trend mondeo var exeo ile takas etmek istiyorum. sebebi exeo tam benim aradığım kasa tipi ayrıca motorunun lpg ye tam uyumlu olması. Konyada bir tane buldumhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-automert-motors-sifir-tadinda-exeo-68615937/detay baz versiyon galeri çok fiyat çekmiş gel bana 5000 ver değişelim dedim kafamı buluyon dedi bu aracın edeceği en fazla 32-33 değilmi. Benim araç daha 22000 binde hata boya yok sıfır gibi piyasası çok temiz olduğu için 36-37 eder.Adama bari bir brc taktır işletme masrafı falan sana ait olsun değişelim dedim üste sen para vereceksin falan dedi sizin fikrinizi almak isterim sizce piyasada olmayan bir araç için çok istememişmi.

• Kral 100 arkadaşım,
    sana tavsiyem git arabanı kendin sat, paranı koy cebine. Sonra exeo yada başka bir aracı kendin, peşin paranla al. Galeri ile takasta genelde müşteriye kaçıyor.
    Tabii karar sizin.
    Bu arada mümkünse Exeo'nu tam donanımlısı olan Style alman tavsiye olunur.
    İyi günler....
  • Hakkatende tren 2008 mondeo ile exeo takasında üste para zor alırsınız.
  • exeo style olsaydı başabaş değişmeyi kabul ederdim ama arac reference.Buradaki arkadaşlarında haberi olsun düşük kilometreli değişeni boyası olmayan çok temiz exeo style (2010-2011) le başabaş değişirim arabamı. Aslında kime sorsam delimisin senin araba o araçla kıyaslanmaz piyasadan bile kalkmış falan diyorlar ama gönül bu beğendi bir kere benim araba sıfır ayarındadır 2008 mondeo 1.6 trend daha 22000 binde hiçbir hatası yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral100

exeo style olsaydı başabaş değişmeyi kabul ederdim ama arac reference.Buradaki arkadaşlarında haberi olsun düşük kilometreli değişeni boyası olmayan çok temiz exeo style (2010-2011) le başabaş değişirim arabamı. Aslında kime sorsam delimisin senin araba o araçla kıyaslanmaz piyasadan bile kalkmış falan diyorlar ama gönül bu beğendi bir kere benim araba sıfır ayarındadır 2008 mondeo 1.6 trend daha 22000 binde hiçbir hatası yok.

degil basabas uste para verseniz 2010-11 exeo veripte 2008 trendline mondeo alacak cikan olacagini sanmiyorum hocam bu forumdan.
    biz hepimiz gayet memnunuz araclarimizdan cok sukur.
    sahsen bana uste 5000 lira verseniz degismem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 26_bbz_26 -- 9 Ocak 2012; 14:15:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 26_bbz_26

quote:

exeo style olsaydı başabaş değişmeyi kabul ederdim ama arac reference.Buradaki arkadaşlarında haberi olsun düşük kilometreli değişeni boyası olmayan çok temiz exeo style (2010-2011) le başabaş değişirim arabamı. Aslında kime sorsam delimisin senin araba o araçla kıyaslanmaz piyasadan bile kalkmış falan diyorlar ama gönül bu beğendi bir kere benim araba sıfır ayarındadır 2008 mondeo 1.6 trend daha 22000 binde hiçbir hatası yok.

degil basabas uste para verseniz 2010-11 exeo veripte 2008 trendline mondeo alacak cikan olacagini sanmiyorum hocam bu forumdan.
    biz hepimiz gayet memnunuz araclarimizdan cok sukur.
    sahsen bana uste 5000 lira verseniz degismem.

allah arabanı sana bağışlasın o zaman bende bu gün exeoyu iyice inceledim ve kullandım yok a4 e benziyor yok pasattan iyi falan diyorlardı alakası yok sadece tip var arabada dolayısıyla vazgeçtim benim arabam her yönden bu araçtan üstün zaten 1-2 sene sonra istesende satamassın o arabayı

• Arkadaşlar burası senin araban kötü, benim ki iyi polemiklerinin yeri değil. Mondeo rüştünü ispatlamış bir araba ki, bize göre exeo da öyle.
    Satamazsınız konusuna gelince by_bulls'a katılıyorum. Gerçi ben; denize batırıp balık evi yapma taraftarıyım.
  • Kimsenin şüphesi olmasın, Turkiye'de hiçbir zaman HİTLER MOTORU elde kalmaz. Aracını satmak isteyen uçuk bir fiyat istemediği sürece fazla zorlanmadan elinden çıkarabilir
  • quote:

allah arabanı sana bağışlasın o zaman bende bu gün exeoyu iyice inceledim ve kullandım yok a4 e benziyor yok pasattan iyi falan diyorlardı alakası yok sadece tip var arabada dolayısıyla vazgeçtim benim arabam her yönden bu araçtan üstün zaten 1-2 sene sonra istesende satamassın o arabayı

Evet Exeo A4'e benzemiyor çünkü kendisi zaten Audi A4! Konunun başındaki mesajları okuyarak ya da internetten araştırarak bunu öğrenebilirsiniz. Ben yine de kısaca özetleyeyim. Exeo, 2008'de yenilen A4'ün önceki kasasının (b7 kasa) üretim bandının Almanya'nın Ingolstadt kentindeki Audi fabrikasından 1200 tane tıra yüklenerek İspanya'ya taşınması ve orada ön-arka makyajı görüp A4 cabrionun sportif ön paneli takılması sonucu ortaya çıkmış bir araçtır. Makyajlanan kısımlar hariç bütün parçaları b7 kasa ile aynıdır. Örnek vermek gerekirse, bir hasar sonucu kapı değişmesi gerekirse, Audi kanalıyla b7 kasa kapısı olarak da sipariş geçilebilir. Zaten Türkiye'de Doğuş Oto her ikisinin de distribütörü olduğu için herhangi birinin parça stoğu yoksa diğerinden temin etmektedir.

Passat ile kıyaslandığında sadece motor seçenekleri ve iç hacim konusunda geri kalmaktadır ancak işçilik ve parça kalitesi konusunda passattan öndedir. Mondeo da aynı şekilde kalite olarak Exeo'un gerisinde kalmaktadır.

• Mondeo Titanium olursa , Exeo Style dan üstün özellikere ve işçiliğe ancak sahip olur.. Ama Trend bir modeo nun muadili Reference Exeo dur...
  • arkadaslar can sıkıntısından soyle bir hesap yaptim.
    aldigimiz LPG nin elektrik karsiligini bulabilmek icin KWH cevrimi yaptim.
    detaylar surda->

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=56488211

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 26_bbz_26 -- 11 Ocak 2012; 16:43:58 >
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.