Şimdi Ara

Seat Ateca (ANA KONU) (63. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.691
Cevap
89
Favori
272.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen de aklıma geldi, mazda cx-3 sonuç olarak ben ve eşim 2 kişiyiz, birde çocuk olsa toplam 3 kişi, sahibinden de 2.el cx-3 lere baktım düşük km de 1.5 dizel otomatik(tam otomatik) 4x4 85bin civarında bulunabiliyor, üstelik de benım cok dikkat ettiğim manuel ses acma tusları bmw lerde olan navigasyon tusu, ve tasarım gerçekten hosuma gidiyor, 2.el belkı piyasası cok olmaz ama alınca 5 sene binme taraftarıyım, ayrıca eşim içinde kullanımı cok rahat olacaktır.

Konu ateca dan cok cıkmasın ama hani benim gibi düşünenler varsa da alternatif olsun isterim
    https://www.youtube.com/watch?v=DUfVaYOmAA4

Cx3 için arazi performansı
    https://www.youtube.com/watch?v=xMKbhpJOH9Q

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackhammer -- 24 Ekim 2016; 10:51:55 >

• Seat ateca da kasım ve aralık ayı için 350 adetlik satış kotası var. Yani üretim yeni ve bir çok ülkeye gönderildiğinden ve üretimde yaşanan muhtemel hatalardan dolayı da fabrika performansı düştüğünden fiyatlar böyle yüksek. Kurlar ne kadar yukarıya giderse gitsin Seat ateca bir yıl sonra bile ancak bu fiyatlarla satılabilir. Aynı şey 3008 için de geçerli. (3008 ile test sürüşü yaptım gerçekten başarılı hele de arka tasarım ve iç kokpit eşsiz, sanatçı eli değmiş gibi )

Seat Ateca  (ANA KONU)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: smmm34

Fiyat listesini internet sitesinde resmen açıklamadılar ama dün Altur'a gittim resimdeki listeyi showroomda ''Elimize verdiler''

https://youtu.be/S_eUAUX11Fk
    Seat Ateca  (ANA KONU)

bu ne be 3008 bile daha mantıklı. tucson alın ya da 3008 cidden şaka mı bu ?

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Bu fiyata tiguan alırım deyince o daha mı iyi diyen satış temsilcileri varmış. Daha ne olsun. Ellerinde patlar umarım bu söğüşleme operasyonu

• quote:

Orijinalden alıntı: Carser

Bu fiyata tiguan alırım deyince o daha mı iyi diyen satış temsilcileri varmış. Daha ne olsun. Ellerinde patlar umarım bu söğüşleme operasyonu

yalnız tiguan mı daha iyi kısmı doğru olabilir. yeni tiguan şu anda sınıfının en kötüsü.

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Ne olursa olsun marka algısı olarak ölüsü yeter şu ülkede
    Seata aynı parayı verirken 10 kere düşünür insan. Ha ama artık seat ile vw aynı düzeydeyse yada öyle bir algı oluşturuluyorsa bilemem

Dipnot: Superb passat a3 1.0 leon tdi arası kararsızım. Ateca bitmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sukulented -- 24 Ekim 2016; 21:49:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carser

Ne olursa olsun marka algısı olarak ölüsü yeter şu ülkede
    Seata aynı parayı verirken 10 kere düşünür insan. Ha ama artık seat ile vw aynı düzeydeyse yada öyle bir algı oluşturuluyorsa bilemem

Dipnot: Superb passat a3 1.0 leon tdi arası kararsızım. Ateca bitmiştir

a3 ile Superb bir adım önde gibi bence.

• Fiyat listesine baktım da inşallah makyajlı leon bunun yanında ucuz kaldı deyip onada okkalı bi zam yapmazlar

• sonucunda audi a3 gibi elleride patlayacağını anladıkları an fiyatı indircekler. ( bkz. 109 bin olan audi yi 83 bin e düşürdüler, bugüne kadar audi bukadar büyük bir indirim yapmamıştı )
  • Fiyatları görünce ev almaya karar verdim. Allah alcaklara kazasız belasız seyahatler nasip etsin. 1.6 dizel otomatiği takipteyim yine. Önümüzdeki yıllarda bu motor seçeneği gelirse tekrar düşünürüm.
  • Sabah önünden geçerken gördüm, Kayadibi'ne bir tane beyaz Ateca gelmiş, haftasını incelerim gidip.

• kaan2142 K kullanıcısına yanıt
    Hiç olmazsa bayilerin ellerindeki fiyat listesini lansman fiyatları gibi açıklamasınlar.Bu fiyatlardan en az %10 daha indirimli bir fiyat polikasını daha baştan uygulamaları gerekir.

• kaan2142 K kullanıcısına yanıt
    Maalesef satılan 83-84 bin aralığında araba kalmadı.Gümrükte olanlar bile satıldı.Al satçılar şimdiden 90 bin lira civarında fiyatlarla sahibinden satışa sunmuşlar.

• Bugun teklif verdiler. Sanirim fiyatlarda indirim yada kampanya yapmayacaklar.
    Aracda opsiyonlar Cam tavan ve lansman paketi. Birde seat surus profili.
    Seat Ateca  (ANA KONU)

• kadirmania K kullanıcısına yanıt
    Alana hayırlı olsun ne diyelim.
  • Aynen oyle alana hayirli olsun. Bu fiyatlara mumkun degil almam.

• quote:

Orijinalden alıntı: havomoha

Az önce çocuğu parkda oynatırken Suzuki vitara geçti çok tatlı geldi gözüme ama hızlı geçti çok bakamadım bence listede değerlendiririlir:)

İçini görene kadar dıştan çok güzel bir araç, keşke az daha iç mekanda kalite artışı yapsalarmış neyse onun abisi (https://www.youtube.com/watch?v=xba4vcs4xxY) gelecek o daha kaliteli olacak ama o da 100-110 binden başlar en az
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravenous

Fiyat listesine baktım da inşallah makyajlı leon bunun yanında ucuz kaldı deyip onada okkalı bi zam yapmazlar

Aman Hocam tövbe de.
    Şu anda makyajlı leon a hazırlık yapıyorum.
    Bir de sürüş asistan paketi ekletirsem süper olur diyorum.
    Dün aradim , şubat mart gibi gelir dediler.fiyatlar belli değilmiş. Inşallah abartmazlar .

• BojanBogdanovic B kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de mi modeli yenilesem diyorum. Ama premiuma mı geçsem diye de düşünüyorum. Sizin var mı alternatifler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cesc_ -- 25 Ekim 2016; 14:34:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirmania

Bugun teklif verdiler. Sanirim fiyatlarda indirim yada kampanya yapmayacaklar.
    Aracda opsiyonlar Cam tavan ve lansman paketi. Birde seat surus profili.
    Seat Ateca  (ANA KONU)

%45 ÖTV 30bin TL

Bunu çıkarınca araç normal fiyatına iniyor %45 nedir arkadaş, daha bugun 4.29 dan dizel aldım, evet dizel !!!!

neyse, mevcut durumu korumaya devam.

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.