Şimdi Ara

♦ • ♦ • ♦ • ♦ SEAT EXEO KULÜBÜ ♦ • ♦ • ♦ • ♦ (121. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.431
Cevap
26
Favori
177.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gecmis olsun.yagi disari mi sizdiriyor.yoksa suya veya egzoza mi atiyor? bloktan sizdirsa kolay belirlerlerdi diye oyle olmadigini varsayiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diambar17

Sessizce nöbetteyiz:)
    Whatsapp grubumuz var dilerseniz özelden mesaj atın alalım sizide 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi olur sağolun :)

@26_bbz_26 abinin usta tavsiyesi önemli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 26_bbz_26 2 kullanıcısına yanıt

Çanakkale'de Audi Wv grubuna bakan bir tamirci bulduk. Halletti sorunu sonunda, ama tam olarak ne yaptığını bilmiyorum. Şu anda iyi durumda, sıkıntı yok.

• ilkeridvan İ kullanıcısına yanıt
    sevindim gecmis olsunn

• Mart 2021 günceli çekelim konuya :)

Whatsapp grubumuz mevcut,

Ayrıca instagramdan seatexeoturkiye şeklinde aratıp takipte bulunabilirsiniz.

Araç sahibi veya almayı düşünen herkesi bekleriz.

• baris5426 B kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba, exeo araştırması yapıyorum nasip olursa bayramdan sonra alma niyetim var, watsup grubu için link ya da tlf numarası almam mümkün mü teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • josephshahin J kullanıcısına yanıt
    Merhaba, özel mesaj gönderiyorum hemen.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Selam hocam, biz de babama bu araçtan düşünüyoruz. Bütçe 110 bin gibi. Bakımlı olduğu takdirde, araçtan hem yakıt (LPG) hem bakım olarak memnun kalır mıyız onu anlamaya çalışıyorum. Bir de ilk defa kasko yapacak 60 yaş erkek için kasko 2011 model ne çıkar kabaca bir tahmininiz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: fsr

Selam hocam, biz de babama bu araçtan düşünüyoruz. Bütçe 110 bin gibi. Bakımlı olduğu takdirde, araçtan hem yakıt (LPG) hem bakım olarak memnun kalır mıyız onu anlamaya çalışıyorum. Bir de ilk defa kasko yapacak 60 yaş erkek için kasko 2011 model ne çıkar kabaca bir tahmininiz var mı?

Kasko için birşey söylemek zor. Fiyatlar değişken çünkü 1500 de çıkabilir 2500 de. Bakım konfor kalite lpg de yakıt olarak kesinlikle memnun kalırsınız. Hertürlü bakıma ihtiyaç parça kolaylıkla piyasadan temin edilebiliyor. Vw ve audi parçası herşeyiyle.

• Teşekkürler

• fsr F kullanıcısına yanıt
    merhaba.ilk alanlardan oldugum icin bir iki kelam edeyim istedim. arac safkan audi,passattan guzel iscilik saglamlik.bi tenesine egilip arka duzene bakin anlarsiniz ne demek istedigimi.on duzen gibi arka duzen ben bu arabada gordum.
    ben sifirken landirenzo takip 100.000 lpg li bindim.10lt lpg yakar.kisin sici 11 olur,uzun yolda 9 olur ama siz ort 10 gibi dusunun.
    lpg siz denk gelirse uce bese bakmayip alip lpg kendiniz taktirsaniz daha bi hos ve omurluk olurdu.
    takili alacaksaniz atiker takandan uzak durun.o arabaya atiker takan arabayada bakmamistir.landi veya prins olsun mutlaka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 26_bbz_26 -- 31 Mayıs 2021; 14:3:4 >

İyi gunler seat exeo watsapp grubu icin numara alabilirmiyim tesekkurler

• ömer79 Ö kullanıcısına yanıt
    Ömer bey merhaba, özel mesaj gönderdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris5426 -- 7 Haziran 2021; 17:29:17 >
  • Bugün itibariyle aranıza katıldım. 2011 Model Exeo aldım. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bedrim

Bugün itibariyle aranıza katıldım. 2011 Model Exeo aldım. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

hayirli olsunn kazasiz belasiz gule gule kullanin insallah.

• @26_bbz_26 Teşekkür ederim.

Aracı aldım dönüşe geçtim. Benzinlikte durdum ve kontak dönmüyor. Baya uğraştım zar zor çalıştırdım yola devam ettim ama bu sıkıntı bana problem olacak ne önerirsiniz?

• Whatsapp grubuna ekleyebilir misinz? teşekkürler

• quote:

@26_bbz_26 Teşekkür ederim.

Aracı aldım dönüşe geçtim. Benzinlikte durdum ve kontak dönmüyor. Baya uğraştım zar zor çalıştırdım yola devam ettim ama bu sıkıntı bana problem olacak ne önerirsiniz?

once bi kontaga vd40 sıkın hocam. direksiyonu oynatarak cevirirseniz donmesi lazim. bence vd40 ile cozulur.tam deligine basin korkmayin ama gercek vd40 sıkın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 26_bbz_26 -- 10 Haziran 2021; 8:25:16 >
  • quote:

Bugün itibariyle aranıza katıldım. 2011 Model Exeo aldım. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

Hayırlı olsun aracınız tekrardan bedri bey :)

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.