Şimdi Ara

Seasonic SSR-750FX vs Corsair rm750x

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu iki güç kaynağı arasında kaldım Seasonic bu işin uzmanı ama bildiğim kadarıyla RM750X de çok kaliteli bir psu ve daha sessiz çalışıyormuş ses konusu önemli Seasonic kullanıcı bir arkadaş var mı sesi çok mu fazla

ikinci olarak bunlardan birini amazondan almayı düşünüyorum burada garantileri geçerli olacak mı bilen birisi var mı

herkese teşekkürler iyi forumlar

• olay ses konusu ise rm750x den kullanan biri olarak bazen çalıştığını bile anlamıyorum.fanlar genelde duruyor ki yük altında
  • Öncelik ses ise RM veya Hydro G öneririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evga 650 p2 , 750 G2 veya 750 G3

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rm750x gtx 1080 li sistemde bile fan döndürmeyebilir.Çok güzel PSU Rmx serisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazondan alınan ürünlerin TR'de garantisi olmuyor.
  • Performans olarak SSR-750X son kullanıcının fark edemiyeceği kadar önde. Fiyat performans olarak RM750x yine az bir miktar önde ama ses olarak RM750x'in gözle görülür bir üstünlüğü mevcut.
  • Seasonic uluslararasi garantisi varsa nasıl işliyor? Deneyimleyen var mıdır?

Seasonic garantisini bilmediğim ve perf farkı pek olmadığı için Corsair diyorum. Ben 750 G3 aldım yakın zamanda araştırmalarım ile önerebilirim daha deneyemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kurt Knispel

Seasonic uluslararasi garantisi varsa nasıl işliyor? Deneyimleyen var mıdır?

Seasonic garantisini bilmediğim ve perf farkı pek olmadığı için Corsair diyorum. Ben 750 G3 aldım yakın zamanda araştırmalarım ile önerebilirim daha deneyemedim.

Evrensel garantiyle ilgili benim başıma tek bir olay geldi. Onda da sorun büyük olduğu için adamlar platinyum güç kaynağını ücretsiz yolladılar. Üstelik gold olan da bende kaldı.

https://forum.donanimhaber.com/seasonic-kullanicilarinin-dikkatine--88035225

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.