Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Seasonic SSR-750FX vs Corsair rm750x

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
225
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Kasa/Güç kaynağı >> Seasonic SSR-750FX vs Corsair rm750x
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    506 Mesaj
    bu iki güç kaynağı arasında kaldım Seasonic bu işin uzmanı ama bildiğim kadarıyla RM750X de çok kaliteli bir psu ve daha sessiz çalışıyormuş ses konusu önemli Seasonic kullanıcı bir arkadaş var mı sesi çok mu fazla

ikinci olarak bunlardan birini amazondan almayı düşünüyorum burada garantileri geçerli olacak mı bilen birisi var mı

herkese teşekkürler iyi forumlar

|
    |
    |
    |
    11866 Mesaj
    Öncelik ses ise RM veya Hydro G öneririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    NZXT S340 Red n Black | Corsair TX550M 80 Plus Gold | MSI Z370-A Pro | Intel I5 8600K 5.0 Ghz 1.375V Delid | Crucial Ballistix 2x8GB 2666 Mhz | Corsair Force Le200 120GB | WD Blue 1TB | MSI RTX 2070 Armor | Be Quiet Dark Rock Pro 4 | AOC G2460PF 144Hz 1MS n Philips 190CW 75Hz 5MS | G710 Plus Cherry MX Blue | Corsair M65 Pro RGB | HyperX Cloud II | Logitech G920 n Shifter // Honda Accord 7 K24
  • Yarbay
    10849 Mesaj
    Evga 650 p2 , 750 G2 veya 750 G3

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Seasonic garantisini bilmediğim ve perf farkı pek olmadığı için Corsair diyorum. Ben 750 G3 aldım yakın zamanda araştırmalarım ile önerebilirim daha deneyemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    R7 1700~~ASUS ROG Crosshair VI Hero~~GeForce RTX™ 2080 GAMING OC 8G~~G.SKILL Ripjaws V F4-3000C15D-16GVGB~~Samsung 250GB 970 EVO Plus~~Samsung 850 Evo 500GB~~Seagate BarraCuda 1TB/SkyHawk 4TB~~Phanteks Enthoo Pro M~~Corsair H100i v2~~EVGA SuperNOVA 750 G3~~Razer Mamba Tournament Edition~~Corsair K70 Rapidfire~~Kingston HyperX Cloud II~~Corsair Gaming MM300~~AOC Agon AG241QG
  • Emekli Yönetici
    6425 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kurt Knispel

Seasonic uluslararasi garantisi varsa nasıl işliyor? Deneyimleyen var mıdır?

Seasonic garantisini bilmediğim ve perf farkı pek olmadığı için Corsair diyorum. Ben 750 G3 aldım yakın zamanda araştırmalarım ile önerebilirim daha deneyemedim.

Evrensel garantiyle ilgili benim başıma tek bir olay geldi. Onda da sorun büyük olduğu için adamlar platinyum güç kaynağını ücretsiz yolladılar. Üstelik gold olan da bende kaldı.

https://forum.donanimhaber.com/seasonic-kullanicilarinin-dikkatine--88035225
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
google reklamları
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,255
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.