Şimdi Ara

//////////Seasonic PSU Kullanıcıları Kulübü\\\\\\\\\\ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
918
Cevap
8
Favori
29.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aseuz

Bir adet S12 II Serisi 620 W , ekleyiniz lütfen

Gün içinde ekleyeyim hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolphin/Lion kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar,

Benide artık listeye, Seasonic X-750 80+Gold KM3 serisi psu sahibi olarak dahil edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcanozsisman -- 14 Mayıs 2014; 22:36:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eXpErT_

Arkadaşlar,

Benide artık listeye, Seasonic X-750 80+Gold KM3 serisi psu sahibi olarak dahil edebilirsiniz.

Merhaba hocam öncelikle ürününüz hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın ve de kulübümüze hoş geldiniz :)
    Güzel dileklerin için teşekkürler dostum. KM3 serisi olması tam bal kaymak oldu valla. Tekrardan hoşbulduk diyerek ilk aklıma takılan ve sizlerinde belki gözünüzden kaçmış olan detaya değinmek isterim.

Bilindiği üzere aslında 2 tip x-750 var KM ve KM3 bu iki serinin görünen özellikleri yanında birde detayda kalan 7 yıllık garanti desteği var. İlgili markanın internet sitesindeki resimleri sanırım eski KM serisinde kaldığı için KM3 serisinin 7 yıllık garantiye sahip olduğuna pek değinilmemiş.

KM ile KM3 arasındaki en büyük farklardan biri 7 yıllık garanti hizmeti benim gördüğüm. Kutunun üzerinede baktığımızda bu ibareyi görebiliyoruz.

Bu konu hakkında arkadaşlarımında görüşlerini merak etmekteyim açıkçası...
  • quote:

Güzel dileklerin için teşekkürler dostum. KM3 serisi olması tam bal kaymak oldu valla. Tekrardan hoşbulduk diyerek ilk aklıma takılan ve sizlerinde belki gözünüzden kaçmış olan detaya değinmek isterim.

Bilindiği üzere aslında 2 tip x-750 var KM ve KM3 bu iki serinin görünen özellikleri yanında birde detayda kalan 7 yıllık garanti desteği var. İlgili markanın internet sitesindeki resimleri sanırım eski KM serisinde kaldığı için KM3 serisinin 7 yıllık garantiye sahip olduğuna pek değinilmemiş.

KM ile KM3 arasındaki en büyük farklardan biri 7 yıllık garanti hizmeti benim gördüğüm. Kutunun üzerinede baktığımızda bu ibareyi görebiliyoruz.

Bu konu hakkında arkadaşlarımında görüşlerini merak etmekteyim açıkçası...

Hocam bu farktan haberim yoktu dediginiz gibi,ekstra 2 yıl garanti olayı çok önemli böylece Corsair gibi Seasonic inde 7 yıl garantili ürünlerini ülkemizde görmeye başlıyoruz.

• Merhaba arkadaşlar teknobiyotikten bende G-750 modelinin siparişini verdim gelen ürünün kutusu üzerinde naylon kaplı değildi bu şekilde mi geliyor seasonic psu lar ?

Birde montajı yaptım fakat ince bir cızırtı sesi var , teknik servis normal olduğunu söyledi ama çok dikkatli baktığımdan mı şüphelendim acaba yoksa herkeste öyle hafif bir ses varmı normal mi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cix_anka

Merhaba arkadaşlar teknobiyotikten bende G-750 modelinin siparişini verdim gelen ürünün kutusu üzerinde naylon kaplı değildi bu şekilde mi geliyor seasonic psu lar ?

Birde montajı yaptım fakat ince bir cızırtı sesi var , teknik servis normal olduğunu söyledi ama çok dikkatli baktığımdan mı şüphelendim acaba yoksa herkeste öyle hafif bir ses varmı normal mi :)

Ilk olarak ürününüz hayırlı olsun hocam ve de kulubumuze hoşgeldiniz :) ben de psuyu Teknobiyotikten almıştım uzerinde naylon yoktu.2.soruya geldiğimiz zaman ise bahsettiğiniz ince ses ekran kartlarinda da olabilen coil whine denen ses olabilir.Sizi rahatsız etmiyorsa öyle kullanın.Son olarak G serisinin kaç yıl garantisi var,garanti belgesinde kaç yıl gözüküyor?

• Birde hocam ürünün fotoğraflarını ekleyebilir misiniz kulübümüze mesaj olarak?

@cix_anka
  • X850 KM3 alındı. Daha montajı yapılmadı. Ekleyebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KyLeGs -- 15 Mayıs 2014; 17:57:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KyLeGs

X850 KM3 alındı. Daha montajı yapılmadı. Ekleyebilirsiniz

Hayırlı olsun hocam, iyi günlerde kullanın Bu arada psu 7 yıl garantiye sahip sanırım?
    Evet 7 yıl garantili.
  • quote:

Evet 7 yıl garantili.

Süper hocam.

• Ürünün kutusundan garanti belgesi çıkmadı , sadece kitapçık çıktı ve resimdekiler , fakat kutusu üzerinde 5 yıl garanti diyor , teknobiyotiği aradım sordum 2 yıl garantisi var dediler.
    //////////Seasonic  PSU Kullanıcıları  Kulübü\\\\\\\\\\//////////Seasonic  PSU Kullanıcıları  Kulübü\\\\\\\\\\
  • Teşekkürler hocam.Aksi bir durumda garanti için büyük ihtimalle doğrudan Seasonic ile iletişime geçmek gerekiyor sanırım.
    @cix_anka
    Ben X-850'yi sattım. Bilginiz olsun.
  • Çıkarın derseniz çıkarırım hocam listeden,nasıl isterseniz.
    @bocekgrafik
  • @bocekgrafik 'ten aldım 2. el olarak zaten Bayrağı devraldık.
    Kesinlikle dostum 2 yıl az bir süre değil zira normal bir ürünün standart 2 yıl garantiye sahip olduğunu düşünürsek, 7 yıl garanti muazzam bir süre
  • quote:

@bocekgrafik 'ten aldım 2. el olarak zaten Bayrağı devraldık.

Hesaplı ve temiz ürün olduktan sonra bazı ürünleri ikinci el almak bence daha mantıklı hocam :)

• quote:

Kesinlikle dostum 2 yıl az bir süre değil zira normal bir ürünün standart 2 yıl garantiye sahip olduğunu düşünürsek, 7 yıl garanti muazzam bir süre

Aynen hocam, mesela kullanmakta olduğum M12II-620W modelinin garantisi Ekimin içinde doluyor,bir dahaya ürün alırken garanti durumuna çok dikkat edeceğim,bunları hep tecrübe ile öğreniyoruz :).

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.