Şimdi Ara

//////////Seasonic PSU Kullanıcıları Kulübü\\\\\\\\\\ (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
918
Cevap
8
Favori
29.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hdd niye ses yapsın zaten depo olacak her an devrede değil ki ses olmaz yani ses yapan işlemci soğutucu fanı yada kasa fanı dandikse o yapar corsair derken psu mu sordun anlamadım? ekran kartı bende Sapphire RX 580 NİRTRO var memnunum alt link
    https://www.hepsiburada.com/sapphirenitron-radeon-rx-580-4g-oc-256bit-gddr-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-11265-07-20g-p-HBV000004VT17

• quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

hdd niye ses yapsın zaten depo olacak her an devrede değil ki ses olmaz yani ses yapan işlemci soğutucu fanı yada kasa fanı dandikse o yapar corsair derken psu mu sordun anlamadım? ekran kartı bende Sapphire RX 580 NİRTRO var memnunum alt link
    https://www.hepsiburada.com/sapphirenitron-radeon-rx-580-4g-oc-256bit-gddr-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-11265-07-20g-p-HBV000004VT17
    ewet hocam psudan bahsediyorum corsair vs modellerden bahsediyorum.Arkadaşlar sessiz psu için seasonic focus 650 watt tavsiye etti

• aynen arama artık kullanan biri olarak sessiz olduğunu söyledim corsair bazı modelleri sesli olduğu söyleniyor
  • Daha uyguna satan yer var:https://www.bilisimport.com/urun/seasonic-gold-guc-kaynagi-focus-plus-serisi-650w-80plus-sea-ssr-650fx/?ref=akakce&v=1.62.9 690 lira

hatta gecen gün 680 liraya bir yerde görmüstüm ama fiyatlar artti galiba bulamiyorum.
  • quote:

aynen arama artık kullanan biri olarak sessiz olduğunu söyledim corsair bazı modelleri sesli olduğu söyleniyor
    Yok hocam kesin kararım diğer arkadaşla paylaşıyorum sadece kararım kesim ram olayına takıldım alsam mı almasam mı diye birde hdd olayına yükseltme yapsam mı diye düşünüyorum ona göre siparişi tamamlicam.sen ne dersin hocam ram ve hdd konusunda fikrini alsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mukarnas

Daha uyguna satan yer var:https://www.bilisimport.com/urun/seasonic-gold-guc-kaynagi-focus-plus-serisi-650w-80plus-sea-ssr-650fx/?ref=akakce&v=1.62.9 690 lira

hatta gecen gün 680 liraya bir yerde görmüstüm ama fiyatlar artti galiba bulamiyorum.
    Hocam onu gördüm bilişimport yorumlarına baktım açık geldi çizik var kullanılmış gibi yorumlar görünce onda hb yöneldim.

• ram ve hdd konusunda fikrimi yazdım aslında tek 8 gb varsa 1 8 gb daha almak iyi olur mevcut ramin aynısı olmalı marka model mhz ve cl olarak aynı olmalı. hdd nin zararı olmaz fazla verin varsa alabilirsin
  • quote:

ram ve hdd konusunda fikrimi yazdım aslında tek 8 gb varsa 1 8 gb daha almak iyi olur mevcut ramin aynısı olmalı marka model mhz ve cl olarak aynı olmalı. hdd nin zararı olmaz fazla verin varsa alabilirsin
    Hocam kusurabakma yanlış alıntıladım hesap kitap kafam çok karıştı kusurabakmayın vallaha yordum taksitle alıcam.Bu ülkede alışveriş yapmak artık çok zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar seasonic focus 650 watt güç kaynağı alınmıştır.İşallah sorunsuz bir ürün gelir yardımları için bana mesaj atan arkadaşlara çok teşekkür ederim.İşallah kendim yapabilirim montajı sizlerinde tekrardan yardımlarına başvurabilirim.
  • estağfurullah ne kusuru yardım forumu burası yardımcı olmaya çalışırız. sorma her şey pahalı üstüne taksiti de azalttılar zor oluyor almak hayırlı olsun bu arada sor yardımcı oluruz takıldığın yerde al bak alt videoda gösteriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 12 Şubat 2019; 5:23:30 >

• Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın. Montaj konusunda yardımcı olurum ihtiyacınız olursa.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

estağfurullah ne kusuru yardım forumu burası yardımcı olmaya çalışırız. sorma her şey pahalı üstüne taksiti de azalttılar zor oluyor almak hayırlı olsun bu arada sor yardımcı oluruz takıldığın yerde al bak alt videoda gösteriyor

Gece youtube daki videolarada baktım hocam artık çok takılırsak alıntılarım seni işallah sessiz bir şekilde kullanırız işallah.Çok para verdik hocam içime oturdu ama ne yapayım 400 500 tl olsa mis gibi ama zengin değilim bazı şeylerde çok zorlanıyorum.Birde ram aldım.Klavyenin yarısına ve maose çay dökülmüştü maose tekerleği bile ciyik diye ses yapıyordu.Ledli klavye ve maose aldım.Gene açıldık gittik vesselam çok saol hocam

Edit:Hocam kutu içerisinden eksik kablo pin girişlerinde eksiklik yok değil mi??Lazım olan birşey varsa temin edeyim..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-83A9DEA5A -- 12 Şubat 2019; 14:9:53 >

• eksik kablo çıkmaz merak etme aslında gerçek fiyat 300 500 tl civarı da malum bizde dolar yüksek ve tl değerimiz sürünüyor o yüzden fiyatlar kazık neyse hayırlı olsun

EKLEME: Umarım rami dediğim gibi sendekinin aynısını almışındır ve 2 ram takılışı da A2 B2 olacak alt resimdeki gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 12 Şubat 2019; 17:35:34 >

• quote:

eksik kablo çıkmaz merak etme aslında gerçek fiyat 300 500 tl civarı da malum bizde dolar yüksek ve tl değerimiz sürünüyor o yüzden fiyatlar kazık neyse hayırlı olsun

EKLEME: Umarım rami dediğim gibi sendekinin aynısını almışındır ve 2 ram takılışı da A2 B2 olacak alt resimdeki gibi.
    Hocam ram'e bios dan baktım 2400 mhz ddr4 olanını aldım.Cl sine bakmadım.Sıkıntı olurmu ayrıca hocam bir tane daha hdd aldım kasada ekstra yeri var ama onun için ekstra kablo almam gerekiyormu.Asıl merak ettiğim konu bu yardımcı olurmusun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-83A9DEA5A -- 12 Şubat 2019; 20:58:19 >

• valla yanlış yapmışın ısrarla yazdım pc de takılı rame bakacaktın ve aynı modeli markayı alacaktın sıkıntı olabilir... hdd sata 3 kablon yoksa alman gerek güç için psu kablosu var zaten psuda. ayrıca olması gereken kablo şuhttps://www.hepsiburada.com/dark-sata3-50cm-hdd-optik-kilitli-data-baglanti-kablosu-dk-cb-sata3l50-p-BS42246

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 12 Şubat 2019; 21:6:13 >
  • quote:

valla yanlış yapmışın ısrarla yazdım pc de takılı rame bakacaktın ve aynı modeli markayı alacaktın sıkıntı olabilir... hdd sata 3 kablon yoksa alman gerek güç için psu kablosu var zaten psuda. ayrıca olması gereken kablo şuhttps://www.hepsiburada.com/dark-sata3-50cm-hdd-optik-kilitli-data-baglanti-kablosu-dk-cb-sata3l50-p-BS42246
    Tamam hocam baktım kingston furry ddr4 2400 mhz aynısını aldım cl15 öncekini vatandan almıştım. Bak siparişleri atıyorum aynı hocam.Bahsettiğiniz kablo kasaların içinde olmaz heralde ekstra alcaz galiba

Eski alışveriş vatan ram

Yeni sipariş ram

• tamam aynıysa sorun yok kablo kasa da olmazda anakart kutusundan çıkar genelde 2 yada 3 adet yoksa alman gerek hdd yi sata portuna bağlamak için
  • quote:

tamam aynıysa sorun yok kablo kasa da olmazda anakart kutusundan çıkar genelde 2 yada 3 adet yoksa alman gerek hdd yi sata portuna bağlamak için
    Hocam çok yordum seni kusurabakma teşekür ederim.

• yorulmadım takma sen
  • Arkadaşlar ürün bugün geldi ufak tefek aksilik sonucu montajı bitirdim ramler,hdd vs montajı bitirdim.Bakalım sorunlar geçtimi daha pcnın başına oturmadım.Şimdilik ses yok işallahda olmaz.Gece kullanmaya başladığımda anlarız.Dolpin benide ekliyebilirsin konu başlığına bir zahmet unutma sakın ☺️☺️ Yardımcı olan arkadaşlara cevap verenlere çok teşekkür ederim.Hayırlı akşamlar..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-83A9DEA5A -- 14 Şubat 2019; 22:50:29 >

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.