Şimdi Ara

♦ • ♦ • ♦ • ♦ SEAT EXEO KULÜBÜ ♦ • ♦ • ♦ • ♦ (115. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.431
Cevap
26
Favori
177.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevap için teşekkürler. Şu an 48 49 bin TL civarında geziyor. Acaba normal midir? Örnekhttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-seat-exeo-audi-a4-b7-kasa-platform-cok-temiz-dost-araci-500293568/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: loras21

3 ay önce aldım çok memnunum. Audi wv konforunu ucuza yaşamak istiyorsanız hemen alın.

Fiyat karşılaştırması yapabilmek için aldığınız aracın bilgilerini ve aldığınız fiyati yazabilir misiniz?

• 2010 120 binde ilk sahibinden aldım. 3 parça boya, Lovato LPG var. Beyaz STYLE paket. 42 bin aldım.

Bence 45 -46 dan fazla vermeyin. Üstteki ilan için.

• quote:

Orijinalden alıntı: loras21

2010 120 binde ilk sahibinden aldım. 3 parça boya, Lovato LPG var. Beyaz STYLE paket. 42 bin aldım.

Bence 45 -46 dan fazla vermeyin. Üstteki ilan için.

Teşekkür ederim açıklama için.

O ilan benim bulunduğum şehirde olduğu için cazipti, işim icabı sağa sola gidemiyorum pek. 46 teklif etmiştim zaten. Orta yolda buluşalım vs diyerek 47 48 istiyor, vazgeçtim. Şu an 80 binde lpg siz bir tane var, 42 civarına verir ama 41 diyorum ben de.

Temiz ve bakımlı bir araç için bin veya 2 bin lira fazla ödemeye razıyım aslında, yeter ki bana sorun çıkarmasın ama exeo için tam rahat değil içim açıkçası. 2 yıl Lada Kalina 2008 kullandım, usta bulamamak iflahimi söktü. Kayseri nin küçük bir ilçesindeyim. Koca Kayseri'de 2 tane Lada ustası vardı sadece. O yüzden "kupon" olarak adlandırılan böyle az bulunan araçlara mesafeliyim. Ha elimde mi kaldı, hayir. 3 5 günde sattım benim Lada yi ama diğer arabalar 2 yılda 3 5 bin değer kazanırken benimki yerinde saydı ve 2 yıl içinde yaptığım bi ton masraf cepten gitmiş oldu. LPG sistemini a dan Z ye degistirmek zorunda kalmıştım mesela,usta problemi çözemediği için.

Klasik bir 1.6 lpgli Corolla (2006-2007) almak niyetindeydim bu sebeple. Fakat onlar da 45 binin altına pek inecege benzemiyor. 10 yaşındaki arabaya 47 4i vermek pek akıllıca değil gibi. Ben de Seat i kurcalarken Exeo karşıma çıktı. Gel gör ki bu da benim Kalina dan cok daha az piyasada. Yine Kalina 8 tane vardı Kayseri de. Exeo birkaç taneyi geçmiyor gibi sanki. Şöyle bir ikna olsam, üçe beşe bakmayacam gidip alacam.

• Bazı şeyleri gözönüne almak gerekiyor. Hemen satılacağını bende düşünmüyorum. Motor 1.6 wv motoru. Motor parçaları yönünden sıkıntı yaşanmaz. Ama kaporta yönünden sıkıntı olabilir. Oda servisten temin edilir. Toyota kadar prim yapmaz. Ama konforu benim için yeterli. Onun için herşeyi göze aldım :)

• loras21 L kullanıcısına yanıt
    Kasanın ağır gelmesi olayını hissediyor musunuz, hantallik var mı?

• Daha önce de ağır oturaklı kasa araçlar kullandığım için bana normal geliyor. Ama ataklanarak kalkma gibi birşey beklemeyin.

• Rhodora R kullanıcısına yanıt
    firatblg F kullanıcısına yanıt
    epeydir girmiyordum foruma henüz gördüm mesajları. fırat hocam gerekli açıklamaları yapmış hepsinin altına imza atarım bende kendisinden görüş alarak 1 sene önce referance paket exeo aldım. Ancak her ne kadar alırken ucuza almış olsakta günden güne satmak zorlaşacaktır aracı bunu göze alarak eğer uzun yıllar binmeyi düşünüyorsanız alın derim( ben satacağım zaman son çare olarak 3-4 bin zararla takası göze aldım) söylendiği gibi en büyük sıkıntı kaporta ama o da değişecek bir durum olursa geçerli yoksa sanayide düzeltme ve boyatma yapabilirsiniz. fiyata gelince bence fiyatlar biraz yüksek yazılmış style paket için 43-46 bin referance için 40-43 hakkıdır. Versiyonlar arasında uçurum yok ama alabilirseniz style da birkaç ekstra var ( katlanır yan ayna, 8 hoparlörlü müzik sistemi ama bende ki 4 hoparlör gayet tatminkar benim için önemli olanlar bunlar)

bu arada fırat hocam double din işini 380 liraya hallettim şaka gibi :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hanturk06 -- 29 Kasım 2017; 0:4:53 >

• hanturk06 H kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam bilgiler için.

• hanturk06 H kullanıcısına yanıt
    Iyi halletmişsiniz hocam ben 850 tl ye sattım bi a4 sahibine adam çok sevindi

• Merhabalar ben de 1yıldır exeo kullanıcısıyım. An itibariyle 40000 km yol yapmış bulunmaktayım.

Hatay-iskenderunda yaşıyorum.

Uzun zamandır exeo kullanıcılarıyla irtibat halinde olmak istiyordum ama piyasada az olduğu için böyle bir grubun olduğuna ihtimal vermiyordum ve araştırmıyordum.

Bundan sonra ben de burada tecrübelerimi paylaşacağım. Herkese selamlar.

• Arkadaşlar iyi akşamlar ben aracıma double teyp taktırmayı düşünüyorum ama kaç inc ve uyumlu markalar var mı önerileriniz nelerdir şimdiden tşkrler?

• quote:

Orijinalden alıntı: yigido-5860

Arkadaşlar iyi akşamlar ben aracıma double teyp taktırmayı düşünüyorum ama kaç inc ve uyumlu markalar var mı önerileriniz nelerdir şimdiden tşkrler?

Exeo ile %100 uyumlu (direksiyondaki fonksiyon tuşları, göstergeler arasındaki MMI bilgi ekranı ve motor bilgisi vb.) ve kaliteli bir marka olan Zenec ZE-NC3141D modelini tavsiye ederim.

http://www.zenec.com.tr/urun_nc3141d.php

Zira bizim araçlarda radyo için çubuk anten olmayıp tavanın arka cama kenarında döşeme içinde elektronik radyo anteni var ancak radyo sinyalini oldukça zayıf çekiyor.

Zenec marka radyo sinyalini daha güçlü işlediğinden bu sorun da ortadan kalkar. Önceki aracım olan 2013 model ibiza'da tavanda çubuk radyo anteni vardı ve radyo çok net çekiyordu.

• Merhaba arkadaşlar

Aracımın katlanır sağ dış aynasını otoparkta biri kapatmaya çalışmış ve bozmuş. İçeriden düğmeyi çevirince yarım açılıyor. Aynayı dışarıdan elle hareket ettirince yarıya kadar boşta hareket ediyor. Sanırım içinde bir parça kırılmış.

Bunun tamiratı için yetkili servise bulaşmak istemiyorum.

*Bu konuda öneriz var mı?

*Aynayı komple değiştirmeden sorunu çözebilir miyim?

*Aynı aynanın kullanıldığı başka seat modelleri var mı?(belki onların yedek parçasını kullanabilirim)

Teşekkür ederim.

• diambar17 D kullanıcısına yanıt
    Hocam leon ile aynı aynayı kullanıyor diye hatırlıyorum çıkma leon aynası işini görür

• diambar17 D kullanıcısına yanıt
    Benim sol aynada da benzer bir şey oldu. Park halindeyken biri vurmuş muhtemelen. Ustaya götürdüm, 100 liraya hallederim ama uzun sürer dedi, ben de beklemeyip yaptırmadım, öyle duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: diambar17

Merhaba arkadaşlar

Aracımın katlanır sağ dış aynasını otoparkta biri kapatmaya çalışmış ve bozmuş. İçeriden düğmeyi çevirince yarım açılıyor. Aynayı dışarıdan elle hareket ettirince yarıya kadar boşta hareket ediyor. Sanırım içinde bir parça kırılmış.

Bunun tamiratı için yetkili servise bulaşmak istemiyorum.

*Bu konuda öneriz var mı?

*Aynayı komple değiştirmeden sorunu çözebilir miyim?

*Aynı aynanın kullanıldığı başka seat modelleri var mı?(belki onların yedek parçasını kullanabilirim)

Teşekkür ederim.

Abicim özel servisimizde bu sorunun çözebiliriz. İçine açıp bakarız neresinde arıza olduğuna göre yardımcı oluruz.
  • Teşekkür ederim. Ben de 5 aydır böyle kullanıyorum mecburen.

Aşağıdaki linkte aracın parçalarıyla ilgili bilgiler var. Parçayla ilgili detaylara tıklayınca hangi modellerde kullanıldığı da yazıyor. Hemen hemen bütün parçalar vw seat skoda ve audinin modelleriyle ortak. Ama aynalarda sadece seat exeo yazıyor.

http://www.oemepc.com/seat/part_single/catalog/se/markt/E/modell/EX/year/2010/drive_standart/664/hg_ug/857/subcategory/857040/part_id/2047774/lang/u

Vwpoyraz maalesef iskenderunda ikamet ediyorum. Tamir etmenin bir yolunu bulmadan önce ankaraya yolum düşerse uğrarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diambar17 -- 15 Şubat 2018; 12:45:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: diambar17

Teşekkür ederim. Ben de 5 aydır böyle kullanıyorum mecburen.

Aşağıdaki linkte aracın parçalarıyla ilgili bilgiler var. Parçayla ilgili detaylara tıklayınca hangi modellerde kullanıldığı da yazıyor. Hemen hemen bütün parçalar vw seat skoda ve audinin modelleriyle ortak. Ama aynalarda sadece seat exeo yazıyor.

http://www.oemepc.com/seat/part_single/catalog/se/markt/E/modell/EX/year/2010/drive_standart/664/hg_ug/857/subcategory/857040/part_id/2047774/lang/u

Vwpoyraz maalesef iskenderunda ikamet ediyorum. Tamir etmenin bir yolunu bulmadan önce ankaraya yolum düşerse uğrarım.

Her zaman beklerim hocam, misafirimiz olursun çayımızı içmiş olursun yolun Ankara'ya düşerse. 0553 897 21 03 Mehmet Ustanın numarası bilgin olsun.

• Bilmiyorum buldunuz mu ama benimde kırılmıştı merttugoto diye bi site var ordan sipariş ettim geldi👍🏻

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.