Şimdi Ara

♦ • ♦ • ♦ • ♦ SEAT EXEO KULÜBÜ ♦ • ♦ • ♦ • ♦ (120. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.431
Cevap
26
Favori
177.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 26_bbz_26

merhaba hocam evet sattik biz. eskisehirden babamdan ankaraya gelin oldu bildigim kadari ile :)
    Hayırlısı olsun. 119 sayfa tamamını dün itibariyle okuyup bitirdim. En uzun süre binenlerdensiniz aile olarak Exeoya :)
  • babamin mers hevesi olmasa araba tas gibiydi.zaten 2009 c180 aldik yerine.
    eskisehire gittigimizde once cocuklar isterdi zaten babaaa seata binelim diye :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 26_bbz_26 2 kullanıcısına yanıt
    Bende 5 aydır kullanıyorum. Keşke 3 4 yıl önce alıp araba değiştirme işini noktalasaydım dedim.

Geçtiğimiz yıllarda fiyat seviyesi olarak çok daha iyi bir fiyat /performans aracıydı çünkü.

Şuanda yine muadillerine oranla yine uygun seviyelerde tabi orası ayrı.
  • Exeo'larımız için instgram adresimiz mevcuttur. İnstagramda seatexeoturkiye olarak takip edebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese Merhabalar
    Seat exeo geçerken çok beğendim.Kusuru bakmazsanız bir kaç sorum olacak biraz klasik olacak ama :)
    1-Yedek parça sorunu yaşanıyor mu(Triger baskı Balata vs)
    2-Yedek parça fiyatı nasıl
    3-82491523 Bu ilan nolu aracı almak istiyorum fiyatı emsallerine uygun geldi
    Şimdiden teşekkürler

• Omer3334 O kullanıcısına yanıt
    merhaba,
    parca sorunu yasamazsiniz.
    o resimdeki aracin baski balatasi trigeri yeni degisti;)
    benim arabaya benziyor sanki.hatta radyo kanallarini dahi ellememisler gibi.eskisehirden ankaraya satilmisti gecen sene.
    lpg si landi renzo ise,lpg dugmesi on konsolda soldan 2. dugme yerinde ise,orta kolcak kirik ise ve ankaradan alinmis ise benim aractir.
    yalniz yanlis hatirlamiyorsam biz km yi 120 gibi verdik eger o arac ise. ankaradan alan kisi kac km yapti da bitlise satti bir senede bilinmez.eger benim arac ise km bir miktar dusmus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 26_bbz_26 -- 1 Haziran 2020; 7:24:11 >
  • Fiyatı da bana uygun gelmişti Allah Allah gerçekten çok şaşırdım
    826058504 Şu araca ne diyorsunuz
    Ya bu exeo yu çok beğeniyorum ama korkuyorum çevremde herkes alma diyor piyasası yok diyor
    Gemileri yakıp alasım da yok değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Omer3334

Fiyatı da bana uygun gelmişti Allah Allah gerçekten çok şaşırdım
    826058504 Şu araca ne diyorsunuz
    Ya bu exeo yu çok beğeniyorum ama korkuyorum çevremde herkes alma diyor piyasası yok diyor
    Gemileri yakıp alasım da yok değil
    Exeoyu gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Motor mekanik parça sorunu yok passat ve a4 başta olmak üzere birçok araçta zaten kullanılan motor ve yürüyen aksam. Kendine has gövde parçaları mevcut haliyle onlarda servisten temin ediliyor bir şekilde. Şu zamanda her marka için ucuz parça kalmadı euro ve doların durumu ortada.

Size aracı almayın diye tavsiye verenler ya çok zenginlerdir paraları çoktur yada sırf piyasası var diye 20 25 yaşında araçlara 60-70 bin tl veren insanlardır.

Düzgün araç bulursanız mutlaka alın kaçırmayın.

Paylaştığınız ilan no hangi araçtı bilmiyorum ancak anladığım kadarıyla 82 bin tl den ilanda olan beyaz exeo idi. Oda satılmış görünüyor.

• Merhabalar değerli arkadaşlar.
    2010 style aracım var. Pek kıymetli!! bir vatandaş sağ aynami zorlayarak içten kırmış. Sol ayna kalkıyor sağ ayna yerinde duruyor. Çözümü nedir?

• loras21 L kullanıcısına yanıt
    gecmis olsun.b7 kasa a4 mekanizmasi uyar sanirim bi deneyin.olmadi usta biri tamir eder.hangi sehirdesiniz? istanbulda iseniz bostancida bi dukkan tavsiyesi vermeye calisayim.yillar once kayinpederin avensis aynasi tamir ettirmistim.dukkani hatirlamiyorum ama sokagini hatirliyorum bulursunuz.

• Alakaniza teşekkürler. Urfadayim maalesef. Aynayı kıvırmak için zorlama olmasa kirilmaz. Müsait olunca bakacağım.

• 26_bbz_26 2 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Urfadayim. Bir çare bulacağım artık. Eyvallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: loras21

Merhabalar değerli arkadaşlar.
    2010 style aracım var. Pek kıymetli!! bir vatandaş sağ aynami zorlayarak içten kırmış. Sol ayna kalkıyor sağ ayna yerinde duruyor. Çözümü nedir?
    Merhaba;

2009-2011 yıllarındaki elektrikli aynası olanların ibiza ve leonların ayna mekanizmaları aynı diye biliyorum bulunabilirliği daha kolay bizim araçlara oranla.
  • İnstagramda seatexeoturkiye olarak instagram adresimiz mevcut. Exeo sahibi olan olmayı düşünen herkesi bekleriz.
  • Değerli dostlar;
    28 Eylül 2020 tarihi itibari ile 2009 EXEO style aracımla vedalaştım.
    Aracımı çok severek 10 yıl kullandım. Bu süreçte araç beni hiç üzmedi. SUV bir araç almak için satışını verdim. Allah alana kaza bela vermesin.
    Satış fiyatını yazmayacağım çünkü "ucuz vermişsin, pahalı vermişsin" olayına girmek istemiyorum.

Hepinize EXEO larınızla hayırlı günler, kazasız sürüşler diliyorum...
  • Konuyu takip eden exeocular varmıdır?

Varsa yorum yazın lütfen :)

• Arkadaşlar merhaba

Exeo için iyi bir usta öneriniz var mı ? Aracımda yağ kaçırma durumu var son zamanlarda. şimdiye kadar Bursa ve çevre illerde bir çok "usta"ya götürdüm ancak istediğim gibi bir sonuç alamadım ve eksiltme devam ediyor. iyi, güvenilir ve bu araçtan anlayan bir usta öneriniz olursa çok sevinirim.

• Sessizce nöbetteyiz:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ilkeridvan İ kullanıcısına yanıt
    Hocam vw grubu araçlarına bakan her ustanın* exeoya bakabileceğini söylememe gerek yok sanırım.

* İşinin erbabı bir usta arıyorsanız ben de arayıştayım.

Yağ eksiltme konusunda bir dönem ben de sorun yaşadım. O dönemlerde Castrol edge 5-30 LL'ye alternarif hesaplı yağ arayışındaydım. Üst üste farklı marka yağ koydurdum, eksiltme sorunu başladı. En son Castrol'e döndüm 4 bakımdır. Şu anda yağ eksiltme olayı ihmal edilecek düzeyde. (Not: geçtiğimiz bakımların birinde usta temizleyici bir madde koyduğunu söylemişti. Onun da etkisi olabilir.)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • diambar17 D kullanıcısına yanıt

Hocam bir çok ww ve seat ustasına (Bursa ve Çanakkale) gösterdim ancak araç istediğimiz gibi olmadı ve yağ eksiltme devam ediyor. Bu yüzden referansı iyi olan birisini bulabilirsem ona götürmeyi düşünüyorum. İstanbul, Ankara, Bursa vb. yerler olabilir.

Dün akşam şöyle bir bilgiye ulaştım "05058784204 cahit usta ankara batıkentte kesinlikle tavsiye ederim izmirdeyim ona danışmadan iş yapmam" bir gruptan aldığım güncel bilgi.

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.