DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Seat Cordoba Müzük Sistemi
5
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> DH Garaj >> Seat Cordoba Müzük Sistemi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      2315 Mesaj
      25 Şubat 2008 00:12:56 Konu Sahibi
      2006 Seat Cordobaya orjinal teybini bozmadan amfi taktıran var mı?Orjinal kapıdaki kolonları neyle güçlendirebilirim.Hangi kolonları tavsiye edersiniz?

|
      |

• Yarbay
      2065 Mesaj
      02 Mart 2008 19:55:45
      orijinal kapıların ölçüsü nedir bilgin varmı 16 cm veya 13 cm dir buna uygun hertz jbl marka kolonlar tavsiye ederim bütçen nedir ?
      |
      |

• 03 Mart 2008 03:01:51
      Arkadaşım bende de 2004 Cordoba var kapılara 17cm. ve 13cm. Pioneer kolon aldım önlü arkalı toplam 4 kolon 200ytl.'ye maloldu işçililk dahil bi de şu amfiyi aldın mı olay tamamdır:
      http://urun.gittigidiyor.com/JBL-GTO-301-1-BASS-AMFI-SIFIR-ORJINAL-KUTUDA_W0QQidZZ8561792
      (Satıcıyla alakam yok JBL amfiler tavsiyemdir)
      |
      |

God doesn't play dice with the universe.
    • Binbaşı
      1350 Mesaj
      11 Mart 2008 23:58:16
      quote:

Orjinalden alıntı: enoman

Arkadaşım bende de 2004 Cordoba var kapılara 17cm. ve 13cm. Pioneer kolon aldım önlü arkalı toplam 4 kolon 200ytl.'ye maloldu işçililk dahil bi de şu amfiyi aldın mı olay tamamdır:
      http://urun.gittigidiyor.com/JBL-GTO-301-1-BASS-AMFI-SIFIR-ORJINAL-KUTUDA_W0QQidZZ8561792
      (Satıcıyla alakam yok JBL amfiler tavsiyemdir)

Verdiğiniz amfisi mono amfi yani bass amfisi,bass amfisine component bağlanmaz.Bağlandığı zamanda componentler yanar çünkü ikiside ters olarak frekans veriyor.

quote:

Orjinalden alıntı: Tavcı
      2006 Seat Cordobaya orjinal teybini bozmadan amfi taktıran var mı?Orjinal kapıdaki kolonları neyle güçlendirebilirim.Hangi kolonları tavsiye edersiniz?

Hocam aracınızın orjinal hoparörlerinin rms değerlerini bilmiyorum ama pek güçlü olduğunu sanmıyorum o hoparlörlerin.O hoparlörlere amfi alacağınıza ilk önce component alın daha sonra amfi alın.Normal hoparlörler rms olarak düşüktür büyük ihtimalle o yüzden amfi almaya gerek yok.
      |
      |

• Teğmen
      105 Mesaj
      18 Haziran 2009 00:45:05
      tuncelim bırak bu tesisat işlerini bak yakında çocuk gelio...:))))))
      |
      |

Doesn't play well with others....
    • Er
      9 Mesaj
      01 Temmuz 2009 23:17:42
      quote:

Orjinalden alıntı: sertacak

tuncelim bırak bu tesisat işlerini bak yakında çocuk gelio...:))))))

zeynep bebek geldi dünyaya
      |
      |

Eğer bir gün sizden sokakları süpürmeniz istenirse, o kadar güzel süpürün ki sokakları, herkes burada işini çok iyi yapan büyük bir çöpçü yaşıyormuş desin...
Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
modasor
ses yalıtımı
SEO
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,260
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.