Şimdi Ara

Seat Ateca (ANA KONU) (92. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.690
Cevap
89
Favori
273.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Desenize o zaman octavialar jettalar tarih olacak. Bir sürü insan tanırım tiguanın dizel otomatiği olmadığı için almayan. Karoq piyasayı süpürür zaten dizel otomatikle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.aty

5. Ayda dizel motora DSG seçeneği gelecekmiş, bayiden söylediler.

Gelicek evet

• 2017 model Ateca varmı plazalarda? Bilgisi olan?
  • Beyler Sakarya da yaşayan ve Seat’ı Seven varsa bir PM alabilir miyim?

• Arkadaşlar merhaba bende turuncu renk ateca ile aranızdayım. Erzurumdan aldım araci istanbula geldim ilk izlenimlerim çok iyi ama yakıt biraz bana fazla geldi henüz 3 binde daha. Exlence paketi aldım bilerek fr dan hem daha dolu hem daha konforlu geldi bana. Araç hakkında şunu şöyle yap diyeceginiz birşey varmı? Mesela ben komple aracın etrafındaki siyah etekleri gövde rengi boyatmak istiyorum ve birde bunun spoylerini servis dışında temin edebilcegimiz biryer varmı ?

• 2018 ikinci yarısında 1,6 DSG gelecekmiş.Bu döviz kurlarıyla 180k civarı olur heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Misterr

2018 ikinci yarısında 1,6 DSG gelecekmiş.Bu döviz kurlarıyla 180k civarı olur heralde.
    Kaynak varmı ?

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Seat’ın internet sitesinden online olarak bağlanıp sordum. Fiyat kendi tahminim. Zaten Karoq’la aynı banttan birlikte çıkıyor.

• 10.000 lira indirimden bahsediyorlar fiyat alan oldumu ?

• Hayalet ekran gelecek diyorlardı. Bilgisi olan var mı.

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Ankarada kampanyalı liste fiyatı haricinde bir indirim görmedim ben.
  • 1.6 dizel manuel araç nasıldır?

Cam tavan bir araç var ve fiyat 150 bin TL. 2. el durumu nedir? Çok kararsız kaldım, fırsat aracı dediler. Piyasaya bakarsak fırsat mıdır?
  • van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    O klasmandaki bir araçta Manuel vites hoş olmuyor. 2. Elde Manuel olduğu için zorlanırsınız. Ayrıca ateca malesef şu an piyasada kendine yer edinemedi.

Bu konu da 2. Elde etkili. Kısa zamanda değiştirmeyi düşünürseniz sizi üzebilir.

• 2018 model Ateca Fr sahibiyim. Araç 4 aylık daha. Bugün şehir içinde gezinirken vitesi geri takınca geri görüş kamera bulanık göstermeye başladı. Ayrıca kamerada plakanın da bir kısmı gözüküyordu. Sonra aracı kapatıp bir yere gittim döndüğümde tekrar denedim sorun gitmişti ama kamera açısı değişmiş o gitmedi. Önceden plaka gözükmezdi şimdi bir kısmı gözüküyor ve ekranın üst köşelerinde bir miktar karartı var sanırım kamera plakanın olduğu kısmı gösteriyor. Böyle sorun yaşayan oldu mu hiç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatlisevgi -- 11 Ağustos 2018; 21:45:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ateca için hep hayal ettiğim konfigürasyon; 1.6 dizel otomatik, cam tavan, fiyat olarak da Max 140bin. ancak tabi hayaller ve hayatlar... kur artısı doğuş fiyatlandırma saçmalığı vs, mevcut arabam leon 1.6 dizel dag full paket, ama aklım hep ateca da :(
  • 1,6 DSG’ler sipariş edilmiş, Eylül ayında satışta olacak dediler.

Fiyat muhtemelen 200k civarı olur.

• seat ateca dizel otomatik siparişi başlamış ispanya'da 2000 euro farkla

Ateca 1.6 TDI CR 85 KW (115 CV) DSG-7 Start/Stop Ecomotive Style
  • Aramizda uzun donem kullanicilari var mi ?

Merak ettigim konu trim sesleri , test surusu yaptigim vakit ben herhangi bir trim sesi duymadim fakat uzun donemde nasil olur kestiremedim.
  • 22000 km'yi geçtim. Henüz bir trim sesi yok.

Tek ses şikayetim tavana takılan ara atkıların (portbagaj, bisiklet taşıyıcı vb. için) ıslık sesi çıkarması.

Bunda da Seat'ın bir suçu yok.
  • Bu atecalar neden çek cum de üretiliyor.skoda fabrikasında mı?
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.