Şimdi Ara

//////////Seasonic PSU Kullanıcıları Kulübü\\\\\\\\\\ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
918
Cevap
8
Favori
29.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok fazla fark yoktur sanırım gözle görünen farklar birisi full modüler diğerinde bazı kablolar modüler. gözle görmediğimiz verimlilik farkı vardır. x serisi gerçekten platinum seviyesinde verimlilik sunuyor.
    bunu da yabancı forumlarda dile getirmişler, x serisi gold diye piyasaya sürülmüş ama platinium verimlilik veriyor diye. zaten corsair ax760 platinium psu nun aynısı ss-x750 km3 versiyonu. bildiklerim bunlar.
    alabiliyosan çok fiyat farkı yoksa x serisi al. sonuçta birisi üst seviye diğeri orta seviye psu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpercuhaci

Bende g 750 alicam x 750 den biraz daha ucuz teknobiyotikde acaba aralarinde ne gibi bir fark var ?

X Serisi 5 yıl garantili olarak gözüküyor G serisi ise 2 yıl garantili olarak gözüküyor hocam, en garantisi almadan önce arayıp teyyit ettirmek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesekkurler fikrimi degistirdim x serisi alicam.

• baktığım kadarı ile fazla fiyat farkı yok doğru seçim yaparsın x serisi almakla. masaüstü pc kullandığın sürece psu sıkıntın olmaz hiç.
    ayrıca satmaya kalkarsan da yine iyi paraya satabilirsin değeri fazla düşmez ...

aklıma gelmişken x 750 serisinin birkaç modeli var. son versiyon olan km3 versiyonu. yukarda paylaştığım resimlerde etiketinde yazıyor. alırken km3 versiyon olmasına dikkat et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chicho -- 5 Nisan 2014; 0:14:21 >
  • Dolphin/Lion kullanıcısına yanıt
    Kulubumuz hayırlı olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xdeliruzgar

Kulubumuz hayırlı olsun..

Teşekkürler hocam,hoşgeldiniz :)

• Dolphin/Lion kullanıcısına yanıt
    hosbuldum. Sayımızın daha cok artması dilegi ile.
  • quote:

hosbuldum. Sayımızın daha cok artması dilegi ile.

Inşallah hocam, psu çok önemli bir parça,ama deneyimi az olan arkadaşlarımız fazla onemsemiyorlar.

• Kasa, Psu ve HDD aslında demirbas bilesenler gibi. Cok hızlı degismiyorlar cabuk eskimiyor ve gelen her donanımla uyumlular o yuzden ben bu bilesenlerin daha ozenli secilmesi taraftarıyım.
  • quote:

Kasa, Psu ve HDD aslında demirbas bilesenler gibi. Cok hızlı degismiyorlar cabuk eskimiyor ve gelen her donanımla uyumlular o yuzden ben bu bilesenlerin daha ozenli secilmesi taraftarıyım.

Sonuna kadar katılıyorum.

• kesinlikle katılıyorum özellikle kasa ve psu nun özenle seçilmesi gerekiyor bencede
  • quote:

Orijinalden alıntı: chicho

ss X-750 KM3 80+ Gold Full Modüler... beni de ekleyin
    //////////Seasonic  PSU Kullanıcıları  Kulübü\\\\\\\\\\//////////Seasonic  PSU Kullanıcıları  Kulübü\\\\\\\\\\//////////Seasonic  PSU Kullanıcıları  Kulübü\\\\\\\\\\//////////Seasonic  PSU Kullanıcıları  Kulübü\\\\\\\\\\//////////Seasonic  PSU Kullanıcıları  Kulübü\\\\\\\\\\//////////Seasonic  PSU Kullanıcıları  Kulübü\\\\\\\\\\//////////Seasonic  PSU Kullanıcıları  Kulübü\\\\\\\\\\//////////Seasonic  PSU Kullanıcıları  Kulübü\\\\\\\\\\//////////Seasonic  PSU Kullanıcıları  Kulübü\\\\\\\\\\

Cengiz Hocam Selamlar,

Kullanmakta olduğun KM3 model seasonic 750w 80+ gold güç kaynağını nereden satın aldınız acaba. Çünki internet satış mağazalarında benim bulduğum tüm ürünlerin resimleri ve model kodları KM olan modele ait. Seasonic'in distribütör firmasınada telefon açtım, ne tezattırki 2 gün arayla farklı iki kişininde telefonda verdiği stok bilgisine göre biri KM3 dedi bugün aradığımda ise KM olan modeli dediler.

Sizin satın almış olduğunuz kanal üzerinden bende araştırma yapıp satın almak isterim. Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.

saygılarımla,

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

kesinlikle katılıyorum özellikle kasa ve psu nun özenle seçilmesi gerekiyor bencede

Aynen hocam, sistemimi toplayali bir buçuk sene oldu, kasayı full tower almıştım (akasa venom toxic) doğru bir seçim yapmışım,sıkıntı çıkmadan ekran kartı ve soğutucuyu değiştirdim.

• Ben de geçen gün Eksen bilgisayar'ı arayıp sordum. KM3 versiyon mudur diye? Depoya gidip baktı, KM3'müş dedi. Ben onların yalancısıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eXpErT_

quote:

Orijinalden alıntı: chicho

ss X-750 KM3 80+ Gold Full Modüler... beni de ekleyin
    //////////Seasonic  PSU Kullanıcıları  Kulübü\\\\\\\\\\//////////Seasonic  PSU Kullanıcıları  Kulübü\\\\\\\\\\//////////Seasonic  PSU Kullanıcıları  Kulübü\\\\\\\\\\//////////Seasonic  PSU Kullanıcıları  Kulübü\\\\\\\\\\//////////Seasonic  PSU Kullanıcıları  Kulübü\\\\\\\\\\//////////Seasonic  PSU Kullanıcıları  Kulübü\\\\\\\\\\//////////Seasonic  PSU Kullanıcıları  Kulübü\\\\\\\\\\//////////Seasonic  PSU Kullanıcıları  Kulübü\\\\\\\\\\//////////Seasonic  PSU Kullanıcıları  Kulübü\\\\\\\\\\

Cengiz Hocam Selamlar,

Kullanmakta olduğun KM3 model seasonic 750w 80+ gold güç kaynağını nereden satın aldınız acaba. Çünki internet satış mağazalarında benim bulduğum tüm ürünlerin resimleri ve model kodları KM olan modele ait. Seasonic'in distribütör firmasınada telefon açtım, ne tezattırki 2 gün arayla farklı iki kişininde telefonda verdiği stok bilgisine göre biri KM3 dedi bugün aradığımda ise KM olan modeli dediler.

Sizin satın almış olduğunuz kanal üzerinden bende araştırma yapıp satın almak isterim. Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.

saygılarımla,

ürünü gold bilgisayadan satın aldım ve alışı yaparken de özellikle km3 versiyon olsun diye belirttim. tedarik ettikleri yerden zaten km3 geliyormuş. ve dedikleri gibi km3 gönderdiler.
    teknobiyotik ten de satın alabilirsiniz. seasonic türkiye distribütörü olan akortek firamsının satış yapan sitesidir.

• KyLeGs kullanıcısına yanıt
    Dostum saolasın ilgilendiğin için, teşekkür ederim eksik olma...
  • chicho kullanıcısına yanıt
    Bende bu hafta alıcam hayırlısıyla dostum, KM3 versiyonuna sahip olduğum gn benide listeye dahil edersiniz. Bilgi için çok teşekkürler
  • quote:

Bende bu hafta alıcam hayırlısıyla dostum, KM3 versiyonuna sahip olduğum gn benide listeye dahil edersiniz. Bilgi için çok teşekkürler

Şimdiden hayırlı olsun hocam, alınca tekrar hatirlatirmisiniz size zahmet,listeye ekleyeyim.

• quote:

önemli değil kardeşim şimdiden hayırlı olsun. emin ol memnun kalacaksın...
  • Bir adet S12 II Serisi 620 W , ekleyiniz lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aseuz -- 11 Mayıs 2014; 13:43:08 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.