Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Seasonic S12 II Bronze 620W 80 Plus Bronze Psu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2
Cevap
3
Favori
600
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon İlan Türü #Satılık
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      10419 Mesaj
      Referanslar: 393

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      21 Haziran 2015 03:45:50 Konu Sahibi
      Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
      Taşınma durumundan mütevellit ihtiyaç fazlası yedekte beklettiğim ya da ilerisi için sakladığım bir çok soğutma ürünü, psu ve kasa satılıktır.

CM HAF 922 Mid Tower Kasa

Ekstra üstte 20cm kırmızı ledli Cooler Master fan mevcut, yine ekstra fotoğaflarda göreceğiniz ön taraf için çift usb 3.0 çıkış sağlayan aparat mevcut. usb 3 aparatın ön tarafa takılması için yuva da var ona uygun göreceğiniz üzere. 2 usb3, 2 usb 2 ön panelde çıkış oluyor böylece. Sadece aparatların sıfır fiyatı sanırım 100 liraya yakın. Bir kasada olabilecek her şey var neredeyse.

Kasanın görseli 10 üzerinden 9.5, Tek kusuru şudur; Üstteki usb ve güç düğmesinin olduğu panelin kasaya montaj ayakları kırılmış, güçlü yapıştırıcı ile tutturulmuştur yerine. Kullanım ve görüntü olarak bir sorun oluşturmuyor. Fanlarla da ilgisi olmadığı için söküp takılacak bir parça değil temizik vs zamanlarında fakat kusur kusurdur yazmak gerekiyor.

Böylece 220 TL istiyorum kasaya. Nefret ettiğim sanalpazarı kullanarak kargoyu uygun fiyata getirebiliriz. 23 TL civarı. Onun dışında anlaşmanız yok ise 45 lira üzerini ben tamamlayarak MNG ile adres teslim gönderebilirim.

Bu fotoğraf bir önceki kasama ait, boyutunu göstermek açısından ekledim.

İki adet LGA775 ve 1155 pin(aynı soketleri) uyumlu ince soğutucu var. Foto temsilidir. İkisi de sıfır gibi, hatta birini galiba bir gün filan takmıştım. Birisi bakır tabanlı İ5 2500K dan kalma diğeri i3 2100 den kalma.

Bakır taban olan 14, diğeri 9 TL. Kargo MNG ile 5 TL adres teslim.

Temsili Fotoğraf;

AMD X6 1055T'den kalma stok fan. 13 TL + 5 TL MNG ile adres teslim kargo.

Temsili Fotoğraf;

Ürün 5 yıl garantili satılıyor fakat elimde fatura olmadığı için garantisi hakkında bilgim yok. İlgili arkadaşlar araştırabilir. Muhtemelen piyasaya çıkalı ya da ülkemize gelli zaten 5 yıl olmamıştır. Yine de sallamayayım. Mail attım akortek dönmedi, muhtemele RMA ile yurtdışında bir sorun halinde çözülebilir ama garanti vermiyorum. İlanı açarken resmi sitelerine mail attım garanti sorgusu için. Bakalım cevap gelirse ilana eklerim. Müthiş sessiz ve sorunsuzdur, kutusu ve kendisi mevcuttur.

Düzenleme, garanti için RMA Seasonic'ten cevap geldi 03/2017'ye kadar yani yaklaşık 2 yıl daha garantisi devam ediyormuş ürünün.

Fiyat satıldı TL, Kargo 5 TL MNG ile adres teslim göndereilecektir.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 22 Haziran 2015; 22:47:35 >

|
      |

Ne güzel komşumuzdun sen || Fahriye abla

ALIŞVERİŞten UZAK DURULMASI GEREKENLER;
      Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
      cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.

• Teğmen
      121 Mesaj
      Referanslar: 13

Katılım Zamanı
      03 Aralık 2012

Durum
      Forumda değil

13 Mayıs 2015 19:00:48
      quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

Taşınma durumundan mütevellit ihtiyaç fazlası yedekte beklettiğim ya da ilerisi için sakladığım bir çok soğutma ürünü, psu ve kasa satılıktır.

CM HAF 922 Mid Tower Kasa

Ekstra üstte 20cm kırmızı ledli Cooler Master fan mevcut, yine ekstra fotoğaflarda göreceğiniz ön taraf için çift usb 3.0 çıkış sağlayan aparat mevcut. Sadece aparatların sıfır fiyatı sanırım 100 liraya yakın.

Kasanın görseli 10 üzerinden 9.5, Tek kusuru şudur; Üstteki usb ve güç düğmesinin olduğu panelin kasaya montaj ayakları kırılmış, güçlü yapıştırıcı ile tutturulmuştur yerine. Kullanım ve görüntü olarak bir sorun oluşturmuyor. Fanlarla da ilgisi olmadığı için söküp takılacak bir parça değil temizik vs zamanlarında fakat kusur kusurdur yazmak gerekiyor.

Böylece 220 TL istiyorum kasaya. Nefret ettiğim sanalpazarı kullanarak kargoyu uygun fiyata getirebiliriz. 23 TL civarı. Onun dışında anlaşmanız yok ise 45 lira üzerini ben tamamlayarak MNG ile adres teslim gönderebilirim.

Bu fotoğraf bir önceki kasama ait, boyutunu göstermek açısından ekledim.

Sunbeam Core Contact Freezer

Zamanın efsane soğutucularından. Scytech Ninja, bu ve Thermalright ultra 120 extreme kapışırdı. Soğutucuda kendi fanının yerine fotoğraftaki fan mevcut. İntel LGA775 ve 2. ve 3.nesil 1155 pinlere uyumludur, ayaklarında iki tırnak kırıktır fakat montajda gevşeklik yaratmıyor. AM3- FX işlemciler ile uyumludur.

Fiyat olarak 60 TL istiyorum + 5TL MNG ile adres teslim.

AMD X4 635 İşlemci ile ısı değerleri bu şekilde.

İki adet LGA775 ve 1155 pin(aynı soketleri) uyumlu ince soğutucu var. Foto temsilidir. İkisi de sıfır gibi, hatta birini galiba bir gün filan takmıştım. Birisi bakır tabanlı İ5 2500K dan kalma diğeri i3 2100 den kalma.

Bakır taban olan 14, diğeri 9 TL. Kargo MNG ile 5 TL adres teslim.

Temsili Fotoğraf;

AMD X6 1055T'den kalma stok fan. 13 TL + 5 TL MNG ile adres teslim kargo.

Temsili Fotoğraf;

Ürün 5 yıl garantili satılıyor fakat elimde fatura olmadığı için garantisi hakkında bilgim yok. İlgili arkadaşlar araştırabilir. Muhtemelen piyasaya çıkalı ya da ülkemize gelli zaten 5 yıl olmamıştır. Yine de sallamayayım. Mail attım akortek dönmedi, muhtemele RMA ile yurtdışında bir sorun halinde çözülebilir ama garanti vermiyorum. İlanı açarken resmi sitelerine mail attım garanti sorgusu için. Bakalım cevap gelirse ilana eklerim. Müthiş sessiz ve sorunsuzdur, kutusu ve kendisi mevcuttur.

Düzenleme, garanti için RMA Seasonic'ten cevap geldi 03/2017'ye kadar yani yaklaşık 2 yıl daha garantisi devam ediyormuş ürünün.

Fiyat satıldı TL, Kargo 5 TL MNG ile adres teslim göndereilecektir.

FSP ATX-400 PNF 400W PSU

Psu nun kablolarına sleeve yapılmış siyah, toplu görünüyor. Forumdan almıştım, aldığım arkadaş çok sessiz diye sattı, değildir. İlk kurduğum sistemde açılışta bir ciyuv diye ses çıkıyordu, başka bir sistemde bunu yapmadı, yaklaşık 2 hafta sürekli kullanmak zorunda kalmıştım x4 amd sistemde, sorun çıkarmadı. Aslında yedekte bekleteceğim bir psu idi fakat taşınma sırasında yükü sıfıra indirmeye ve donanımla ilgili herşeyi satmaya karar verdim.

Fiyat 22 TL, MNG ile adres teslim 5 TL.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Merhaba kasanın inceleme linki mevcut mu bulamiyorimda ayrica aliciyim özelden devame edelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      679 Mesaj
      Referanslar: 48

Katılım Zamanı
      25 Haziran 2011

Durum
      Forumda değil

15 Mayıs 2015 20:32:48
      Takip
      |
      |

Referanslarım için;

https://forum.donanimhaber.com/memberReferences.asp?memID=1118152

Kesinlikle ticari faaliyet yapmıyorum. Zaten Öyle bir yeteneğim olduğuna da inanmıyorum :)
Reklamlar
SEO
Satılık Köpek
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.