Şimdi Ara

Seat Cordoba 1.4 TDI Stylance Gizli Özellikler (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
54.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben 2006 1.4 TDI Stylance buldum 190.000 de 24.000TL
  • Ametal58 kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bendede var, yokmu başına gelip günahını ödeyen. Bide motordan sağ taraftan ekstra bir ses geliyor yaptırdım yine geliyor horlama ile tıklama arası şarj dinamosunun kafasını değiştirdim ustaya güvenip verdiğim para benim nefesimi kesmesi dışında bir yararı olmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -YuSSuF- - kullanıcısına yanıt
    ABS LAMBASI YANIYORSA MOTOR KAPUTUNU ACIN (AKUNUN UZERINDE BAZI MODELLERDE YERİ DEGISEBİLİR) BİR SİGORTA KUTUSU OLMASI LAZIM ORADAKİ BUYUK SİGORTALARIN BİRİSİ ABS NİN SİGORTASI DEGİSTİRİN SORUN KALMAYACAKTIR.

OYLE EL FRENI CEKILI 15 METRE GİTMEYLE , ANI FREN YAPMAYLA KOCAKARI TAKTIKLERIYLE DUZELMEZ O SORUNLAR TEKNIK BİLGİ GEREKLİ...
  • adamolki A kullanıcısına yanıt
    Kapsamlı bir Ekran yok ise yani aracın özelliklerini yapılandırabileceğiniz bir bilgisayarı yok ise.

KAPILARI kapama tuşuna bir süre basılı tutun uyarı sesi çıkarsa büyük ihtimal olmuştur.

Aynı şekilde açma tuşuna basılı tuttuğunuzda iptal edecektir...
  • arsima kullanıcısına yanıt
    Volkswagen, Skoda, Audi, Seat hepsi aynı yerde üretiliyor segmentlerde motorları genellikle aynı siz donanımları inceleyin kaliteleri aynıdır.

Mesajı 15 Ekim 2015 de yazmışsınız araba aldınızmı bilmiyorum
  • oldmurat O kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlamayın ABS devreye girdiğindeki tıkırtı olma ihtimali varmı acaba ?
  • Cordoba 1.4 stylance kadrandaki kapıların açık olduğunu falan gösteren ekran çalışmıyor. Neden olduğunu ve nasıl çözebileceğimi bilen birisi var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • khakanhayran K kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarı ile kapıların açık olduğunu gösteren bir gösterge bulunmuyor araçta.

Kadranların ortasındaki ekranı diyorsanız orası arıza uyarıları lambalarının bulunduğu bölüm.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.